Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

Multi nu au asigurari,revizii si asa mai departe ! E timp si de plimbari,plus ca e d-abia prima zi mai insorita !

Cocoseii fura 3 ,dar cu Lipalu am devenit 4 ! Nenea de nu il cunosti si alde toar'su Buton sunt in probe ! Bre alexutzzo ma dezamagesti ,nimic nu mai stii !

Pai daca nu ma mai inveti si pe mine nimic :D

 

E ji ea mica...trebe inteleasa. :)

Tu ma intelegi ,nu-i asa Alex? :lol:

 

ti-am facut azi cu mana alexuttza pe la unirii,dar nu cred m-ai vazut ;).

a fost chiar bine azi...100 de km. ok...si in mare parte era uscat pe bulevarde.

cand incep iar intrunirile de vineri?

Unde erai bre? Cu moto sau pe jos?

Eu am impresia ca te-am vazut pe la City Mall ieri, mai erau inca 3 motorete in afara de tine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Unde erai bre? Cu moto sau pe jos?

Eu am impresia ca te-am vazut pe la City Mall ieri, mai erau inca 3 motorete in afara de tine.

Eram cu casca pe cap si probabil de-aia :) asteptam pe cineva ...

Da...mai pe seara parca am trecut si pe la city mall

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SAL numele meu e cristi.m-am mutat de curand in otopeni si as vrea sa particip si eu la drumetiile si intalnirile voastre daca e posibil.va multumesc si astept un raspuns de la voi. Asfalt uscat si vreme cat mai buna si cat mai curand

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SAL numele meu e cristi.m-am mutat de curand in otopeni si as vrea sa particip si eu la drumetiile si intalnirile voastre daca e posibil.va multumesc si astept un raspuns de la voi. Asfalt uscat si vreme cat mai buna si cat mai curand

Bun venit, esti sigur ca vrei sa te intalnesti cu motoristii din Titan, adica suntem cam departe de Otopeni :) Poti sa vorbesti si cu motoristii din Pipera /index.php?showtopic=194619 sau din Baneasa /index.php?showtopic=226418 , care sunt mai aproape.

Oricum esti bine venit si in grupul Titan, noi ne intalnim in fiecare vineri intre orele 19-20 la statia de metrou Titan, gura din Parc. Dar momentan suntem la iernat. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce de oameni noi, foarte bine! Sper ca nu veti ramane doar cu prezentarea pe forum si veti veni si la intrunirea noastra de vineri. :) se mareste gasca :o

 

Pazea ca mai vine unu :D)

Primiti un motorist fara mobra? mai dedemult pe forum, mai putin activ... dar exist, mai e loc?

Sunt Dani, stau de multi ani prin zona dristor, de curand undeva la intersectia Camil Ressu cu R. Sarat, am permis moto din 2000, am o Yamaha FZR1000 (care de vreo 2 ani zace in garajul unui preten ce trebe sa o vopseasca.... asa sunt pretenii sa ne traiasca) in primavara asta o sa o scot chiar si fara carene...

m-as bucura sa cunosc cat mai multi pasionati prin zona

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bui ce de oameni, buai :D Bine a-ti venit!

Se mareste gasca, creste zgomotul :o

 

 

Mi-a venit o idee :cheers:

Ca tot suntem multi, pe 20 Mai este ziua mea :) Poate faceti si voi cheta, si-mi luati un Akrapovic slip-on :cheers:

Mesaj completat

Auzi,bre ? da' nenea Buton si cu nenea acesta pe care nu-l cunosc de ce sunt prospecti?

Cocoseii nu sunt doar 3 ?

 

 

usor, usor, in viata ... devii cocosel singuratic. Asa suntem noi, motoretistii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bui ce de oameni, buai :D Bine a-ti venit!

Se mareste gasca, creste zgomotul :o

 

 

Mi-a venit o idee !

Ca tot suntem multi, pe 20 Mai este ziua mea . Poate faceti si voi cheta, si-mi luati un Akrapovic slip-on :)

Mesaj completat

 

 

 

usor, usor, in viata ... devii cocosel singuratic. Asa suntem noi, motoretistii

 

 

da' de unde ! poate doar cocosei . :cheers: singuratici ma indoiesc :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce de oameni noi, foarte bine! Sper ca nu veti ramane doar cu prezentarea pe forum si veti veni si la intrunirea noastra de vineri. :D se mareste gasca :o

Vineri

unde? (detalii - tot Alter-Ego?)

cand? (ora)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care are bani de o Okazie: http://www.okazii.ro/catalog/39464734/HTC-...utm_content=HTC Touch Cruise 550lei, inGarantie,nicio zgariet,SD4G, IGO8full&utm_medium=CustomZone&utm_campaign=CustomZone

 

vand HTC Touch Cruise in garantie 550lei,4G,K NOU&FARA nicio ZGARIETURAI!! cu navigatie IGO8fulleurope,car charger,toate accesoriile.stareFB.vand urgent - pret criza(a fost cumparat q 1950lei!). NU E TEAPA!!, Septimiu0752447970

 

pt camarazi .. o mik reducere :D :o

post-44366-1267180781_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare la toata lumea, si eu sunt nou pe aici, sunt din zona mag. Titan, saptamana viitoare imi recuperez si eu carena fata (e data la reparat) imi schimb cauciucul spate si ies in trafic, am inteles ca se fac niste intalniri de cartier, unde se tin? sau cand o sa se tina?

am un CBR F4i din 2004, carnetul il am din vara 2009, 1 cazatura usoara in curba :o , era ud pe jos :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vineri

unde? (detalii - tot Alter-Ego?)

cand? (ora)

Nu, in Alter Ego ne mai intalnim uneori iarna, pana mai da putin caldura sau pana scoatem toti motoarele.

 

salutare la toata lumea, si eu sunt nou pe aici, sunt din zona mag. Titan, saptamana viitoare imi recuperez si eu carena fata (e data la reparat) imi schimb cauciucul spate si ies in trafic, am inteles ca se fac niste intalniri de cartier, unde se tin? sau cand o sa se tina?

am un CBR F4i din 2004, carnetul il am din vara 2009, 1 cazatura usoara in curba :D , era ud pe jos :cheers:

Sper ca nu ai patit nimic. E, toti cadem/am cazut, asa inveti. Bine ca nu a fost mai grav.

 

 

Intalnirea Titanistilor e in fiecare vineri, intre orele 19-20 la statia de metrou Titan gura din Parc. Dar momentan nu am inceput sa ne intalnim. :cheers:

 

Cateva poze de anul trecut: :o :)

- 1 Martie 2009

 

- Clatite vinerea

 

- Un mic, mititel pe langa Bucuresti

 

- Luna Mai prin Titan

 

- Cernica cu titanistii

 

- Cernica 2

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care are bani de o Okazie: http://www.okazii.ro/catalog/39464734/HTC-...utm_content=HTC Touch Cruise 550lei, inGarantie,nicio zgariet,SD4G, IGO8full&utm_medium=CustomZone&utm_campaign=CustomZone

 

vand HTC Touch Cruise in garantie 550lei,4G,K NOU&FARA nicio ZGARIETURAI!! cu navigatie IGO8fulleurope,car charger,toate accesoriile.stareFB.vand urgent - pret criza(a fost cumparat q 1950lei!). NU E TEAPA!!, Septimiu0752447970

 

pt camarazi .. o mik reducere :D :o

 

septimiu, daca iti dau HTC-ul meu S710, ce diferenta vrei? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cei incepatori sau noi in zona tre sa incerc zic eu sa lamuresc ceva:

Intrunirile de iarna se tin pe forum

si cele de vara Intalnirea la titan si apoi de obicei se lasa cu o tavaleala cu un mic si o bere

Ficatul varza,timp nasol, criza mare.....

 

oare se poate mai rau??????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cei incepatori sau noi in zona tre sa incerc zic eu sa lamuresc ceva:

Intrunirile de iarna se tin pe forum

si cele de vara Intalnirea la titan si apoi de obicei se lasa cu o tavaleala cu un mic si o bere

Ficatul varza,timp nasol, criza mare.....

 

oare se poate mai rau??????

 

ce ai baut :o :) ?

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...