Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

;) , am scris putin despre tura de ieri la ''imagini din .....'', va astept la urmatoarele ture daca vreti, chiar mi-ar face placere sa fim mai multi.

pe curand :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

vulture m-ai convins, cred ca nu mai bag moto la iernat. o pun in parcare pe doua bucati de lemn cum ai zis si cand e uscat afara ii mai dau si-o "carja" ca sa nu rugineasca. oricum nu mai sunt iernile ca alta data.

 

sanatate si sa auzim de bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

culmea.. astia zic ca taman iarna asta o sa ne aminteasca de vremurile de demult.. in noiembrie cu zapada si viscol... naiba mai stie??!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa cum spuneam mai devreme, cum prindem timp OK facem niste iesiri cu incepatori.

 

In seara aceasta la ora 19:30-20:00 ne intalnim la Titan la locul cunoscut pentru o plimbarica lejera dedicata incepatorilor. Traseul va fi simplu Bucuresti - Belciugatele - Bucuresti, viteza de croaziera specifica incepatorilor. Insotitori: Prafuit si Cehu. In cazul in care nici un incepator nu-si anunta prezenta pana la ora 18:00, o lasam pe alta data, desi nu stiu cand mai prindem vreme :ok:

 

Astept inscrieri ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost 6 pan la urma. eu, Prafuit(Cristi), Ene pe la Gene (Sabina), Alex, Uncle(Bogdan) si Lemne'n'Gard(Dragos).

a fost foarte placut chiar daca am mers incet. :ok:

 

sambata organizam iar o iesire ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) , daca aveti "posibilitatea" va astept sambata 03.11.07 la Moeciu si promit sa organizez o masa copioasa pt toti participantii (numai pe motor si numai de la Titan (ca si loc de intalnire)- cine nu are motor si vrea sa vina si are putin tupeu ii ofer capra aprilica moca (atentie ca e bolnava RAU)) fara nici o obligatie din partea dvs.

Cu ce ocazie ??? Pentru ceilalti participanti este "o ocazie" pentru voi este intalnire la munte cu masa data de Vulturul.

Eu nu pot sa va insotesc la acest drum - va astept acolo.

...........

tocmai m-am intors cu vaca din drumul taberei, chiar nu e frig afara !

va astept colegilor.

;) :pow: :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumoasa iesire aseara! Data viitoare poate imi aduc aminte sa iau si aparatul foto.

Felicitari incepatorilor ca au facut fata stresului din traficul bucurestean si frigului patrunzator!!! Calariti-va (motoarele) cu placere!

 

Asfalt uscat!

 

P.S. Vulture, o sa ma gandesc serios la masa data de tine :ok: - Ce pui pe masa?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal'tare. yo aseara am fost la mihailesti ... nu m-am uitat pe topicul asta ca ieseam cu voi ;)

care e incepator ... in afara de dragos?:pow:

si, pe cand urmatoarea iesire?:ok:

 

P.S. dragos, da'mi un P.M. cu id'ul tau !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incepatoare sunt eu...din cauza mea au mers incet :ok: si azi oricum erau sa ma calce vreo5,doi ieseau din parcare fara sa se asigure,am claxonat cu 100 m inainte,a trebuit sa le cedez EU trecerea..mi-a facut unu avansuri de la izvor pana la fantani la unirea .. nu mai vreaaau...aa..si mi-a mai intrat si o musca in ochi la semafor. :| se lipise bine ;)

 

Asfalt uscat:D

"15 lei ceaiu' " :pow::)

 

--- Mesaj completat în 31 Oct 2007 14:11 -------------
Diseara o mai punem de-o iesire?dati-mi un mesaj pe telefon,(ca am meditatii la mate :bleah: ) daca se lasa cu vreo plimbarica.

 

Sa auzim numa de bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai hai lome, ne adunam la metru si apoi o luam la o plimbare .... sau spre arc??? repede acre se baga?:ok:

 

--- Mesaj completat în 31 Oct 2007 16:05 -------------
de astia vei gasi mereu ... ieri era s'o mierlesc rau de tot. am avut muuult noroc caci altfel .. nu mai puteam scrie nimic, eram in cel mai fericit caz la spital dc nu chiar decedat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

;) , eu in jur de ora 19.00 sunt pe la tineretului si ........... ma bag si eu la ''aventura'',

dati beeeep pe nr meu si ne intalnim.

PS sa nu ma intrebati de sambata la moeciu ca nu va spun nimic, ati priceput ?

acum sunt la slujba si ma duc catre o combinatie, poate ne vedem mai pe seara,.

:ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...