Sari la conținut

Zona Drumul Taberei


Postări Recomandate

vineri seara miting in bucuresti impotriva primariei, pt decizia interzicerii motocicletelor pe timp de noapte, in parcarea magazinului Billa din dr.taberei la orele 22.30 scuze de mass da-l mai departe! - mesaj primit pe mess din toate partile.............

 

 

 

voi chiar credeti ca prin galagie veti rezolva aceasta problema ????????????????????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Nu se va rezolva nimic pentru ca oricum nu se vor putea intalni in parcare la Billa. La inceput intalnirea din Drumul Taberei era in parcare la Billa. Asta pana a venit politia si ne-a interzis sa ne mai intalnim acolo. Asa ca nici macar loc de intalnire nu exista :kiss:

 

Plus ca nu inteleg pentru ce se protesteaza. Momentan nu exista nici o interdictie, decat niste zvonuri. Poate doar cand o fi ceva concret ar merita o miscare. Dar oricum nu una de genul asta, care nu va face nimic in afara de a enerva si mai tare lumea. Oamenii nu isi vor da seama ca e vorba de un protest. Ei nu vor vedea decat o gramada de motoare care fac galagie. Daca pana acum nu erau decat cativa zgomotosi, acum sa vedeti enervare cand vor vedea un grup intreg. Si ce poate face omul enervat? Telefon la politie. Mai departe... Dumnezeu cu mila.

Editat de Josephine
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vineri seara miting in bucuresti impotriva primariei, pt decizia interzicerii motocicletelor pe timp de noapte, in parcarea magazinului Billa din dr.taberei la orele 22.30 scuze de mass da-l mai departe! - mesaj primit pe mess din toate partile.............

 

voi chiar credeti ca prin galagie veti rezolva aceasta problema ????????????????????

 

 

Haha, tare asta, alta ideea "desteapta" a vreunui pusti care nu are ce face vineri seara...

 

Desi nu sunt de acord cu interzicerea totala a motocicletelor noaptea, parca la astia cu tobe de trezesc si mortzii le-as lua putin talonul si amenda mare, poate se potolesc... sa nu mai zic de aia fara tobe deloc :D

 

:kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu se va rezolva nimic pentru ca oricum nu se vor putea intalni in parcare la Billa. La inceput intalnirea din Drumul Taberei era in parcare la Billa. Asta pana a venit politia si ne-a interzis sa ne mai intalnim acolo. Asa ca nici macar loc de intalnire nu exista :D

 

Plus ca nu inteleg pentru ce se protesteaza. Momentan nu exista nici o interdictie, decat niste zvonuri. Poate doar cand o fi ceva concret ar merita o miscare. Dar oricum nu una de genul asta, care nu va face nimic in afara de a enerva si mai tare lumea. Oamenii nu isi vor da seama ca e vorba de un protest. Ei nu vor vedea decat o gramada de motoare care fac galagie. Daca pana acum nu erau decat cativa zgomotosi, acum sa vedeti enervare cand vor vedea un grup intreg. Si ce poate face omul enervat? Telefon la politie. Mai departe... Dumnezeu cu mila.

 

de parca la parc nu se face galagie..............

 

Haha, tare asta, alta ideea "desteapta" a vreunui pusti care nu are ce face vineri seara...

 

Desi nu sunt de acord cu interzicerea totala a motocicletelor noaptea, parca la astia cu tobe de trezesc si mortzii le-as lua putin talonul si amenda mare, poate se potolesc... sa nu mai zic de aia fara tobe deloc :)

 

:kiss:

 

sunt perfect de acord cu tine !

 

ps am silencer, lumea ma confunda cu un scuter !!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

locatia e aceeasi.......... parcul moghiorosi, vis-a-vis de statia poiana muntelui, ora 20:00, vinerea.

 

cred ca daca cautai cu o pagina sau doo mai in spate gaseai locatia...........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Desi nu sunt de acord cu interzicerea totala a motocicletelor noaptea, parca la astia cu tobe de trezesc si mortzii le-as lua putin talonul si amenda mare, poate se potolesc... sa nu mai zic de aia fara tobe deloc :D

:kiss:

eu le-asi confisca toba sau as distruge-o pe loc cum facea Piedone prin piete de le arunca la aia carnea de mici pe jos si o calca in picioare.

Da cea mai mare boala o am pe conservarii care pe la 3 dimineata ii apuca nebunia sa faca cerculetze.Daca as avea o pusca cu luneta....eeee....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

locatia e aceeasi.......... parcul moghiorosi, vis-a-vis de statia poiana muntelui, ora 20:00, vinerea.

 

cred ca daca cautai cu o pagina sau doo mai in spate gaseai locatia...........

aalpine cred ca suntem vecini...eu stau in fata la mega image am un k1 galben si te am vazut de cateva ori cu inca un baiat cu un k7...dar nu aveai niciun silencer deci ar cam trebui sa vi la protest :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta a fost prima mea participare si concluzia e :

 

.... chiar si mai batranei... :D

nu se plimba lumea... :kiss: doar sta la discutii ...

 

 

 

Daca nu te superi...la cine te referi cand spui "chiar si mai batranei" ? Imi dai de gandit ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai exista ursi prin cartier ? :kiss:

 

doar la bv si la tv :drums:

 

aalpine cred ca suntem vecini...eu stau in fata la mega image am un k1 galben si te am vazut de cateva ori cu inca un baiat cu un k7...dar nu aveai niciun silencer deci ar cam trebui sa vi la protest :D

 

s-au schimbat vremurili, am alta toba cu silencer acum, vreau sa respect linistea cetatenilor din bucuresti :) :D :lol: :drums:

 

in schimb baiatul cu k7 nu s-a potolit, ii place lui sa fie mai rebel :drums:

 

dc nu vi la parc ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aalpine cred ca suntem vecini...eu stau in fata la mega image am un k1 galben si te am vazut de cateva ori cu inca un baiat cu un k7...dar nu aveai niciun silencer deci ar cam trebui sa vi la protest :kiss:

k6, te rog !

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

doar la bv si la tv :P

 

 

 

s-au schimbat vremurili, am alta toba cu silencer acum, vreau sa respect linistea cetatenilor din bucuresti :D :P :D :P

 

in schimb baiatul cu k7 nu s-a potolit, ii place lui sa fie mai rebel :D

 

dc nu vi la parc ?

am vrut sa opresc aseara ca v-am vazut stransi dar trebuia sa ajung la garaj si am tinut-o drept acolo dupa care am venit la miting cu baietii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baietzi,am o ocazie cu o sora mai mare,fapt pentru care imi vand mobra...S-ar putea sa fie temporar,in functie de ecuatie.Suza este din 2002,cu ceva imbunatatiri,evacuare totala Airrow,super ingrijita.pretul este de 4000E.0767746899

post-17527-1218455310_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa imi fie cu iertare daca va VIOLEZ teritoriul, dar ma gandesc ca poate cineva din Dr. Taberei ar vrea sa isi ia o motoreta super tare....click pe semnatura mea si inca odata sorry pentru reclama :) :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...