Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

As veni cu cea mai mare placere dar vineri dimineata plec la Cluj :wave:

Va doresc distractie maxima si sper sa ma alatur si eu gastii vinerea viitoare, sau sambata...cand o fi, numai sa fie :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut adi 28 ani FZR 400 daca ma primiti vin si eu locuiesc in Glina si am numai vecini cu carute :wave: :crack: sper sa pot veni si eu vineri la statia metrou titan

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

as veni si eu ca tot stau in zona dar din pacate lucrez pana la orele 20......

Ramane pe data aviatoare sau dacaa stati mai mult..... poate o sa trec sa vad daca mai este cineva cand scap....

 

nu cred ca se va sta 10-15 min!! cel putin asta sper! se va intinde lumea la discutii si poate au timp sa apara si "intarziatii"!! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Survolaj: da e moto lu George aia "neasigurata" da nu l-am mai vazut de ceva timp, yo stau in Bl. 51A si mai sta un motorist, Cristi , cu un KTM, care si-l leaga de scara bl., poate-l stii... da nu prea se vede el cu lumea.... nici nu cred ca intra pe forum...

 

 

Vineriii???? ora 19:00 la gura de M 2 la titan???? Vinerea asta...da???? Vin si yo da pwe jos poate nu veniti ca mai aveti una care sa va umple frigiderele daca ma trezesc singura acolo :D oricum daca nu, adica va gasesc acolo si ne vedem :wave:

 

Ne vedem acolo deci... suntem deza 10 sau mai multi :crack: oricum sa va vedem ca veniti :finger:

 

:ok: :ok: :eek: :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Survolaj: da e moto lu George aia "neasigurata" da nu l-am mai vazut de ceva timp, yo stau in Bl. 51A si mai sta un motorist, Cristi , cu un KTM, care si-l leaga de scara bl., poate-l stii... da nu prea se vede el cu lumea.... nici nu cred ca intra pe forum...

Vineriii???? ora 19:00 la gura de M 2 la titan???? Vinerea asta...da???? Vin si yo da pwe jos poate nu veniti ca mai aveti una care sa va umple frigiderele daca ma trezesc singura acolo :D oricum daca nu, adica va gasesc acolo si ne vedem :wave:

 

Ne vedem acolo deci... suntem deza 10 sau mai multi :crack: oricum sa va vedem ca veniti :finger:

 

:ok: :ok: :eek: :hug:

 

Pe Cristi il stiu, nu umbla pe forum...am crescut cu el de mici. Nu stiu daca are KTM ca n-am mai vorbit cu el de cand lumea, cel putin eu parca l-am vazut pe un DR, dar nu bag mana in foc. Esti mutata de curand in bloc? Ca eu nu te stiu. ( Stau acolo de cand m-am nascut ) :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Pe Cristi il stiu, nu umbla pe forum...am crescut cu el de mici. Nu stiu daca are KTM ca n-am mai vorbit cu el de cand lumea, cel putin eu parca l-am vazut pe un DR, dar nu bag mana in foc. Esti mutata de curand in bloc? Ca eu nu te stiu. ( Stau acolo de cand m-am nascut ) "

 

 

Are ktm acum si o are si pe cea veche (cred c-o tine in boxa sau in alta parte, in iarna asta o tinea pe holul blocului, pe cea veche, sper ca vb de acelasi Cristi , pt ca avea MZ inainte "DR"- sincer nu stiu la ce te referi, ce marca), si yo stau de cand m-am nascut aici dar nu am stat niciodata sa ies in fata blocului nici cand eram mica nici cand am crescut si nu mi-am tinut niciodata motorul meu afara ci numai in boxa, de 2 ori acun 3 ani in vara l-am scos putin pe campul de vis-a-vis, daca n-am carnet inca n-are rost sa-l scot din boxa :wave:

 

Daca ai vazut vre o data o tipa foarte slaba cu o jaca de motor de piele neagra si uneori cu un bebita in carucior , ma stii daca nu ... se mai intampla sa nu se stie vecinii intre ei......

Ne lamurim vineri daca vii... adica maine, la 19:00 la titan gura 2 metrou .......nu?!?

 

:crack: :hug: :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare! DHL

si eu stau pe langa Billa in Titan, tot posesor de P5, nu cunosc ope nimeni pe aici ca abia m-am mutat

ce zici ne vedem in weekend la o bere?

yahoo messenger : andru_cz

:crack:

**************************************************************************************

 

Salut,

 

m-am mutat de curand in titan( billa titan) si tot vad doua motoare parcate la benzinarie. ma intereseaza ideea, s-o aduc si eu pe-a mea, e in siguranta, cum se procedeaza?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

**************************************************************************************

 

Salut,

 

m-am mutat de curand in titan( billa titan) si tot vad doua motoare parcate la benzinarie. ma intereseaza ideea, s-o aduc si eu pe-a mea, e in siguranta, cum se procedeaza?

 

 

Salut! de curand sunt si eu prin zona si nici eu nu mi-am adus agregatul, vreau sa imi cumpar altul

dar n-am de gand sa il las in strada, si ma gandesc sa gasesc pe cineva cu care sa impatim un garaj sau ceva de genu...

hai maine la 19. si mai vorbim

noroc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! de curand sunt si eu prin zona si nici eu nu mi-am adus agregatul, vreau sa imi cumpar altul

dar n-am de gand sa il las in strada, si ma gandesc sa gasesc pe cineva cu care sa impatim un garaj sau ceva de genu...

hai maine la 19. si mai vorbim

noroc

*******************************************************************************************

 

nu promit ca vin, dar incerc. vreau sa vin cu motoru, il am undeva in drumul taberei , de unde sunt de fapt.vreau sa-l aduc aici , ca......trebuie. am stat foarte mult fara el.

 

sper sa discutam maine daca pot venii,

 

noroc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

**************************************************************************************

 

Salut,

 

m-am mutat de curand in titan( billa titan) si tot vad doua motoare parcate la benzinarie. ma intereseaza ideea, s-o aduc si eu pe-a mea, e in siguranta, cum se procedeaza?

 

in siguranta trebuie sa fie in benzinarie! cele 2 moto pe care le-ai vazut si tu au stat in benzinarie toata iarna cu prelata pe ele! ori sunt ale angajatilor din benzinarie, ori cineva o fi vb cu ei sa le tina acolo si or fi dat si ceva banuti!! dar de siguranat, nu cred sa se puna prb, ti-am zis, ele au stat acolo toata iarna bine merci!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in siguranta trebuie sa fie in benzinarie! cele 2 moto pe care le-ai vazut si tu au stat in benzinarie toata iarna cu prelata pe ele! ori sunt ale angajatilor din benzinarie, ori cineva o fi vb cu ei sa le tina acolo si or fi dat si ceva banuti!! dar de siguranat, nu cred sa se puna prb, ti-am zis, ele au stat acolo toata iarna bine merci!!

******************************************************************************************

 

m-am interesat. sunt ale unui angajat al benzinariei, si a zis ca nu se poate sa-o las si eu.........asta e

 

sa inteleg si eu....este vorba de gura de metrou de langa posta Titan?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...