Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

salut ... sunt incepator, stau in jean steriadi langa biserica de lemn ... m9...sunt si eu interesat unde as putea tine in zona motocicleta mea...ma refer la un garaj sau un loc oarecum in siguranta...in fata blocului meu este cam greu sa o las pt ca nu am loc... ms si sper sa particip si eu in viitor la adunarile voastre! :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dupa 1 mai poate organizam si noi prima intalnire pe anu asta de titan ca vad ca au mai aparut noi veniti, carora le urez bun venit pe aceasta cale, cel mai frumos ar fi in prima vineri dupa 1 mai , sa vedem cum e vremea.

Mesaj completat

@ nyt

o cunosti pe ´´racerita ´´ declarata la profil cu ´´numar indoit´´ ???

Sper ca e doar o aparenta ca altfel , inca cativa cu ´´numere indoite´´ si prevad un an cu victime multe

Mesaj completat

208490_1819788427749_1631323325_1840930_1070880_n.jpg

 

Nu am numerele tuturor insa cine doreste sa vina la nunta ma poate suna pe nr de la semnatura

mentionati daca doriti sa veniti si la masa

Mesaj completat

daca doriti sa mergeti trebuie sa intelegeti ca se va merge in coloana , cu viteza mica, se va respecta pozitia initiala in coloana, fara depasiri si se vor respecta distantele si normele de conduita de siguranta (casti obligatorii)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nyt

 

tu nu ai numarul indoit, il ai sub codita, nu e vina ta ca codita e prea mare

vorbind serios, tu mergi de 10X mai bine decat multi, respecti regulile de siguranta si nu iti speli rufele in public

 

 

pentru altii (nu dam nume)

imi pare bine ca unii din noi pe alte topice au calomniat pe altii, se mai cerne molozul de oamenii de valuare, mai ales 1 decat altii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inchiriez gasoniera cf2 la intersectia 1 Decembrie cu Postavarului. Este mobilata, utilata full si renovata. Are AC, TV, masina de spalat, aragaz, frigider. Chiria 700 lei + 700 garantie.

 

Salut! Daca stiti pe cineva interesat sa se mute in Titan...

Numai bine si scuze de deranj.

Mesaj completat

Inchiriez gasoniera cf2 la intersectia 1 Decembrie cu Postavarului. Este mobilata, utilata full si renovata. Are AC, TV, masina de spalat, aragaz, frigider. Chiria 700 lei + 700 garantie.

 

Salut! Daca stiti pe cineva interesat sa se mute in Titan...

Numai bine si scuze de deranj.

 

 

S-a dat. Nu mai este valabil. Ciao!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dati un SMS cu taxa inversa,daca mai aveti 1-2 locuri libere cand iesiti.

 

Mesaj completat

 

Dati un SMS cu taxa inversa,daca mai aveti 1-2 locuri libere cand iesiti.

 

s-a mers

Inchiriez gasoniera cf2 la intersectia 1 Decembrie cu Postavarului. Este mobilata, utilata full si renovata. Are AC, TV, masina de spalat, aragaz, frigider. Chiria 700 lei + 700 garantie.

 

Salut! Daca stiti pe cineva interesat sa se mute in Titan...

Numai bine si scuze de deranj.

Mesaj completat

 

 

 

S-a dat. Nu mai este valabil. Ciao!

 

s-a dat

 

nenea cu imobiliarele vezi ca sunt site-uri dedicate

;)

 

se stie

 

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inchiriez gasoniera cf2 la intersectia 1 Decembrie cu Postavarului. Este mobilata, utilata full si renovata. Are AC, TV, masina de spalat, aragaz, frigider. Chiria 700 lei + 700 garantie.

 

Salut! Daca stiti pe cineva interesat sa se mute in Titan...

Numai bine si scuze de deranj.

Mesaj completat

 

 

 

S-a dat. Nu mai este valabil. Ciao!

 

700 la cf2? hmm ... cam piperat pretul! Muult prea piperat!

 

Apropo, daca tot s-a vorbit de imobiliare, ma bag si eu in seama. Cumpar garsoniera CF1 in zona Titan. Ofer maxim 26.000E.

 

 

La titan azi??? Sa ma laud si eu cu tobele :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

700 la cf2? hmm ... cam piperat pretul! Muult prea piperat!

 

Apropo, daca tot s-a vorbit de imobiliare, ma bag si eu in seama. Cumpar garsoniera CF1 in zona Titan. Ofer maxim 26.000E.

 

 

La titan azi??? Sa ma laud si eu cu tobele :wacko:

 

Moaaa,se cam inghesuie lumea.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

INVITATIE SPECIALA pt gasca din Titan si pt toti cei care au chef de o plimbare si nu numai

 

Plecare: 29 Aprilie ora 9 din ultimul Petrom de pe Sos. Pantelimon (a 2-a benzinarie pe dreapta dupa Cora)

 

Traseu: Bucuresti - Fundulea - Lehliu - Dragalina - Fetesti - A2 - Cernavoda - Constanta - Mangalia - Vama Veche

 

Opriri: 1. Drajna (Popasul Drumetului sau ceva de genu'), 2. Dupa coborarea de pe A2, 3. Constanta.

 

Viteza/Regim: in localitatile pustii gen "Florica" viteza e 70-80, scade la 50 daca e aglomerat sau politie. Inafara localitatilor: intre 90 si 120, se merge in zig zag, calm, easy riding, fara figuri, fara baaasini, fara wheelie si roti in gura.

 

Cine e invitat: oricine vrea sa vina atat cat poate respecta 'regulile' de mai sus. Nu conteaza tipul mobrei, conteaza omu'.

 

Intoarcerea: cine vrea, duminica pe la pranz pe Slobozia/Urziceni cu acelasi regim

 

herghelia de motoare va fii mare(peste 20 pana acum), deci asteptam sa va alaturati turmei cu mic cu mare

:wacko:

Editat de septimiu_J F K
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

taman ce am dat jos radioul de pe tico, pt un upgrade... e vb de un clasic aparat de radio, ca sa ii zic asa, care nici nu mai prinde decat AM, in speta radio romania (banuiesc ca fostul proprietar a vrut sa il dea jos cu dalta de (cuvant urat) ce era). originalul de pe daewoo, made in korea. daca exista fani de chestii d'astea, sa zica pana maine dimineata, cand isi va lua preacinstitul loc in preamareata groapa de gunoi. se accepta o bere, asa.. in amintirea agregatului.. :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...