Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 3 weeks later...

Inchiriez garaj auto /moto (dimensiuni standard, circa 3x5 metri) in zona Mihai Bravu - Piata Muncii (Hurmuzachi) - Baba Novac. Zona linistita in capatul unei alei infundate cu iesire prin fata sectiei 12 Politie. Garajul se afla intr-un complex de mai multe garaje, nu are bransament la reteaua electrica si nu este incalzit. Este dotat cu groapa (rampa) pentru reparatii auto, acoperita cu scanduri.


Se inchiriaza pe perioada determinata de sezonul rece, pentru adapostirea motocicletelor. Este de preferat sa fie inchiriat integral de un grup de prieteni pentru evitarea divergentelor intre chiriasi diferiti.


Pret:


- garaj integral: 250 lei/luna;


- o singura motocicleta: 60 lei/luna.


Au prioritate ofertele "en gros" (pentru intregul garaj).


Discutam prin PM sau la telefon 0764.33.66.44


Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vrut sa vin si eu.Dar va propun:

Propunere pentru traseul de maine(duminica): Intalnire la OMV Eroii Revolutiei la ora 11.30. Se pleaca la ora 12.00 spre orasul Giurgiu, dar inainte de sensul giratoriu de la MOL intrarea in Giurgiu o luam spre dreapta in directia Ghimpati. Vom opri motoarele la Hanul Cosminului din Balanoaia unde vom servi masa. Dupa ce mancam bine stam cu burtile in sus si admiram lacul, de pe terasa hanului. De aici ne indreptam spre Ghimpati-Mihailesti-Bucuresti. Aveti aici traseul de urmat(total 135 km).http://goo.gl/maps/qxuuo

Șoseaua Giurgiului/DN5 către București - Hărţi Google
maps.google.ro

 

O remarca, este destul de neprietenos site-ul vostru.Stau in zona si vreau se ne cunoastem ,nu am reusit sa comunic concret cu carea din voi.Adresa mea de email este: gaaviatorul@yhoo.com

Va saluta Gabi profesoru ! :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

Doar ce-am aterizat si eu prin bucuresti,mai exact la Piata Iancului.

Caut si eu ca fiecare,sa-mi fac niste prieteni. :)

Mihai, 20 de ani, student la conservator, serpentinar(si pe circuit oleaca...), de provenienta oltean, posesor de R6 2002.

Nu prea stiu care-i mersul pe aici, asa ca daca sunteti draguti sa imi spuneti si mie pe unde se fac intalnirile din zona,va sunt recunoscator!

 

Numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-am mutat recent din Drumul Taberei in Dristor, si caut "adapost" PERMANENT, nu doar pe perioada sezonului rece! Stiu ca nu prea sunt garaje prin zona, dar daca stiti pe cineva cu loc liber....
M-ar interesa prin apropierea Postei de la Baba novac! :smoke:

Editat de danny_vlad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vrut sa vin si eu.Dar va propun:

Propunere pentru traseul de maine(duminica): Intalnire la OMV Eroii Revolutiei la ora 11.30. Se pleaca la ora 12.00 spre orasul Giurgiu, dar inainte de sensul giratoriu de la MOL intrarea in Giurgiu o luam spre dreapta in directia Ghimpati. Vom opri motoarele la Hanul Cosminului din Balanoaia unde vom servi masa. Dupa ce mancam bine stam cu burtile in sus si admiram lacul, de pe terasa hanului. De aici ne indreptam spre Ghimpati-Mihailesti-Bucuresti. Aveti aici traseul de urmat(total 135 km).http://goo.gl/maps/qxuuo

 

Șoseaua Giurgiului/DN5 către București - Hărţi Google

maps.google.ro

 

O remarca, este destul de neprietenos site-ul vostru.Stau in zona si vreau se ne cunoastem ,nu am reusit sa comunic concret cu carea din voi.Adresa mea de email este: gaaviatorul@yhoo.com

Va saluta Gabi profesoru ! :peace:

Este doar o impresie gresita,acum la sfarsit de sezon este normal si asta se intampla peste tot .Din primavara activitatea si interesul creste brusc pentru intalniri si plimbari in grup.

Bun venit si rabdare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

Incerc sa dau de proprietarul unei motociclete. Ea se afla pe Bld. Mihai Bravu, intre calea Dudesti si Soseua Vitan, vizavi de complexul Kaufland, langa spatiul de joaca pentru copii, chiar in dreptul trecerii de pietoni.

Mai exact aici...https://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF&msa=0&msid=205749647445313047055.0004ec070fda218624953

E un Suzuki GN250, rosu.

Vreau sa-i gasesc proprietarul ca sa o cumpar pentru piese. Se afla intr-o stare destul de proasta dar are ce-mi trebuie mie.

Numai bine!

 

P.S. Sper sa nu sa se supere nimeni pt postare, iar pentru eventuali oameni cu ganduri necurate va anunt ca zona are camere video :)

Editat de mihai.i
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Le-a primit mai inainte, ca a fost cuminte. :D In curand il duc si la doftor sa-i faca dantura jocul la supape ca mai are nitel si devine adolescent, 5000 km. Intre timp io ma distrez cu VX-u', am facut rost de o mare parte din piese si incep sa-l intineresc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...