Jump to content

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3

Recommended Posts

• Replies 12.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Se mai organizeste una bucata bauta intalnire in data de 19.02 in club Alter-Ego cu incepere de la ora 21:00 ! Doritorii care este , e asteptati la ora cu pricina la locu' cu pricina !

Off-T: Si sa vina draq o data soarele ,ca din cauza iernii imi fac praf ficatul ! ;)

Si tu ai prefera sa stergi praful de pe veioza nu? :)

Va multumesc! ;) ...si scuze dar am fost plecat pana la Gretzili unde am vazut multe motoare pe strazi si cand ma gandeam cum e vremea la noi... :) Dar mai e putin si ne vedem si noi la Titan

Plimbarica: maine, plecarea 11-12, intoarcere 17-18; undeva aproape, pe drumuri asfaltate (Alexandria, Oltenita, Giurgiu, ceva asa...). Deocamdata 3-4 oameni. Doritorii din cartier sa lase mesaj dupa semnalul sonor. Beep !!!

Mesaj completat

Nimeni? Ma dezamagiti...

Vecinu' meu din Y cu choperul Kawa? Nimic?

mey,imi pare rau ca nu ne cunoastem dar cine stie,urmeaza!!!referitor la intrebarea ta,probabil ne-am castigat acest drept! ;) cum?nu ma intreba!dar stai linistita,dupa cum merge treaba,avem nevoie si de gainuse. :) :D

Plimbarica: maine, plecarea 11-12, intoarcere 17-18; undeva aproape, pe drumuri asfaltate (Alexandria, Oltenita, Giurgiu, ceva asa...). Deocamdata 3-4 oameni. Doritorii din cartier sa lase mesaj dupa semnalul sonor. Beep !!!

Mesaj completat

Nimeni? Ma dezamagiti...

Umm, eu una nu cred ca ies cu motorul pana nu vad stradutele de la mine uscate total...oricum tre sa fac actele/asigurare/etc...

mey,imi pare rau ca nu ne cunoastem dar cine stie,urmeaza!!!referitor la intrebarea ta,probabil ne-am castigat acest drept! ;) cum?nu ma intreba!dar stai linistita,dupa cum merge treaba,avem nevoie si de gainuse. :) :D

Gainusele singuratice? Vaiii cum suna, poate puicutele singuratice :lol:

Mesaj completat

Nimeni? Ma dezamagiti...

Multi nu au asigurari,revizii si asa mai departe ! E timp si de plimbari,plus ca e d-abia prima zi mai insorita ! ;)

Auzi,bre ? da' nenea Buton si cu nenea acesta pe care nu-l cunosc de ce sunt prospecti?

Cocoseii nu sunt doar 3 ? :D

Si-atat!

Cocoseii fura 3 ,dar cu Lipalu am devenit 4 ! Nenea de nu il cunosti si alde toar'su Buton sunt in probe ! Bre alexutzzo ma dezamagesti ,nimic nu mai stii ! :)

Cocoseii fura 3 ,dar cu Lipalu am devenit 4 ! Nenea de nu il cunosti si alde toar'su Buton sunt in probe ! Bre alexutzzo ma dezamagesti ,nimic nu mai stii ! :)

E ji ea mica...trebe inteleasa. ;)

ti-am facut azi cu mana alexuttza pe la unirii,dar nu cred m-ai vazut :).

a fost chiar bine azi...100 de km. ok...si in mare parte era uscat pe bulevarde.

cand incep iar intrunirile de vineri?

Multi nu au asigurari,revizii si asa mai departe ! E timp si de plimbari,plus ca e d-abia prima zi mai insorita !

Cocoseii fura 3 ,dar cu Lipalu am devenit 4 ! Nenea de nu il cunosti si alde toar'su Buton sunt in probe ! Bre alexutzzo ma dezamagesti ,nimic nu mai stii !

Pai daca nu ma mai inveti si pe mine nimic :D

E ji ea mica...trebe inteleasa. :)

Tu ma intelegi ,nu-i asa Alex? :lol:

ti-am facut azi cu mana alexuttza pe la unirii,dar nu cred m-ai vazut ;).

a fost chiar bine azi...100 de km. ok...si in mare parte era uscat pe bulevarde.

cand incep iar intrunirile de vineri?

Unde erai bre? Cu moto sau pe jos?

Eu am impresia ca te-am vazut pe la City Mall ieri, mai erau inca 3 motorete in afara de tine.

Unde erai bre? Cu moto sau pe jos?

Eu am impresia ca te-am vazut pe la City Mall ieri, mai erau inca 3 motorete in afara de tine.

Eram cu casca pe cap si probabil de-aia :) asteptam pe cineva ...

Da...mai pe seara parca am trecut si pe la city mall

SAL numele meu e cristi.m-am mutat de curand in otopeni si as vrea sa particip si eu la drumetiile si intalnirile voastre daca e posibil.va multumesc si astept un raspuns de la voi. Asfalt uscat si vreme cat mai buna si cat mai curand

SAL numele meu e cristi.m-am mutat de curand in otopeni si as vrea sa particip si eu la drumetiile si intalnirile voastre daca e posibil.va multumesc si astept un raspuns de la voi. Asfalt uscat si vreme cat mai buna si cat mai curand

Bun venit, esti sigur ca vrei sa te intalnesti cu motoristii din Titan, adica suntem cam departe de Otopeni :) Poti sa vorbesti si cu motoristii din Pipera /index.php?showtopic=194619 sau din Baneasa /index.php?showtopic=226418 , care sunt mai aproape.

Oricum esti bine venit si in grupul Titan, noi ne intalnim in fiecare vineri intre orele 19-20 la statia de metrou Titan, gura din Parc. Dar momentan suntem la iernat. ;)

Ce de oameni noi, foarte bine! Sper ca nu veti ramane doar cu prezentarea pe forum si veti veni si la intrunirea noastra de vineri. :) se mareste gasca :o

Pazea ca mai vine unu :D)

Primiti un motorist fara mobra? mai dedemult pe forum, mai putin activ... dar exist, mai e loc?

Sunt Dani, stau de multi ani prin zona dristor, de curand undeva la intersectia Camil Ressu cu R. Sarat, am permis moto din 2000, am o Yamaha FZR1000 (care de vreo 2 ani zace in garajul unui preten ce trebe sa o vopseasca.... asa sunt pretenii sa ne traiasca) in primavara asta o sa o scot chiar si fara carene...

m-as bucura sa cunosc cat mai multi pasionati prin zona

Bui ce de oameni, buai :D Bine a-ti venit!

Se mareste gasca, creste zgomotul :o

Mi-a venit o idee :cheers:

Ca tot suntem multi, pe 20 Mai este ziua mea :) Poate faceti si voi cheta, si-mi luati un Akrapovic slip-on :cheers:

Mesaj completat

Auzi,bre ? da' nenea Buton si cu nenea acesta pe care nu-l cunosc de ce sunt prospecti?

Cocoseii nu sunt doar 3 ?

usor, usor, in viata ... devii cocosel singuratic. Asa suntem noi, motoretistii

Bui ce de oameni, buai :D Bine a-ti venit!

Se mareste gasca, creste zgomotul :o

Mi-a venit o idee !

Ca tot suntem multi, pe 20 Mai este ziua mea . Poate faceti si voi cheta, si-mi luati un Akrapovic slip-on :)

Mesaj completat

usor, usor, in viata ... devii cocosel singuratic. Asa suntem noi, motoretistii

da' de unde ! poate doar cocosei . :cheers: singuratici ma indoiesc :cheers: