Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

Am si eu o mica problema, de fapt mai degraba un prieten de al meu are. Are nevoie de un service sau de un mecanic prin zona Dristorului pentru un Malaguti Drakon de 50. Are probleme cu ambreiajul si a cam ajuns la captul cunostintelor mecanice si nici nu prea poate sa duca motorul prea departe. Si cineva care se pricepe mai bine la mecanica ar fi binevenit :bounce: O fi si el mica dar are nevoie de ajutor :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cine vrea un catelus? Am gasit abandonat pe strada un catelus de cca. 2luni. E grasunel, foarte curat si cauta cu disperare un stapan. 0766569300 - se afla in zona Ozana, sectia 13. Multumesc!

 

Ii trebuie si un nume :)

 

Catelusul si-a gasit in cele din urma stapan, cu o curte pe masura si o viitoare fetita de 2luni. Este un ciobanesc mioritic :))care ajunge pe la 70kg :)

Multumesc celor ce m-au ajutat pt ai gasii stapan.

post-37109-0-29155800-1341250844_thumb.jpg

post-37109-0-65088500-1341250892_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e vorba de cursul lui Razvan de la amkart?

 

hauuu, pazea ca incep si antrenamentele pt supermoto, apropos cursa e pe 20 ale lunii ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e vorba de cursul lui Razvan de la amkart?

 

hauuu, pazea ca incep si antrenamentele pt supermoto, apropos cursa e pe 20 ale lunii ;)

Dap.

Cunoastem, abia astept cursa!

 

votat, bafta multa

Multaaam!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut pe toti si va propun o plimbare la Slanic Prahova, iar aici se poate face baie la strandul cu apa sarata, respectiv la Baia Verde, unde se inaugureaza Sambata si intrarea este gratuita, salinitate 800/1000, plutesti pur si simplu in apa, nu trebuie sa sti sa inoti.

La Baia Baciului intrarea este 20 ron/persoana, +15 (ron salteaua si umbrela);

La Baia Verde este la fel. Cazarea va gasesc la o cunostiinta, care are o curte imensa plina cu flori , gratar , o colina mica cu iarba, super... cu 50/noapte la curte conditii super, nu veti regreta.

0722661428 DAN

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De vanzare geaca noua, Probiker de dama, marimea 36.

Material textil, aerisiri fata\spate, mesada foarte bine realizata, protectii hard si tot felul de reglaje.

450Roni

post-37109-0-55367500-1341558490_thumb.jpg

post-37109-0-72519500-1341558498_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

accident in cartier

 

Nu credeam, si nu -mi doream sa ajung sa scriu despre 2 accidente intr-o singura zi. Dupa ce dimineata am vazut accidentul d ela Marasesti, acum pe seara ma intorceam acasa si in fata magazinului LIDL de la capatul lui 335, am vazut al 2lea accident. O babatie cu un renault twingo parca, venea dinspre TITAN si a facut brusc stanga spre Lidl chiar daca din fata venea un motociclist. Riderul am inteles ca avea pielea julita pana la os. L-a luat salvarea. Daca nu are oase rupte probabil ca in 2 saptamani o sa fie ca nou. Problema este ca parca sunt din ce in ce mai multe accidente cu mosi si babe care fac stanga sau dreapta fara sa se asigur. Nr motorului B- - NIG (sau MIG)

 

Mare grija in trafic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu privire la cetateanul cu Yamaha de la Marasesti am oprit am acordat prim ajutor pana la sosirea SMURD avea clavicula rupta si picioarul dr fractura de femur julit rau cam peste tot si culmea venise propietarul loganului avariat care era parcat si il certa pe colegul ca i-a distrus masina si vine el la spital sa discute cu el . La rugamintea mea politistul care era tot cu motorul a indepartat propietarul lasandu-ne loc pentru manevrele necesare in rest la ce avea nu se pune problema de complicati .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Propun suspendarea pe timp de vara a forums' :-L .Iarna ne pregatim ne facem vise,achiziti,tuning si vine vara......................................pauza poate la anul, ne mai antrenam :moto: :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt si eu "proaspat" detinator de BMW F650GS din toamna si stau pe Tuculescu, zona Baba Novac.....doar ca sunt mai antisocial crackup.gif

Daca va mai intalniti intr-o seara poate vin si eu in vizita...la inceput am zis ca ma dau singur cu treaba mea pana ma mai invatricky.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

Am facut o aplicatie ce foloseste Google Maps pentru gasirea de colegi/vecini cu care sa sa mergeti la munca. Gasiti mai multe informatii daca accesati linkul de mai jos.

Daca nu va foloseste voua, dar vi se pare interesanta, poate distribuiti linkul celor care ar putea fi interesati.

 

www.workompanion.ucoz.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...