Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

FELICITARI DANE!!!!!!!!! :) :cheers: :cheers: :cheers: :crack:

Frumos motoru nene te prinde in sfarsit al tau ma bucur tare pentru tine sa il stapanesti sanatos

si sa faci multi multi km cu el :drink: :alcy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salutare copii, :cheers:

 

ce mai ziceti, ce mai faceti? Scuze ca n-am mai scris dar am fost full la birou si acasa nu-mi merge netul. Ma bucur ca v-am cunoscut si sper sa ne vedem in curand pe doua roti. Va intalniti astazi?

 

Alexa, esti o dulce. N-am apucat sa-ti multumesc pt pontul cu alarma. Fac asta acum, in mod oficial : :cheers:

Si sa nu uit....recunostinta vesnica si un butoi de bere (pt ca merita), vecinului nostru, persoana importanta nu dam nume, care m-a ajutat sa-mi calaresc motorul pt prima data , in poligon. All my love. :crack:

 

Felicitari celor care au mai nou motor. Sa le traiasca! Si pt cei care se pregatesc sa-l inmatriculeze, atentie mare in cazul in care l-ati cumparat din alt judet pt ca stampila pusa vanzatorului e buna pt politie dar nu si pt taxe si impozite. Sigur ca aceasta informatie nu este scrisa pe biletelul cu documentele necesare pt ca de, suntem in Romania unde se presupune ca tu esti deja informat, ai citit deja legea si eventual poti mentiona articolul, punctul si virgula. Cand mergeti sa platiti minunata taxa, vi se cere o alta dovada, un certificat fiscal eliberat vanzatorului, care atesta acelasi lucru ca si stampila, dar..acest lucru nu mai conteaza.

 

Am auzit ca a fost un accident la metrou Costin Giorgian - un logan a intrat intr-un motociclist care venea pe drum cu prioritate, ce-i drept, pe-o roata. Taximetristul spunea ca a fost urat dar fara victime. "Motociclistul a dat drumul la motor care a alunecat mult intr-o parte dupa care, s-a ridicat plin de sange de pe jos, si-a luat motorul si a fugit dupa logan. L-a prins pe sofer si l-a batut de la zapacit pana ce au venit salvarea, politia etc. Nesimtit dom'le ala cu loganu....sa-i tai asa omului calea, tu intrand pe interzis..." :) Am incheiat citatul.

 

V-am pupat dragilor!

Asfalt uscat si atentie maxima!

 

 

Va pup dulce. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

so...ce zice lumea se strange azi ... :cheers: ca daca e asa ..vrea si subsemnatul sa vina sa va cunoasca ....ca sa nu mai salut prin cartier doar niste casti :cheers: asta daca sunt primit , daca am voie, daca...ete na oricum vin ...ce ? ma luati la suturi ? :) pe la 19 30 - 19 45 as ajunge pe acolo ..... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Am auzit ca a fost un accident la metrou Costin Giorgian - un logan a intrat intr-un motociclist care venea pe drum cu prioritate, ce-i drept, pe-o roata. Taximetristul spunea ca a fost urat dar fara victime. "Motociclistul a dat drumul la motor care a alunecat mult intr-o parte dupa care, s-a ridicat plin de sange de pe jos, si-a luat motorul si a fugit dupa logan. L-a prins pe sofer si l-a batut de la zapacit pana ce au venit salvarea, politia etc. Nesimtit dom'le ala cu loganu....sa-i tai asa omului calea, tu intrand pe interzis..." :) Am incheiat citatul.

 

 

Foarte bine ca l-a caftit. Merita si daca ii indoia doar o aripa la masina cu atat mai mult pt accident de motor si cu atat mai mult daca nu s-a oprit. E plina strada de cretini care merg ca in India si ma gandesc cu groaza ca vine toamna si se intorc toti disperatii din concediu. Cred ca imi iau enduro si merg prin tunelul de metrou.

 

In fine, sa fim optimisti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

so...ce zice lumea se strange azi ... :cheers: ca daca e asa ..vrea si subsemnatul sa vina sa va cunoasca ....ca sa nu mai salut prin cartier doar niste casti :cheers: asta daca sunt primit , daca am voie, daca...ete na oricum vin ...ce ? ma luati la suturi ? :) pe la 19 30 - 19 45 as ajunge pe acolo ..... :cheers:

Eu vin ... si ma bucur ca mai vine si cineva cu CBR :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si noi venim azi (eu cu Aida) dar evident ca mai tarziu un pic. Daca e ne auzim la un telefon k eu sunt la serviciu pana la 7. Auzi tu domne' vineri sa stai la muca pana la 7 seara . BOOOO dar asta e dam cu bere dupa :cheers: :)

 

 

 

Cya!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da ne strangem la 19:00:-19:30 ... datorita caldurii cred ca ne vom refugia aproape in parc ...

 

Yasmin: cu mare placere sper ca ai gasit o alarma buna si sa o stapanesti sanatoasa...

 

dane: sa o stapanesti sanatos si fara incidente neplacute ... bafta exagerata !!!

 

pt. cei care nu stiu locul de intalnire.... este: gura de metrou Titan 2 , cea din parc nu cea de pe colt !!!! aveti si o harta cu aproximativ 10 pag. in urma !

 

acum vro cateva luni am hotatat ca vom baga o data la 10-20 pag. acest articol pt al citii toti incepatorii sau noii veniti pe topic... asta pana se vor da autorizatiile pt a realiza filmuletul spre sfarsitul acestei veri sau inceput de toamna... va rog sa-l cititi si sa luati aminte cand mergeti !!!! articol_prevenire_accidente.rtf

 

Bafta exagerata tuturor !!! :)

Editat de mironalexa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:cheers: , DA am facut-o si pe asta, ........

vinerea trecuta am fost la Portita in Delta cu motorul, nu am folosit vaporul si nici nu ne-am inttors pe acelasi drum, sac ! Care a facut o asemenea tura sa se ridice in picioare (exclus cei trei redusi care au participat)

Am sa scriu la clubul Asterix, dar momentan NU am timp ....

La intalnire nu am putut sa vin, a trebuit sa dau o fuga la Braila si acum am ajuns acasa, maine plec la Slatina si ........ .

 

Sa auzim de bine si sa ne vedem cu bine ! :)

 

ups, cand mai vreti sa inmatriculati, sau sa radiati, sau sa ..... ceva cu politia, intrebati-ma si pe mine, ma pricep putin si pot sa ajut. :cheers:

 

:cheers: ,hai sa pun doua poze de la Portita.

 

:crack: ,hai sa pun doua poze ........

post-13938-1184973255_thumb.jpg

post-13938-1184973268_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Revin cu informatia ceruta la intalnirea de vineri cu privire la sala de fitness de la Obor - Larkoti - www.larkoti.ro E din categoria celor scumpe dar merita cu adevarat.... fata de ce ofera altii la aceeasi bani :)

Informatii despre nutritie, antrenamente, etc gasti aici: http://doctor.info.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:cheers: , DA am facut-o si pe asta, ........

vinerea trecuta am fost la Portita in Delta cu motorul, nu am folosit vaporul si nici nu ne-am inttors pe acelasi drum, sac !

 

 

Eu stau in D-15, in spatele Potcoavei. Hai, fi baiat de "cartier" si spune-mi pe unde ai ajuns la Portita.......eu voi ajunge anul asta la Periboina, dar vreau sa vad si Portita.......calare pe motor, normal.

Bafta si :) anticipat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bogdan: merci pt link !!!

adresa o are exact la sala de langa bila salajan de care iti spuneam... aia e sala lor !!!

Editat de mironalexa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu stau in D-15, in spatele Potcoavei. Hai, fi baiat de "cartier" si spune-mi pe unde ai ajuns la Portita.......eu voi ajunge anul asta la Periboina, dar vreau sa vad si Portita.......calare pe motor, normal.

Bafta si :) anticipat

 

:cheers: , daca mergi la Periboina esti pe acelasi drum pe care l-am facut si noi. De la Periboina incepe adevaratul mers cu motorul si cu psihicul.

Ne vedem vineri si am sa-ti explic mai multe .... .

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@danloop: brava nenea, sa'ti traiasca si sa fiti fericiti impreuna.. si fara certuri conjugale.. :)

@vulturul: anul trecut am fost si eu la portita, cu barca ca sa zic asa... am vazut niste cetateni cu motarele pe acolo, kapre, of course... am inteles ca se poate ajunge daca o iei pe la piriboina, prin rezervatii si peste diguri... cum e drumul..? unii spuneau ca la piri / peri whatever boina e mai fain decat la portita.. asa e...?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tin sa v-o prezint pe yama cu care ma inteleg bine de 3 zile si inca ne descoperim unul pe altul

 

post-6902-1185094427_thumb.jpg

 

ha! azi am vazut motorul asta in fata blocului vis-a-vis de statia de metrou unde va intalniti. m-am uitat la el, e vopsit ciudat mat asa, inclusiv parbrizul. sa o stapanesti sanatos!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ha! azi am vazut motorul asta in fata blocului vis-a-vis de statia de metrou unde va intalniti. m-am uitat la el, e vopsit ciudat mat asa, inclusiv parbrizul. sa o stapanesti sanatos!

si eu :cheers: foarte misto vopseaua :)...m-am uitat vreo 5 min la ea...nu prea ma omor eu dupa vitezane...dar asta imi place

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.... si eu pe aici ..

ma cheama Iuliu, si stau in zona Sectiei 13, sunt student in anul 4 la Sociologie (Univ. Bucuresti) si lucrez la MoviePlex in Mall Plaza ca proiectionist.

am o Honda CBR F2 din '94 de o saptamana :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.... si eu pe aici ..

ma cheama Iuliu, si stau in zona Sectiei 13, sunt student in anul 4 la Sociologie (Univ. Bucuresti) si lucrez la MoviePlex in Mall Plaza ca proiectionist.

am o Honda CBR F2 din '94 de o saptamana :cheers:

 

Bine-ai venit si s-o stapanesti sanatos, fara incidente. :cheers: Te asteptam la urmatoarea intrunire :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...