Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

Pentru cei incepatori sau noi in zona tre sa incerc zic eu sa lamuresc ceva:

Intrunirile de iarna se tin pe forum

si cele de vara Intalnirea la titan si apoi de obicei se lasa cu o tavaleala cu un mic si o bere

Ficatul varza,timp nasol, criza mare.....

 

oare se poate mai rau??????

 

 

Intalnirile de iarna s-au tinut pt tine pe forum !

 

Iar vara in afara de intalnirea de la Titan se tot vede lumea !

Editat de Nyt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pentru cei incepatori sau noi in zona tre sa incerc zic eu sa lamuresc ceva:

Intrunirile de iarna se tin pe forum

si cele de vara Intalnirea la titan si apoi de obicei se lasa cu o tavaleala cu un mic si o bere

Ficatul varza,timp nasol, criza mare.....

 

oare se poate mai rau??????

N-am sa inteleg niciodata frustrarile de genul asta. Nu am sa inteleg niciodata de ce pe unii oameni ii f>>>> grija de ce fac altii, in loc sa isi vada de viata lor implinita (odata ce privim cu superioritate viata altora).

Stii care e diferenta intre noi ca motoristi, mai departe de acest sport practicat comun? Omenia de care dam dovada!

Nu cred ca priveste pe nimeni cati km fac eu in particular in fiecare an, sau nu cred ca tre sa dau socoteala in fata nimanui unde si de cate ori am iesit cu motorul. Intalnirea de titan este o simpla intalnire prieteneasca, tinuta dupa programul de munca, dupa o saptamana obositoare/stresanta, prin care ne relaxam la un suc, la un schimb de vorba despre x motor sau x vreme. O plimbare scurta si placuta in functie si de cat ne tin buzunarele/oboseala, etc. Trebuie sa facem in fiecare vineri 100 km cel putin ca sa dovedim ca suntem bikeri adevarati?

Daca nu te mai regasesti in acest grup de oameni, de ce mai postezi? Aaaa da, participi desi blamezi, la intalnirea noastra de pe forum. Nu faci decat sa ingrosi randurile oamenilor care nu au ce face si se iau de viata altora. :rolleyes:

Calatorii frumoase iti dorim cu totii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intalnirile de iarna s-au tinut pt tine pe forum !

 

Iar vara in afara de intalnirea de la Titan se tot vede lumea !

 

 

 

 

 

din pacate nu prea am mai intrat pe net ca sa vad daca ati aranjat vreo intalnire,dar cert e ca am trecut prin titan de multe ori si am fost singurul de acolo(ma refer in iarna)....

Mesaj completat

N-am sa inteleg niciodata frustrarile de genul asta. Nu am sa inteleg niciodata de ce pe unii oameni ii f>>>> grija de ce fac altii, in loc sa isi vada de viata lor implinita (odata ce privim cu superioritate viata altora).

Stii care e diferenta intre noi ca motoristi, mai departe de acest sport practicat comun? Omenia de care dam dovada!

Nu cred ca priveste pe nimeni cati km fac eu in particular in fiecare an, sau nu cred ca tre sa dau socoteala in fata nimanui unde si de cate ori am iesit cu motorul. Intalnirea de titan este o simpla intalnire prieteneasca, tinuta dupa programul de munca, dupa o saptamana obositoare/stresanta, prin care ne relaxam la un suc, la un schimb de vorba despre x motor sau x vreme. O plimbare scurta si placuta in functie si de cat ne tin buzunarele/oboseala, etc. Trebuie sa facem in fiecare vineri 100 km cel putin ca sa dovedim ca suntem bikeri adevarati?

Daca nu te mai regasesti in acest grup de oameni, de ce mai postezi? Aaaa da, participi desi blamezi, la intalnirea noastra de pe forum. Nu faci decat sa ingrosi randurile oamenilor care nu au ce face si se iau de viata altora. :rolleyes:

Calatorii frumoase iti dorim cu totii.

[/quote

 

 

in primul rand nu sunt frustrat de ce fac alte persoane, eu doar mi-am spus parerea mea sincera in care cred si daca asta deranjeaza pe altii atunci ar treaba lor.Prin natura omului fiecare persoana este o entitate unica.Nu privesc cu superioritate viata mea in defavoarea altoraPoate ca imi privesc prioritatile mele in fata altora....In legatura cu "sportul practicat in comun" eu consider ca e o stare de spirit si o placere...Omenia ce sa zic de ea... asa ca definitie este extraordinara dar mai ramane sa dam dovada ca si o avem ....

Crezi ca iti tin socoteala cati km faci tu? Fiecare isi stie limitele materiale,fizice si psihice si in functie de asta isi face si programul....

Cine a spus ca nu ma regasesc in acest grup de oameni?Asta ar trebui sa o spun eu in cazul in care nu m-as simti bine. De cine m-am luat?

Drum bun tuturor si la o buna revedere pe doua roti!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Practic n-ai zis nimic, doar mi-ai dat dreptate. Iar faza cu parerea, ti-a cerut-o cineva? Ai fost implicat direct in discutiile privind intalnirile de iarna? Nu...deci, de ce nu iti vezi de viata ta frumoasa?...

 

La multi ani Vrajitoru_23! Hai cu motorul, mult noroc! :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"fiiinca" incepe primavara (si sezonul de moto) si printre noi mai sunt motocicliste dati-mi voie sa fac o propunere simpla:

vineri 06.03.2010 sunte-ti de acord sa facem o prima intalnire de anul acesta (cu moto si/sau masini) pentru a putea da fetelor cate un martisor????? asta ca sa va treaca de suparari, frustrari, neajunsuri, friguri, prostii, figuri s.a.m.d. ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atunci la cererea publicului larg , se organizeaza vineri 05.03 prima intalnire pe anul asta ,incepand cu orele 19 !

 

P.S : Nu mai intrebati unde se tine intalnirea ca fac apoplexie daca mai aud o data intrebarea asta ! :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atunci la cererea publicului larg , se organizeaza vineri 05.03 prima intalnire pe anul asta ,incepand cu orele 19 !

 

P.S : Nu mai intrebati unde se tine intalnirea ca fac apoplexie daca mai aud o data intrebarea asta ! :rolleyes:

 

Nu-mi spune ca scoti veioza? :()

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"fiiinca" incepe primavara (si sezonul de moto) si printre noi mai sunt motocicliste dati-mi voie sa fac o propunere simpla:

vineri 06.03.2010 sunte-ti de acord sa facem o prima intalnire de anul acesta (cu moto si/sau masini) pentru a putea da fetelor cate un martisor????? asta ca sa va treaca de suparari, frustrari, neajunsuri, friguri, prostii, figuri s.a.m.d. ....

Ce frumos din partea ta, uite ca mai exista si barbati de genul :P Pupa mama pe el !!!

 

buna,sunt Andreea...cand iesiti vin si eu cu 2 prieteni daca nu e probl...

De ce ar fi o problema, pai sa veniti sa nu uitati :P

 

Daca tot se fac propuneri,eu propun data de 9.03.2010 prieteni stiu de ce ,prea multe zile pentru fete.

Nici nu ma asteptam la alt post de la tine :(

 

Atunci la cererea publicului larg , se organizeaza vineri 05.03 prima intalnire pe anul asta ,incepand cu orele 19 !

 

P.S : Nu mai intrebati unde se tine intalnirea ca fac apoplexie daca mai aud o data intrebarea asta !

Daca a zis Sefu...e clar, vineri ramane vineri! :rolleyes: Eu una muncesc, asa ca de una din fete ati scapat :D

Tu faci apoplexie? (mama am invatat un cuvant nou) Dar eu ce sa mai zic? Tu ca Sef doar citesti, eu si dau indicatii

totusi

fiind din alt cartier... poate imi spuneti si mie unde

Ha, tu ti-o cauti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu-mi spune ca scoti veioza? :P)

 

 

:P Buna asta! Bravo ripperee :rolleyes:

Mesaj completat

buna,sunt Andreea...cand iesiti vin si eu cu 2 prieteni daca nu e probl...

 

Of, of ... niste fete nu se gaseau? :( Avem niste "cocosei" singuratici p'aci :D

Editat de GabiButon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu-mi spune ca scoti veioza? :rolleyes:)

 

 

Neee...saptamana viitoare ,ca saptamana asta revizii ,asigurari si alte dume d-astea !

 

Vineri e de control asa ! :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Ovy,tot ce-ti doresti si multa bafta pe noile meleaguri!stai linistit,nu trebuie sa te agiti sa ne trimiti bani de bere,vom bea din banii de pe mobra! :( :P :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Ovy,tot ce-ti doresti si multa bafta pe noile meleaguri!stai linistit,nu trebuie sa te agiti sa ne trimiti bani de bere,vom bea din banii de pe mobra! :P :P :(

 

:rolleyes: La multi ani!! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...