Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

;) , eu in jur de ora 19.00 sunt pe la tineretului si ........... ma bag si eu la ''aventura'',

dati beeeep pe nr meu si ne intalnim.

PS sa nu ma intrebati de sambata la moeciu ca nu va spun nimic, ati priceput ?

acum sunt la slujba si ma duc catre o combinatie, poate ne vedem mai pe seara,.

:ok:

 

 

ia stai asa, ce i samnata?

eu m-as duce pana in bran..:pow:

 

le lipim?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

te primim mex, cu bratele deschise ;)

vinerea pe la 19:30-20:00 la gura de metrou Titan (cea din parc, nu cea din intersectie unde e si magazinul Titan)

 

@cohon/ sabina :pow: nu-i bai, data viitoare, asa fiind singur m-am alergat cu un looser cu ferrari pe kiseleff , l-am facut datorita traficului :ok:

 

incostienta, stiu, dar a fost frumos:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uncle ai grija tata...de fapt...si pe mine m'a mancat o data sa fac intrecere cu un mustang model nou pe splaiu unirii :pow: dar m'am calmat repede ;))) culmea e ca pana la 80 am stat in linie dar am accelerat la maxim ;) asta e din ciclu never again :ok: deci pana la urma ce facem ? vineri intalnire si sambata mai mergem la stefanesti...sau unde ? :)

Editat de legnakrad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:pow: ALOOOOOOOOOOOOOOOO ...................... .

NU AM ZIS CA VA CHEM LA ZIUA MEA (eu asa imi aduc aminte ca am scris :ok: ), AM ZIS CA :

 

''daca aveti "posibilitatea" va astept sambata 03.11.07 la Moeciu si promit sa organizez o masa copioasa pt toti participantii (numai pe motor si numai de la Titan (ca si loc de intalnire)- cine nu are motor si vrea sa vina si are putin tupeu ii ofer capra aprilica moca (atentie ca e bolnava RAU)) fara nici o obligatie din partea dvs.''

 

Deci ;) cine a spus ca e ziua mea ??????

Vulturii nu au zile, ei traiesc altfel :D .

 

Aseara nu a dat nimeni beep, nu ati mai iesit ??? ce s-a intamplat, sa stiti ca pot sa merg si cu viteza a 2 a, deci pot sa respect si legea cand e necesar :) .

 

Acum de dimineata m-am spalat putin pe ghiare de la ploicica, dar nu-i bai ma usuc.

Va astept calare sambata. ;) :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stateam sa iti bem toata bautura :) iti zicea la multi ani beam un suc ;) si mergeam acas' :ok:

 

si io nu am numarul tau de mobil da-mi un PM cu el te rog...

 

:pow: nu mai gandi frate la repezeala ..... referitor la ce ai scris mai devreme, daca nu ai inteles va astept CU DRAG.

Iar despre bautura ........ ha ha ha, nu sau nascut oamenii aia care sa termine bautura si masa.

nr meu de tel este 0720.400.534 nu e secret.

L-am mai scris eu cu cateva pagini in urma.

 

Gandeste si tu pe viitor, nu intra in panica cand incepi sa nu mai simti asfaltul !

DECI TE ASTEPT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai nu mergem sambata sa-l sarbatorim pe vulturu?! :ok:

Evident ca mergem.

Eu propun ora de plecare 12 la pranz, nu ne trezim cu noaptea-n cap, iese si soarele sa ne incalzeasca pe drum, s-ar putea sa fie o plimbare reusita. Iar locul intalnirii, evident la metrou la titan.

Astfel ca astept sa va inscrieti si de asemenea, sa veniti cu alte propuneri in privinta orei si locului de plecare.

 

Am zis

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

90 % vin si eu chair daca e prima oara cand o sa ne intalnim ... si speram ca nu si ultima ... astept sa confirmati ora de plecare pt sambata daca nu ninge normal ...

 

pana la urma cum e?

nu uitati , la 5 e intuneric

 

eu raman peste weekend in bran deci nu i bai dar cei care vor sa se intoarca..cel mult la 2 sa plece inapoi

 

deci daca e de mers.plecarea le 8 - 9 maxim

 

care se aduna sigur, conserva. etc?:ok:

 

parca vad ca o tund singur pana acolo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pana la urma cum e?

nu uitati , la 5 e intuneric

 

eu raman peste weekend in bran deci nu i bai dar cei care vor sa se intoarca..cel mult la 2 sa plece inapoi

 

deci daca e de mers.plecarea le 8 - 9 maxim

 

care se aduna sigur, conserva. etc?:ok:

 

parca vad ca o tund singur pana acolo

 

Pai daca mergem sa mancam si sa bem in cinstea lu' Vulturu' cum am putea sa ne intoarcem tot sambata pe zi. Ori duminica ori sambata spre duminica, pe noapte. Mie imi place sa merg noaptea, e liber drumu'. Eu nu fac drum pana la Moeciu sa stau o ora, daca ma duc stau sa petrec si pe urma plec.

 

Asa ca, daca vreti sa mergeti luati-va si saci de dormit si izoprene ca se gaseste un sopron unde sa ne bagam ;)

 

Repet, 12 la pranz cred ca e o ora excelenta

 

Am zis

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...