Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

R1der: nu cred ca exista un loc prestabilit de intalniri moto in balta.... cred ca mai de graba in etrusco.... asa am mai auzit... dar nu in balta alba....

 

 

Diadri: .......................................... PM-ul e greu nu........ nu pot sa zic decat atat...... :D :lol: :D :D :) :D :D :ok: :P :( :) ... etc

Editat de mironalexa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

R1der: nu cred ca exista un loc prestabilit de intalniri moto in balta.... cred ca mai de graba in etrusco.... asa am mai auzit... dar nu in balta alba....

 

 

HEIIIIIIIIIIIII :D cum nu exista un loc stabilit in Balta ?!? :D

daca nu ai venit tu nu inseamna ca noi nu ne-am intalnit si chiar ne-am simtit bine

Noi ce kakat ne chinuim sa facem aici? :lol:

LOCUL DE INTALNIRE ESTE LA METROU TITAN (la gura a II-a de metrou) Vineri 19:00

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa stiti ca a fost multa lume si ne-am simtit bine... :lol:

cum zicea tiganu din "pisica alba-pisica neagra": zis iz za bighining of a biutiful frensip

va salut, si la mai mare! :D

*************************************************************************

 

Salut, pana la ce ora v-ati intins?s-a mai stat mult?

 

ziceai ceva de un garaj in zona? mai e de actualitate?sau unde putem sa ne tinem motoarele in zona?

 

bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am stat cam 1,5 ore in parc pentru ca cei care si-au anuntat prezenta au venit :D , dupa care ne-am mutat intr-un bar unde am mai stat vreo 2,5 ore :lol: .

De garaj :D ... ne-a rezolvat Negoita (primarul):D pe toti din sectorul 3.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am stat cam 1,5 ore in parc pentru ca cei care si-au anuntat prezenta au venit :D , dupa care ne-am mutat intr-un bar unde am mai stat vreo 2,5 ore :lol: .

De garaj :D ... ne-a rezolvat Negoita (primarul):D pe toti din sectorul 3.

*****************************************************************************************

 

In bar am fost si eu, dar am plecat mai devreme, si eram curios cat ati mai stat.......

 

si cu garaju'.......zici ca nu e nici o sansa in zona?..............nasol

Editat de diadri
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok ... deci intalnirea oficiala: in fiecare VINERI ora 19:00 la gura nr.2 de metrou Titan din parc

 

 

SAMBATA viitoare, ora 14:00, data: 24.03.2007, pe campul de langa parc (detalii si poze la pg. 13) GRATAR..... fiecare isi aduce portia nefacuta de gratar..... eu aduc vasele de unica folosinbta.... cine aduce gratar

 

cine mai vine.....??????????????? astept sugestii...

Editat de mironalexa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Totusi e buna si ideea cu gratarul sambata si propun, ca pana vineri sa ne hotaram si eventual, vineri sa punem suma "X" de bani sa mearga unul din noi (ex.: :D eu daca ... e OK) sa cumpere haleu pt gratar, ca sa manance tot romanul motociclist la fel.

Gratarul ar putea sa-l aduca cineva, care are si care eventual, vine cu masina (ex.: :lol: Neo daca .... e OK)

 

Ziceti si voi!!! :D

Editat de Andrei_r5
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D

 

@allec : moto o ti in fata la Supermarket Baba Novac?

 

o tin in fata blocului, str eufrosina popescu :D

 

Totusi e buna si ideea cu gratarul sambata si propun, ca pana vineri sa ne hotaram si eventual, vineri sa punem suma "X" de bani sa mearga unul din noi (ex.: :D eu daca ... e OK) sa cumpere haleu pt gratar, ca sa manance tot romanul motociclist la fel.

Gratarul ar putea sa-l aduca cineva, care are si care eventual, vine cu masina (ex.: :lol: Neo daca .... e OK)

 

Ziceti si voi!!! :D

:D foarte buna ideea cu grataru, da' nu sambata, io de exemplu, daca vremea e frumoasa prefer sa ma plimb :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Totusi e buna si ideea cu gratarul sambata si propun, ca pana vineri sa ne hotaram si eventual, vineri sa punem suma "X" de bani sa mearga unul din noi (ex.: :D eu daca ... e OK) sa cumpere haleu pt gratar, ca sa manance tot romanul motociclist la fel.

Gratarul ar putea sa-l aduca cineva, care are si care eventual, vine cu masina (ex.: :lol: Neo daca .... e OK)

 

 

 

de principiu nici o problema dar eu de 11 ani nu prea mai iau hotarari de unul singur :D (mai bine aveam dubla personalitate si ma intrebam daca sunt liber :D ) asa ca trebui sa imi intreb remorca, altfel as putea sa ii spun ca ma duc la sala cu gratarul din dotare ,ce ziceti ma crede? (nu haleste moto nici cu caviar) dar oricum ne vedem sambata

 

ps: sunt de acord cu ideea lui andrei (BL r5) nu de alta dar sa nu plimb mancarea la conserva pana cand ajung

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"foarte buna ideea cu grataru, da' nu sambata, io de exemplu, daca vremea e frumoasa prefer sa ma plimb"

Si cel mai probabil multi gandesc asa dar nici Duminica nu e o solutie din acelasi motiv asa ca decat niciodata mai bine sambata

 

"de principiu nici o problema dar eu de 11 ani nu prea mai iau hotarari de unul singur (mai bine aveam dubla personalitate si ma intrebam daca sunt liber ) asa ca trebui sa imi intreb remorca, altfel as putea sa ii spun ca ma duc la sala cu gratarul din dotare ,ce ziceti ma crede? (nu haleste moto nici cu caviar) dar oricum ne vedem sambata "

:D :D :)

NU te mai plange ! Te-a intrebat popa :"DE BUNA VOIE SI NESILIT DE NIMENI..."? si tu sigur ai zis :"DA" :D

:lol: :D

Hai ma ca o convingi tu sau ia-o cu tine ca vin si yo cu gagica :D

Oricum ne vedem si mai vorbim Vineri

Editat de Andrei_r5
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D

 

o tin in fata blocului, str eufrosina popescu :D

:D foarte buna ideea cu grataru, da' nu sambata, io de exemplu, daca vremea e frumoasa prefer sa ma plimb :lol:

Si eu prefer sa ma plimb. Cred ca sambata ma bag la un drum pana prin judetul Valcea!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sorry acu' realizez tu esti cel care a facut pozele :D

***************************************************************************************

 

 

Aha........

 

Si eu prefer sa ma plimb. Cred ca sambata ma bag la un drum pana prin judetul Valcea!

******************************************************************************************

 

Suna interesant drumul pana la Valcea.........ma mai gandesc, si ma consult, cu..........asta e.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai vad ca neam strans deja 5 moto...... care ni se mai alatura vinerea asta la 19:00 la metrou 2 titan si sambata la gratar la 14:00 pe campul de pe rebreanu????

 

pana acum cei 5 sunt:

andrei r1

neo

gabyblue

r1der .... nu se stie daca vine doar vineri sau si sambata

si eu

 

 

deci cine mai vine.... sa se exprime pe forum si sa vina vineri sa facem cumparaturi.....

 

neo: cu neveste/prietene cu tot... ca-i sambata... sa nu stea nimeni cu graba ca se supara perechea...

Editat de mironalexa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

azi ploua ma gandeam daca ploua si vineri.... mai veniti...sau veniti vineri decat daca nu ploua...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...