Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

care Artemis buey??

e vreuna sau ma confunzi??

uleiul e pus la fel si filtru de ulei, si acum asteptam releul!

va multumesc ptr urari!

asfalt uscat tuturor

Scuze! :P :crack: :crack:

:crack: :crack: :ok:

:burnout: :hurt: :)

La ce vreme e, poti sa-l astepti linistita!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

si parca nici nivelul la ulei nu e ok...asa cum apare in poza :burnout:

 

frumusica tare! sa o sapanesti sanatoasa! :crack:

 

Chopperistul isi dadea cu parerea despre vitezane... :hurt: :) :P Nivelul la ulei la vitezana se face cu motorul drept, in rest nu vezi nimic cand sa pe cric sau cand motorul merge...dar deh, toata lumea se crede atotstiutoare despre toate tipurile de motoare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chopperistul isi dadea cu parerea despre vitezane... :burnout: :hurt: :) Nivelul la ulei la vitezana se face cu motorul drept, in rest nu vezi nimic cand sa pe cric sau cand motorul merge...dar deh, toata lumea se crede atotstiutoare despre toate tipurile de motoare.

 

 

Bai ninja, vezi ca nu-i chiar ca-n filme. Pe cric sau nu, oamenii au si ei o gluma, de ce esti rautacios?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,eu stau pe Patriotilor...aproape de statuie,in PM-uri...am o cbr 600 rr din 2004 albastra....pe la noi in zona il mai stiu pe Strambu' cu un gsxr de 750...nu prea stiu motoristii din zona...sper sa ne gasim pe la o bere ceva....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, acuma mi-a sarit in ochi topicul asta. Eu stau pe la piata Minis asa ca daca mai aveti chef de inca unul printre voi....... :hurt:

Columbo....daca esti colombo ala de care cred io....poate mergem odata la 'nea Paul :burnout: :)

Is Nicky daca ma mai tii minte, am fost in clasa cu Andrei in liceu...In Nichita

Te-am mai vazut c-o brisca rosie prin titan, da' n-am apucat sa te opresc...

Asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chopperistul isi dadea cu parerea despre vitezane... :hurt: :) :P Nivelul la ulei la vitezana se face cu motorul drept, in rest nu vezi nimic cand sa pe cric sau cand motorul merge...dar deh, toata lumea se crede atotstiutoare despre toate tipurile de motoare.

 

 

era o gluma :crack: , cu o seara inainte ne spusese ca trebuie sa schimbe uleiul (ca mai are foarte putin) si ca are probleme cu releul de incarcare. de unde pana mea sa se vada asta din poze??? :crack:

 

noi (legnakrad,blondu, stephon si eu) am facut o miscare pana la iasi in weekend. a fost fun :crack:

 

bun venit in grup celor noi :burnout:

 

veniti careva la arc asta seara ?

post-4379-1186564073_thumb.jpg

post-4379-1186564101_thumb.jpg

post-4379-1186564118_thumb.jpg

post-4379-1186564131_thumb.jpg

post-4379-1186564161_thumb.jpg

post-4379-1186564589_thumb.jpg

Editat de cehu'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uaaafff, eu am o pauza mare...tocmai e 5 septembrie am examen, am picat si eu sala...asta e...am multe pe cap, sper ca pana atunci sa imi rezolv tot si sa ma pot duce la examen linistita...

va salut pe toti...eu raman pieton momentan

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt noii veniti: bine a-ti venit !!!

 

Salutari tuturor...

 

@raven: imi pare rau ca ai picat ex. ... multa bafta pt data viitoate si sa te vedem cu "plasticul" luat !!!!

 

@sfantu: cred ca fiecare sfarsit de saptamana la tine se lasa cu excursii frumoase, mai ales de cateva saptamani in coace... foarte bine ca poti si ai cum , riscand sa ma repet... foarte frumos.. relaxant...

 

@florin (cu ij-ul): merci mult pt minsk... MERGE !!!.... mii de multumiri !!!

si pt drumurile facute... da si mie, te rog, pozele facute, daca poti...

 

ne vedem la 19:00....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CBR-ica mea e la infrumusetat :) deci decat sa vin cu auto mai bine ma duk sa stau pe langa nenea mecanicu sa o ingrijeasca asa cum trebuie :crack: da lasa ca ies iar pe strada cu ea ...si asa uichendu asta am ratat deja doua trasee care se anuntau mumoase :hurt: sa ne auzim cu bine ...sincer vad ca se umple titanu` de motoare :P asta e bine ca nu ma injura vecinii doar pe mine :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare la toata lumea. scriu aci pt ca ... sunt sigur ca voi ma veti ajuta :burnout: trebuia sa apuc de sc acum 2 sapt, dar a trebuit sa plec la niste rude bolnave. am tot cautat scoala.. dar toti ma iau peste picior, nu mai exista pic de respect, multi habar n-au cum sa'si atraga clientii si se plang apoi ca dau faliment. asadar, recomandati'mi un instructor bun.. o scoala ceva. dar f important, vreau sa fac sc pe susuki gs 500 :) vreau sa mai prind si eu ceva din acest sezon, sa ma alatur voua :hurt: in speranta ca ma veti ajuta, va multumesc mult !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Jhon incearca la Moto Louis, asti au la scoala GS 500 F iar orele se fac in poligon la Ilioara. Am cativa prieteni care au facut la ei si sunt multumiti. Asta e numarul lor de telefon: 0723981197

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare la toata lumea. scriu aci pt ca ... sunt sigur ca voi ma veti ajuta :) trebuia sa apuc de sc acum 2 sapt, dar a trebuit sa plec la niste rude bolnave. am tot cautat scoala.. dar toti ma iau peste picior, nu mai exista pic de respect, multi habar n-au cum sa'si atraga clientii si se plang apoi ca dau faliment. asadar, recomandati'mi un instructor bun.. o scoala ceva. dar f important, vreau sa fac sc pe susuki gs 500 :moto: vreau sa mai prind si eu ceva din acest sezon, sa ma alatur voua :moto: in speranta ca ma veti ajuta, va multumesc mult !!!

 

Salut!

 

Du-te la scoala Moto Louis, dom' profesor Marius Vasile. E tare de treaba. Acolo am facut si eu scoala anul asta pe un Suzuki GS500 gri, iar apoi pe un GS500F negru, cu care am si dat examen. Il gasesti in poligon la Ilioara in fiecare zi. Are o rulota alba... il gasesti tu.

 

Bafta !

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc mult de indrumari... am insa si o intrebare :lol: stiu ca Gs este o moto f buna... in special pt incepatori, sdar am auzit ceva voci care spun ca ar fi cam greu de manevrat in poligon. asa o fi oare? @ DHL, ce parere ai?:) zici ca ai dat si exam tot pe ea.

pana una alta... asfalt uscat tuturor :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cauta cea mai ieftina oferta, oricum nu te invata decat cum sa faci opturi in poligon si sa iei examenul (de fapt inveti singur, e un fel de rent a bike). in rest esti pe pielea ta cand iti iei motor, si daca esti ponderat si ai putin noroc ...

eu si sotia am facut scoala cu Adi Budoi (face ore si in ilioara si in dr taberei) si am luat amandoi din prima. nu stiu ce motor avea (un suzuki destul de mic dar manevrabil), ideea este ca mie mi-a luat cam 5 ore in total (cred ca am facut 6 sedinte) si eram ok pe motor.

oricum, nu te astepta sa si inveti sa conduci motor, doar sa te tii in sa la viteza mica (mai mult de a doua nu schimbi in poligon, si oricum toate motoarele de acolo au limitator ca daca scapa careva mana in gaz se alege praful de el si de altii in jur).

bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...