Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

Vrea baiatul sa faca ce va bun si toata lumea sare cu gura pe el,rusine :cheers:

Cred ca cea mai interesanta plimbare pentru multi ar fi:Titan pregatirea de drum (fumat 10 tigari).........Salajan(alimentare cu benzina).....Ilioara popas pentru regrupare........Dristor (acolo popas cu servirea de shaorma cu de toate ,fumat 5 tigari si ragait prelung), stabilirea traseului de intoarcere la Metrou Titan cu ocolirea zonelor cu gropi si semafoare.

Traseu 2,pentru cei care vor sa o plimbare de 2 zile;Titan.......................................................................................................................Ikea cu servire de Hot Dog cu mustar ,aici intra prea mult traseu si las pe fiecare sa specifice ruta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hmmm....si cum a venit caldura iar nu am mai intrat pe aici.Plimbare?! Unde,cum asa,cand?

Nu de alta dar nu vreau sa citesc o ora dar mi-e dor de o plimbare.

 

Aaa... si sa nu uit...

LA MULTI ANI KAYNE :cheers: :( ...berea o bem la rosia de la cartier cand ne vedem:D ..sa fie pe bune (cu alcool)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La Multi Ani Kayne ! :cheers:

 

 

In alta ordine de idei ca tot vrea lumea plimbari ,azi se face plimbare la Ikea ! Orlyy va stabili traseul ! :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ieri m-am plimbat pana la Academie si apoi la Ursu. A fost un traseu dificil si virajat, o placere. Nu am facut poze, din pacate, pt ca nu am avut aparatul la mine, dar peisajele au fost superbe. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La Multi Ani Kayne ! :cheers:

 

 

In alta ordine de idei ca tot vrea lumea plimbari ,azi se face plimbare la Ikea ! Orlyy va stabili traseul ! ;)

Parasesti corabia :wink: cu prieteni si o lasi in deriva :D ,trebuie discutat in sedinta situatia sa nu se mai repete :(
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parasesti corabia :lol: cu prieteni si o lasi in deriva :D ,trebuie discutat in sedinta situatia sa nu se mai repete

N-ati mai nimerit drumul pana la Ikea fara el? :lol: Pai era ocupat sa caute Ikea in alte orase...doar ai zis ca na, alti km nu stie/stim. :what:

 

PS: Kayne: La multi ani Kayne, sa fii sanatos si multa benzina in rezervor! :) (am vrut sa iti scriu in araba dar idiotul asta de forum nu imi recunoaste literele.)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In alta ordine de idei ca tot vrea lumea plimbari ,azi se face plimbare la Ikea ! Orlyy va stabili traseul ! :what:

 

 

 

si uite asa incepe sa-mi para rau ca nu sunt in oras.....cum ratez eu km ..... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost cea mai tare ieseala,s-a mers grupat (14 moto)si am depasit granita Bucurestiului,deci se poate la mai mare :lol: :lol:

 

 

Uau, ce performantza ! :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost cea mai tare ieseala,s-a mers grupat (14 moto)si am depasit granita Bucurestiului,deci se poate la mai mare :lol: :lol:

Pacat ca ai fost pasagera! :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost cea mai tare ieseala,s-a mers grupat (14 moto)si am depasit granita Bucurestiului,deci se poate la mai mare

 

Uau, ce performantza ! :what:

 

nu fii rau :lol:) vroia sa spuna ca se poate si la mare, sunt convins :lol:)

Editat de nosaint
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care mai vrea ieseala il asteptam pe 19 SAU 20

 

DECI: plimbarica pt orice motoras care fuge cu 130

 

DATA: .....................19 sau 20 IUNIE 2010 (19sau20 in functie de vreme si de ce o sa posteze majoritatea)

 

TRASEUL: ..............Bucuresti -Campina(alimentam+mic popas) -Lacul Paltinul(popas de sandwich 1-2h) -apoi Tesila - Secaria -Comarnic -Bucuresti

 

LOCUL PLECARII: noi cei din gasca din Titan plecam de la gura de metrou Titan(cea din parc)

ceilalti pute-ti sa va intalniti la prima benzinarie pe dreapta dupa iesirea din Buc. (dupa ce facem dreapta de pe BD. Aerogarii spre DN.1 urmeaza prima benzinarie pe dreapta ... cam in 500m .. cred k e LUkoil )

 

ORA: .....................intre 8 si 10 dar dati-va si voi cu parerea si apoi decidem

CONDITII: ............plimbare de o zi, drumul este bun si pt vitezane

dc se anunta ploaie si alte cataclisme o lasam pe weekendul urmator

VITEZA: .................va fii limita legala +20-max30km/h in plus, deci max130

 

 

ps:dc se pricepe careva sa faca un itinerariu pe harta sa vada lumea mai bene drumul e invitatul meu, mie nu mi-a iesit...

 

contact: Septimiu 0752447970, septimiu_21

dati-va si voi cu parerea...ce preferati referitor la ora si data plecarii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care mai vrea ieseala il asteptam pe 19 SAU 20

 

DECI: plimbarica pt orice motoras care fuge cu 130

 

DATA: .....................19 sau 20 IUNIE 2010 (19sau20 in functie de vreme si de ce o sa posteze majoritatea)

 

TRASEUL: ..............Bucuresti -Campina(alimentam+mic popas) -Lacul Paltinul(popas de sandwich 1-2h) -apoi Tesila - Secaria -Comarnic -Bucuresti

 

LOCUL PLECARII: noi cei din gasca din Titan plecam de la gura de metrou Titan(cea din parc)

ceilalti pute-ti sa va intalniti la prima benzinarie pe dreapta dupa iesirea din Buc. (dupa ce facem dreapta de pe BD. Aerogarii spre DN.1 urmeaza prima benzinarie pe dreapta ... cam in 500m .. cred k e LUkoil )

 

ORA: .....................intre 8 si 10 dar dati-va si voi cu parerea si apoi decidem

CONDITII: ............plimbare de o zi, drumul este bun si pt vitezane

dc se anunta ploaie si alte cataclisme o lasam pe weekendul urmator

VITEZA: .................va fii limita legala +20-max30km/h in plus, deci max130

 

 

ps:dc se pricepe careva sa faca un itinerariu pe harta sa vada lumea mai bene drumul e invitatul meu, mie nu mi-a iesit...

 

contact: Septimiu 0752447970, septimiu_21

dati-va si voi cu parerea...ce preferati referitor la ora si data plecarii

 

am atasat o poza cu traseul th_TraseuPlimbare.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am atasat o poza cu traseul th_TraseuPlimbare.jpg

Nu ala e traseul propus de Septimiu. Se paraseste DN1 la prima intrare in Campina, se continua pe DJ 102 I pana dupa Paltinu si se iese de pe el la Tesila, drum care te scoate in DN1 in diverse variante pe langa Comarnic.

Editat de speedy.k
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buai speedy, tu cat timp mai ai de gand sa stai galben ma baiatule :what: de cand te citesc eu pe aci, tot galben esti :lol:

 

In alta ordine de ideei, posibil sa existe doritori printre titanisti. Am cateva componente PC din generatia veche' de vanzare.

placa de baza: Abit AN7 nforce2Ultra la cutie 100 ron

procesor: AMD Barton 2600+ (deblocat) + radiator Thermalright sp 97 120ron

memorii: 3 dimm-uri de 512 DDR 400mhz 55 ron/dimm

placa audio Creative Sound Blaster LIVE! http://www.biocomp.net/o39591.htm 50ron

placa video

Gainword 7600GS 256MB DDR3 - 128biti AGP http://www.xbitlabs.com/articles/vid...s-voltmod.html 150 ron

carcasa CHIEFTEC DRAGON SERIES http://www.emag.ro/carcase/carcasa-c...u--pDX01BDU400 170 ron

 

Placa de baza, procesorul si radiatorul procesorului as prefera sa le dau inpreuna.

Majoritatea componentelor au acte.

 

Preturile sunt fixe! Ma gasiti la 0766.569.300 Gabi

Toate produsele

au fost achizitionate din magazin

 

Motivul este simplu ... Shimb bujii, schimb ulei/filtru, placute de frana, samd.

Editat de GabiButon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buai speedy, tu cat timp mai ai de gand sa stai galben ma baiatule :what: de cand te citesc eu pe aci, tot galben esti :lol:

Pai, ma Gabi, am impresia ca tu ai dreptate, cred ca sunt galben cam de cand ti-ai facut tu cont pe forum... Si probabil ca asa o sa raman, ca Dobrescu cred ca e suparat rau, nu mai vorbeste cu mine. Si daca-i mai dau multe PM-uri sa-l intreb de carantina asta s-ar putea sa ma spuna lu' tovarasa... Asa ca...asta e...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E liniste multa aici parca ar fi iarna afara,propun sa stinga careva lumina,,,,,,,,,,,,,

 

 

@"nenea cu suzuki gsxr facut street fighter cu 2 tobe yoshimura" ..nici acum nu-i stiu id-ul ... zicea ceva de o plimbarica spre Giurgiu spre nu-stiu-ce zona protejata sau ceva de genul asta

....il rugam sa posteze detalii ..... poate bagam o plimbarica sambata asta

mai vb maine la adunare , si nu uitati de plimbarica de pe 19 sau 20 , pana acum suntem 3 poate chiar 4 moto sigur care merg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...