Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

Salutari,

 

am gasit un site interesant.

 

www.tektekerarif.com

 

nu incercati versiune cu lamba engleza ca nu merge. Pe versiune turca apasati pe partea stanga

Video-show.

 

tekteker 7 km, lastik yakma, daytona sunt interesant.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Se intreba andrei_r5 vineri seara cine e la rand sa o pateasca dupa excursia la Pustnicu. Ei bine iata-ma! Din fericire am scapat f ieftin. Pe scurt: neatentie in curba (ma uitam la stopul lu' cehu' si ma gandeam la cu totul altceva decat la drum), frana brusca+total dreapta si s-a dus. Eu am o julitura pe glezna/exterior si o vanataie pe interior si cam atat. Genunchera dreapta e scrijelita bine ceea ce se citeste "Purtati protectii!". La fel armura pe partea pe care am cazut.

 

Cum va spuneam, pagube minore insa sperietura a fost de mare valoare. Noroc cu cehu, eugen si ana ca erau prin zona. Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se intreba andrei_r5 vineri seara cine e la rand sa o pateasca dupa excursia la Pustnicu. Ei bine iata-ma! Din fericire am scapat f ieftin. Pe scurt: neatentie in curba (ma uitam la stopul lu' cehu' si ma gandeam la cu totul altceva decat la drum), frana brusca+total dreapta si s-a dus. Eu am o julitura pe glezna/exterior si o vanataie pe interior si cam atat. Genunchera dreapta e scrijelita bine ceea ce se citeste "Purtati protectii!". La fel armura pe partea pe care am cazut.

 

Cum va spuneam, pagube minore insa sperietura a fost de mare valoare. Noroc cu cehu, eugen si ana ca erau prin zona. Multumesc.

:bigstar: Imi pare rau ca am cobit

Dar bine ca nu a fost mai rau, pentru ca ... din pacate... se poate si mai rau (vezi cazul Neo)

Sa revedem sanatosi :) pe vineri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se intreba andrei_r5 vineri seara cine e la rand sa o pateasca dupa excursia la Pustnicu. Ei bine iata-ma! Din fericire am scapat f ieftin. Pe scurt: neatentie in curba (ma uitam la stopul lu' cehu' si ma gandeam la cu totul altceva decat la drum), frana brusca+total dreapta si s-a dus. Eu am o julitura pe glezna/exterior si o vanataie pe interior si cam atat. Genunchera dreapta e scrijelita bine ceea ce se citeste "Purtati protectii!". La fel armura pe partea pe care am cazut.

 

Cum va spuneam, pagube minore insa sperietura a fost de mare valoare. Noroc cu cehu, eugen si ana ca erau prin zona. Multumesc.

 

hai ca am rupt "vraja" sau "vrajeala":blink:. am fost sambata la pusnicu cu alex si eugen si n-a patit nimeni nimik, asa ca mai mergem :bigstar:

apropo de mersul acolo... noi am fost sambata dupamiaza si era full de masini si manelisti :) asa ca nu-i de mers in weekend... am realizat cat poate fi de misto vineri seara cand nu e nimeni

Editat de cehu'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

De fiecare data cand vad astfel de articole ma enervez de ce sa nu recunosc,DAR

 

 

Imi aduc aduc aminte ca ala e unu singur care scrie undeva pe internet si nu trebuie bagat in seama si ca oricum nu are tupeu sa vina sa ne zica in fata ce (cuvant urat) mananca el acolo.

 

E plina tara de frustrati.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:blink: :bigstar: , of of of , am scapat si de data asta .............

pe scurt: - am plecat vineri pe la 23.55 spre Vama Veche, la 3.00 eram acolo la prietenii care ......... INCA II MAI AM PRIETENI, iar pe la 6-7 cand a iesit soarele am mers pe plaja, s-a impotmolit in nisipul cu apa din mare, am fortat-o putin si ..... au inceput sa sara dintii din coroana de pe spate.

Nimic deosebit ..... pe la 9 ma duc in Mangalia cu Piticul la spital (il durea capul) i-am dat 140-150 km/h iar dupa spital, la iesirea din Mangalia la o trecere pt pietoni, am redus si .... chiar pe trecere S-A RUPT LANTUL l-a prins roata si la infasurat dupa care s-a blocat. Am reusit s-o potolesc si sa nu ma tavalesc (si cu bolnavul in spate), dupa care am luat un taxi (am sufa sub sa) pana la nea Titi mesterul.

Am dat cateva telefoane pe la prieteni si ..... slabe sanse sa mai ajung acasa cu lantul stramb si fara dinti pe foaie, dar .............. cum speranta moare ultima ...... AM REFACUT FOAIA LA STRUNG + FREZA, AM SCURTAT LANTUL CU O ZA si .......... cu f f f f f multa frica am ajuns in Bucale la garaj.

Tot drumul lantul paraia si troznea ca dreacul, era f scurt si torsionat si .......... am avut noroc din nou.

Nu va spun cu ce viteza am venit dar am ajuns destul de normal in Bucuresti tinand cont ca pe la Castelul m-a oprit un militian si mi-a zis '' vezi ca daca te-au filmat aia din elicoter e de rau, au zis ca ai facut o depasire periculoasa, mergi cu grija ca iti ia permisul .......bla,bla,bla '', i-am multumit pt ajutor si i-am dat bataie spre casa, dar mai cu grija.

 

In concluzie: NU ESTE DE GLUMA CU PINIOANELE UZATE, nici nu vreau sa ma gandesc daca s-ar fi blocat roata .............. la o viteza mai mare sau intr-o curba sau ....... .

 

aaaaaaaaaaaa, am trecut si granita la Bulgari cu ea bolnava, dar acolo chiar am mers cu 40 km/h sa nu se farame la ei ca ........ nu prea vorbesc asa fluent bulgara :) si ....... .

 

cred ca ne vedem vineri, momentan ca pasager .......... sau ......... sa iau casca la pachet ?

 

pe curand :blink: :wave:

Editat de Vulturul argintiu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Trist dar din pacate argumentele lui "zboara" ca rachetele toata ziua pe sosele, material de propaganda pentru frustratii ca el care vor sa vada jumatatea goala in orice pahar. Personal le-as rupe gatul si unora si altora. Pe urma imi aduc aminte ca sunt un om tolerant si ca violenta (chiar si verbala) nu e o solutie :bigstar: . Si renunt. Inapoi pe "calea zen" :)

 

I-am trimis un mail redactorului sef de la EVZ in care "mi-am exprimat indignarea". Sunt curios daca raspunde.

 

Doamne ajuta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa Vulture, ca daca ai chef de plimbare, casca sa ai ca te iau eu pasager. Doar si tu m-ai carat in spate de atatea ori pana am devenit si eu motociclist cu acte. :)

Bafta la refacerea motorului!

:bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrebare :

Cine vrea sa faca o reconstituire a filmului "Wild Hogs" in saptamana 13-19 august ?

Pentru detalii si lamuriri ... ziceti! Ce nu e clar?

Persnaje inscrise la casting (pana acum) : Sf. Andrei, Policeman, Andrei_r5

mai trebuie :bigstar: 1 motociclist (nu va inghesuiti e loc pt. toata lumea)

Editat de Andrei_r5
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrebare :

Cine vrea sa faca o reconstituire a filmului "Wild Hogs" in saptamana 13-19 august ?

Pentru detalii si lamuriri ... ziceti! Ce nu e clar?

Persnaje inscrise la casting (pana acum) : Sf. Andrei, Policeman, Andrei_r5

mai trebuie :) 1 motociclist (nu va inghesuiti e loc pt. toata lumea)

Sa vedem ce inseamna asta:

Cort - in flacari.

Drum - catre Ocean

:bigstar:

 

Nu stiu inca, trebuie sa vad cum e cu concediul....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

vaiii, cel mai extraordinar, mirific, superb si ...te-n g... m... cu articolul tau cu tot ....de frustrat :bigstar: frate unii chiar nu au ce face si se apuca sa compuna ....mai naspa e ca altii le si dau voie sa tipareasca :blink: defapt articolul arata cat e el de ofticat :blink: drept urmare nu e de luat in seama :haha: aaa si inca ceva ce d-l nu o sa poata face niciodata :) :wave: :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cavaleri de Titan

Hai sa ajutam si noi care cum putem ($)

/index.php?showtopic=120780

:bigstar:

 

cum spune si Andrei mai sus ''hai sa ....'', sau

 

HAI SA TRAIM PENTRU 1 MINUT GANDUL CA MEDA AR PUTEA FI COPILUL NOSTRU SAU SORA NOASTRA SAU VECINA NOASTRA SAU STRAINA NOASTRA, cum am reactiona ?

 

Avem puterea sa gandim un singur minut acest necaz ???

 

....................................................................

 

Sa te faci bine Meda !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa o ajutam pe micuta printesa

Poate vineri cineva sa stranga bani si sa mearga sa doneze din partea grupului sper sa ma simt in stare sa vin si eu la intalnire daca nu pot ajunge am sa va rog cine poate sa vina si la mine sa donez si eu ceva pentru micuta MEDA

Multa sanatate pentru printesa si putere pentru parinti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alexa, de unde ai luat castile pe care ni le-ai aratat vineri? In cat timp ti le-au adus?

 

 

de la judas_iscariotul are topic de vanzare echipament... vorbim vineri ... in cam 2-3 luni vin !!!!

 

 

 

@ Cavaleria de Titan: DA in mod sigur ar trebui sa donam./... fiecare cat poate pt prichindutza !!! Vinerea asta, adica maine vorbim si acest fapt important !!!!

 

 

Scuze pt intarzierea raspunsului dar nu mai am net scriu acu de la alt cineva... si am fost si plecata ... ne vedem maine, vineri, la 19:00 a locul de intruniri... scuze dar nu voi putea intra pe net maine sau pana imi repar PC-ul .

 

:) :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu stau prin salajan...cam pe langa statuie..n-am inca moto dar lucrez la chestia asta :bigstar:

 

P.S care sunt aia care rup strazile pe acolo? :) Se aud motorele alea ca niste avioane..pe la 1 2 noaptea asa :blink:

Editat de Motanuincaltat
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai poate sambata mergem in alta locatie, o idee mai departe si mai linistita!

Stie cineva ceva?

 

Artemis cum stai cu piesele si uleiul?

care Artemis buey??

e vreuna sau ma confunzi??

uleiul e pus la fel si filtru de ulei, si acum asteptam releul!

va multumesc ptr urari!

asfalt uscat tuturor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...