Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

SALUTARE TUTUROR! Uite ca a mai aparut un motociclist in cartier: eu! Bogdan, 28 de ani, posesor de Aprilia Pegaso 650. Exista vre-un loc in care ne strangem si noi? Ca poate ne vedem acolo! Asfalt uscat!

 

salut bine ai venit ! dap la titan la a doua gura de metrou cea din parc intre orele 19 - 20 :lol: scrie prin topic de cel putin 10 ori exista si poze :) apropos - stai cumva fix langa scoala 112 ?

Editat de Legnakrad.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

salut bine ai venit ! dap la titan la a doua gura de metrou cea din parc intre orele 19 - 20 :lol: scrie prin topic de cel putin 10 ori exista si poze :) apropos - stai cumva fix langa scoala 112 ?

In fiecare VINERI! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut bine ai venit ! dap la titan la a doua gura de metrou cea din parc intre orele 19 - 20 :) scrie prin topic de cel putin 10 ori exista si poze :) apropos - stai cumva fix langa scoala 112 ?

 

 

 

Salut! Multumesc pt informatie. Nu stau langa 112. Stau la Ambrozie Pai... ne vedem vineri (daca se oprete odata ploaia asta!) seara buna :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In fiecare VINERI! :)

 

Tu cred ca n-ai venit niciodata si ai tot postat pe aici :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Multumesc pt informatie. Nu stau langa 112. Stau la Ambrozie Pai... ne vedem vineri (daca se oprete odata ploaia asta!) seara buna :lol:

salut.inseamna k suntem vecini.unde stai in ambrozie?eu stau in v 18 si am un kawa er 6f.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe Fizicienilor. 3 blocuri mai jos de intersectia cu Camil Ressu. Sa vedem cum e vremea si ne vedem vineri la Titan! :lol:

ok.sper sa ajung la timp.de obicei,eu plec luni in cursa si ma intorc vineri,dak ajung devreme,vin la titan dak nu,asta e!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a dat cateva picaturi....dar nimic grav :lol: noi sa fim sanatosi :) vorba aia:decat sa spui ASFALT USCAT,mai bine spui ASFALT CURAT,ca si asfaltul ud are farmecul lui :)

Editat de Ovy_d
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in trei zile am facut si eu o poza ... atat am putut :lol:

 

Re 2 all

Pai nu prea am avut timp de poze ca vineri era deja intuneric si sticla aia iti ocupa ambele maini. Iar sambata nu aveam cum sa facem poze ca gradina zoologica (porc, oaie la protap, pui si alte animalute) cereau multa bere. Adapatul animalutelor ne-a luat mult timp asa ca pozele au ramas pe locul 2.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai nesuferitilor, voi ati fost acolo si n-ati dat nici un semn?? 5 min la colt :lol:

ne-am uitat dupa voi pe acolo..dar nimic... :) nu era nimeni la locul de munca :) :) (cortul aero art)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu mai postez pe aici.. :lol:

Si am fost de doua ori la titan ,anu' trecut . Se pune ? :laugh:

Sau o sa ma certi si pe mine ?:laugh:

 

nu se pune, ca si eu am fost de 3 ori anul asta. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...