Sari la conținut

Zona Drumul Taberei


Postări Recomandate

Ti-a crescut e-penisul la 2 metri cand ai scris asta, nu?

 

ai simtit nevoia de a te baga in seama ?

 

vorbeste frumos...........

 

--- Mesaj completat în 28 Feb 2008 22:35 -------------

 

Nu, doar ma deranjaza atacurile gratuite cu iz puternic de lauda de sine. E trist cand mor toti laudatorii, condoleantele mele, dar sigur se vor gasi altii, nu trebuie recurs la preluarea personala a responsabilitatilor lor, pentru ca asta e si mai trist (zic eu).

 

 

justitiarule mai bine te dai cu moto pe viraje decat sa o arzi aiurea pe forum............

 

ca ne mai "lom la misto" sau ne intepam e prob. noastra.........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

mai muntene cu e-penis de 2 metri, dar tu chiar te dai? si unde te dai? si ce mobra ai? ca din profilul tau nu stiu ce sa cred. afla ca shorty merge zilnic cu motocicleta. spun asta pentru suntem vecini de garaj si stiu ce-i poate capul. ce ai zis tu ca eu ma virajez cu 20 la ora, o fi adevarat, nu o fi, dar mie nu-mi pasa deoarece nu am nimic de dovedit nimanui, cu atat mai putin tie. si daca din motocicleta tu ai inteles ca trebuie sa te dai doar pe viraje, imi dau seama acum si de ce nu ai numar la mobra. presupun ca tu virajezi in parcare in jurul unui stalp, isn't it?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in drumul taberei din cate am obs eu sunt mai multi vitezisti decat in alte grupuri, baieti de terase poate sau poate nu, dar e destul de greu sa ii convingi sa mearga constant cu 100kmh la drum lung, nu e fun :burnout:

 

Pe de alta parte e aiurea sa faci o plimbare DOAR cu astia din DT , adica X daca sta in Berceni de ce sa nu vina :wave:

 

Propun sa ne vedem diseara la parc si sa punem de-o plimbare sambata.

 

variante ceva mai lungi:

- Bucuresti Orsova Calarasi Slobozia Bucuresti

- Bucuresti Targoviste Sinaia Brasov Cheia Bucuresti

- Bucuresti Cheia Brasov Nehoiu Buzau Bucuresti

 

Loc de plecare : intrarea in Parcul Moghioros - terenurile de tenis

Ora de plecare : 9:00 (unii vor intarzia cu siguranta si pana iesim din Bucuresti se face 10)

Conditii : vii cu plinul facut, viteza 50-70kmh in localitati , 100-130kmh in afara, ideea e sa mergem SAFE si nu haotic

 

Ce ziceti ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tuningboy, la primul traseu poate voiai sa zici harsova, pentru ca orsova e taman in mehedinti, langa drobeta turnu severin. as veni diseara la parc dar lucru pana la 10. de bagat m-as baga la o tura mai lunga, dar hai sa vedem ce si cati suntem.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tuning nu mai conteaza sa te stresezi pt cauzele pierdute din dr taberei totusi e bine de remarcat k daca apare si krup o sa fim deja 4 din dr taberei ceea ce conteaza destul de mult!

asa ca asteptam sa vedem ce iese in seara asta la 8 ne vedem la parc ok?

eu trebuie sa fug la facultate asa ca trebuie sa o iau din loc si nu mai apuc sa citesc acum

Editat de CrashTestPilot
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ CTP - :burnout: am retinut.

Ieri am simtit si eu ca vine primavara . A fost misto plimbarea de aseara cu Judas (radu) si cu celalalt tip cu GSXF rosu. Ai grija cum "fugi" la facultate sa mai si ajungi :crack:

 

@krupp - da , ai dreptate Harsova .

Ar mai fi o varianta "serpentinoasa" prin Oltenita si asfalt bunicel.

 

ce traseu preferati ?

:wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

- Bucuresti Cheia Brasov Nehoiu Buzau Bucuresti

 

 

 

Asta cred ca e cea mai frumoasa ruta dar nu as merge pana in Brasov

De la Sacele as merge prin Tarlungeni spre Intorsura Buzaului si de acolo Nehoiu Buzau Bucuresti.

Daca mai merg si altii din alte cartiere trebuie sa stabilim si o ora de intalnire la ARC

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai muntene cu e-penis de 2 metri, dar tu chiar te dai? si unde te dai? si ce mobra ai? ca din profilul tau nu stiu ce sa cred. afla ca shorty merge zilnic cu motocicleta. spun asta pentru suntem vecini de garaj si stiu ce-i poate capul. ce ai zis tu ca eu ma virajez cu 20 la ora, o fi adevarat, nu o fi, dar mie nu-mi pasa deoarece nu am nimic de dovedit nimanui, cu atat mai putin tie. si daca din motocicleta tu ai inteles ca trebuie sa te dai doar pe viraje, imi dau seama acum si de ce nu ai numar la mobra. presupun ca tu virajezi in parcare in jurul unui stalp, isn't it?

 

Eu zic sa va potoliti toti cu glumite de genul asta, unii merg mai tare, altii mai incet, unii prefera plimbarile lungi, etc... Krupp eu te stiu si pe tine asa putin dar si pe Aalpine1, baiatul e ok, asa ca incetati cu "prostiile" !

 

P.S. : Numai CrashTestPilot e de vina cu plimbarile lui non-stop... :wave: !

 

:burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cand te vedem si pe tine din nou prin cartier sa mergem la parc si dupa aceea la shaorma ? :wave:

 

Peste 2 sapt ma teleportez inapoi in Romanica si scot calutul de la iernat ... :crack: !

 

P.S. : Ai foaia de 46 pe spate sau e la misto semnatura ?

 

:burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa ne vedem la ora 20 la parc sa vedem care merge maine.

Stabilim si traseul.

Batut in cuie e ca mergem spre Cheia. De acolo avem varianta Sacele- Predeal - Sinaia - Ploiesti

sau varianta 2 ,si mai frumoasa : Sacele - Tarlungeni-Intorsura Buzaului -Nehoiu - Buzau

Putem face un ocol si pe la Vulcanii noroiosi,Manastirea Ciolanu

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

COD GALBEN

 

ATENTIONARE METEOROLOGICA

 

In intervalul 01 martie, ora 14 - 02 martie ora 22, in Maramures, Transilvania, Crisana si Banat vantul va prezenta intensificari, temporar cu viteze de peste 70 - 80 km/h. In aceste zone, in partea a doua a zilei de sambata si in cursul noptii de sambata spre duminica, va ploua pe arii extinse, iar cantitatile de apa vor depasi local 25 l/mp si izolat 35 - 40 l/mp.

 

In intervalul atentionat, in zona montana vantul va fi tare, depasind 100 km/h si vor cadea precipitatii - la inceput mixte, apoi ninsori viscolite - local insemnate cantitativ, mai ales in nordul Carpatilor Orientali si in Muntii Apuseni, unde se pot depasi pe arii restranse 45 - 50 l/mp.

 

Intensificari locale ale vantului, cu viteze de 50 - 70 km/h, vor fi si in regiunile extracarpatice pe parcursul zilei de duminica.

 

 

Luati-o inspre sud, un Ruse scurt este mai safe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mergem nea enduristu unde se poate si e frumos ideea e ca azi trebuie discutat clar ora loc intalnire(si cu ceilalti care nu sunt din dr taberei) si traseul

eu trebuie sa imi curat lantul si sa il ung pt drum lung (cand am fost in bulgaria a mers f bine cu uleiiul ala de cutie de viteze) :wave: :burnout:

Editat de CrashTestPilot
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...