Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Multumesc de ajutor. Te-am trecut pe lista - beneficiari bere. :lol: Si Alexa e trecuta pentru urarile de bun venit. Pana la urma am sa dau un rand la toata lumea si gata. :bounce: :baldy:

buna!

da mai repede ca pana te hotarasti tu ne inmultim si iesi in pierdere :lol: .

asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai ca-i zis-o florine ... :bounce: :baldy: :lol:

Editat de mironalexa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc de ajutor. Te-am trecut pe lista - beneficiari bere. :lol: Si Alexa e trecuta pentru urarile de bun venit. Pana la urma am sa dau un rand la toata lumea si gata. :bounce: :baldy:

 

NU-ti face probleme Yasmina. La cati m-au mosit pe mine pana sa ma urc pe motor ar fi trebuit sa vars rauri de bere. Pana la urma cel mai important e sa stim ca ne putem baza unii pe altii. Eu am simtit-o pe pielea mea si pe cuvant ca e mare lucru.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ametist si flooriin : treceti la profil la sectiunea CLUB: " TITAN"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ametist si flooriin : treceti la profil la sectiunea CLUB: " TITAN"

din cate imi aduc eu aminte, nu fac parte din niciun club, pur si simplu ma bucuram de compania unor oameni care impartasesc aceeasi pasiune cu mine! din punctul meu de vedere, as vrea sa ramana asa in continuare, de aceea, fara dorinta de-a supara pe nimeni, nu voi trece TITAN la sectiunea club din profil!

va doresc asfalt uscat :bounce: :baldy:

sper sa va vad vineri :lol:

Editat de Ametist
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc de ajutor. Te-am trecut pe lista - beneficiari bere. :lol: Si Alexa e trecuta pentru urarile de bun venit. Pana la urma am sa dau un rand la toata lumea si gata. :bounce: :baldy:

 

 

 

???

daca

1 buc " bine ai venit Yasmina " = 1 bere

 

atunci din partea mea :

" bine ai venit Yasmina "" bine ai venit Yasmina "" bine ai venit Yasmina "" bine ai venit Yasmina "" bine ai venit Yasmina "" bine ai venit Yasmina "" bine ai venit Yasmina "" bine ai venit Yasmina "" bine ai venit Yasmina "" bine ai venit Yasmina "" bine ai venit Yasmina "" bine ai venit Yasmina "" bine ai venit Yasmina "

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

policeman: "???

daca

1 buc " bine ai venit Yasmina " = 1 bere

 

atunci din partea mea :

" bine ai venit Yasmina "" bine ai venit Yasmina "" bine ai venit Yasmina "" bine ai venit Yasmina "" bine ai venit Yasmina "" bine ai venit Yasmina "" bine ai venit Yasmina "" bine ai venit Yasmina "" bine ai venit Yasmina "" bine ai venit Yasmina "" bine ai venit Yasmina "" bine ai venit Yasmina "" bine ai venit Yasmina ""

 

:bounce: :baldy: :lol: si esti si tu invitat daca doresti sa treci la profil la club: "TITAN"

 

 

Ametist: nu e vorba de nici un club ci de idea unui grup de prieteni care sunt din aceasi zona .. si s-a hotarat la o intrunire sa scriem cu totii "titan" pt a se face diferenta dintee cei care se stiu si vin la intruniri macar de cateva ori si cei care doar stau pe net si se iau de lume... stii ex de mai in spate cu cateva pg.... faci cum vrei dar nu cred ca e vro difereta de statut ci doar o sustinere si confirmare a amicitiei....

 

Sfantu: nu stiu cei cu Andrei r5... dar cu tine ce e ca nu ai mai venit de ceva timp... te-ai plictisit de mine... asai... las ca stiu eu... macar pe laura las-o sa vina ... .. Acum lasand gluma !!! mai veniti si voi ca va simtim lipsa !!! oricum aveam de gand sa te sun vineri sa vad daca vrei sa viii !!! Neo e bine dar inca imobilizat la pat ... am mers cativa sambata care a trecut, la el ... si are moralul destul de ok cred eu ... deja se gandea sa-si repare moto sau se gandea la alte mot desi il asteapta cateva luni de recuperare ... deci sufletul e bine... piciorul inca nu !!!

Editat de mironalexa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ametist: nu e vorba de nici un club ci de idea unui grup de prieteni care sunt din aceasi zona .. si s-a hotarat la o intrunire sa scriem cu totii "titan" pt a se face diferenta dintee cei care se stiu si vin la intruniri macar de cateva ori si cei care doar stau pe net si se iau de lume... stii ex de mai in spate cu cateva pg.... faci cum vrei dar nu cred ca e vro difereta de statut ci doar o sustinere si confirmare a amicitiei....

 

eu vineri seara o sa fiu in drum spre tg jiu. si nu am venit decat la o intrunire :baldy: .asa ca ma lasati si pe mine sa trec TITAN la profil??? :lol: .

glumesc. si daca nu ma lasati tot imi trec. pana nu mai aceptati ijuri de 50 de ani la intruniri :bounce:

ne vedem saptamana urmatoare

asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BAFTA MULTA RAVEN !!!

 

@policeman: ce rest ... nu inceleg ce ai intrebat ????

e ok.. ai adaugat si in plus orasul la profil nu e completat ala e decizia ta tu stii cel mai bine unde stai si ce si cum...

 

@flooriin: pai nu am zis sa-ti treci ... ce naiba zici ca suntem copii... toti vb si nimeni nu pricepe ... :bounce:

Editat de mironalexa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai te cred si eu daca te uiti in teste in timp ce vb pe net... hai ca iei... si in weekend iesim prin poligon ca nu cred ca-ti da carnetu asa repede .. gasim noi cine sa te aduca cu moto in poligon...

Editat de mironalexa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BAFTA MULTA RAVEN !!!

 

@policeman: ce rest ... nu inceleg ce ai intrebat ????

e ok.. ai adaugat si in plus orasul la profil nu e completat ala e decizia ta tu stii cel mai bine unde stai si ce si cum...

 

@flooriin: pai nu am zis sa-ti treci ... ce naiba zici ca suntem copii... toti vb si nimeni nu pricepe ... :bounce:

 

 

v-am complectat si locatie.

 

ma referem daca vati hotarit la denumire complet a clubului. Am citit la pagini ulteriore despre discutie.

 

( hai multumite tie am complectat toate datele :-), (cred)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

floorine, cate ijuri ai man?

nu vinzi si tu unu' mai studenteste asa :lol:(sunt impatimit de motorete de acu' 50 ani)?

pusesem ochii pe-un jupiter 5, trebuia vopsit si montat(cam mult de muca, vroiam sa-l fac chopper) si am decis s-o las mai pe tarziu si sa fac intai scoala. cand a dat frate-miu de A, am facut si eu un chestionar si am scos 24 :lol:(deci n-am uitat de acu 3 ani:) )

saptamana viitoare incep sa fac dosarul :lol:

Dupa ce iau plasticu....o sa-mi iau si-un festival...sau planeta, sau jupiter...care sa semene a festival

pana atunci nu cred ca voi veni la intalniri ca inca n-am nici plastic A nici cal, si mi se pare aiurea

dar va salutati pe toti si va urez distractie placuta vineri si sfalt uscat!

 

ps: am 'desenat' un model de tricou pt un club pe care vroiam sa-l fac (deh...entuziasmu :bounce:) )

daca vrei vi-l pot arata....poate devine logoul titanilor :baldy:(daca vreti, chestia e ca se adreseaza mai mult chopperistilor si cruiserilor...pe fata e schitata o viraga, si pe spate sigla are in componenta un '2 in Ve')

just an ideea.

mai am o versiune cu-n cap de vultur in loc de craniu...fisierul e pe calc la munca

e vectorial...asteapta doar imprimarea :D

post-9738-1183610695_thumb.jpg

post-9738-1183610714_thumb.jpg

Editat de ..IcemaN..
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alexa

"Sfantu: nu stiu cei cu Andrei r5... dar cu tine ce e ca nu ai mai venit de ceva timp... te-ai plictisit de mine... asai... las ca stiu eu... macar pe laura las-o sa vina ... .. Acum lasand gluma !!! mai veniti si voi ca va simtim lipsa !!! oricum aveam de gand sa te sun vineri sa vad daca vrei sa viii !!! Neo e bine dar inca imobilizat la pat ... am mers cativa sambata care a trecut, la el ... si are moralul destul de ok cred eu ... deja se gandea sa-si repare moto sau se gandea la alte mot desi il asteapta cateva luni de recuperare ... deci sufletul e bine... piciorul inca nu !!!"

 

Si mie mi-au lipsit intalnirile cu voi dar din pacate de fiecare data a aparut ceva si nu am fost in Bucuresti. Vinerea asta sunt de ex in Brasov cu sreviciul dar voi face tot posibilul sa ajung chiar si mai tarziu. Salutari tuturor! Sanatate Neo!

Editat de sf.andrei
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata,

 

Multumesc pentru primirea calduroasa si pentru sfaturi. :bounce: E tare placut sa mai iesi din nebunia asta zilnica, munca, rutina, stres, ca sa petreci ceva timp cu vechi sau noi prieteni. Ma simt ca-n tabara. :baldy: Lasati-mi si mie va rog un nr de tel, in caz ca nu va gasesc maine.....

 

Bafta Raven!!! Fa copiute, scrie in palma si da telefoane ca noi suflam. Si daca le trece prin cap sa te pice.....ii calc eu cu motorul dupa, accidental desigur. La cat de bine ma pricep..nici n-ar fi greu de crezut. So...orice varianta doriti, la dispozitia dumneavoastra domnisoara.

 

 

???

daca

1 buc " bine ai venit Yasmina " = 1 bere

 

atunci din partea mea :

" bine ai venit Yasmina "" bine ai venit Yasmina "" bine ai venit Yasmina "" bine ai venit Yasmina "" bine ai venit Yasmina "" bine ai venit Yasmina "" bine ai venit Yasmina "" bine ai venit Yasmina "" bine ai venit Yasmina "" bine ai venit Yasmina "" bine ai venit Yasmina "" bine ai venit Yasmina "" bine ai venit Yasmina "

 

Sa stii ca am notat. Mai negociem cand ne vedem. Ma gandeam....Crezi ca as putea sa iti dau toata berea asta in rate?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...