Sari la conținut

Zona Drumul Taberei


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

sal am un amic bogdan 0722748422 sta la valea ialomitei si cauta un garaj unde sa isi tina moto bineinteles contra cost , daca aveti un loc in garaj si vreti sa il ajutati dati un telefon . eu unul sunt norocos stau la parcul de linga gradinita si am 2 intrari la bloc asa ca tin moto in scara .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cei care doresc sa vina la parastasul Elei si al lui Traian, dar nu stiu sa ajunga pe str. Agnita, sunt asteptati maine la ora 11.00 la Arc. La ora 11.30 maxim se pleaca. Daca aveti intrebari/nelamuriri ma puteti contacta la nr de tel: 0721.667.667-Silvia

 

/index.php?showtopic=136150

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cei care doresc sa vina la parastasul Elei si al lui Traian, dar nu stiu sa ajunga pe str. Agnita, sunt asteptati maine la ora 11.00 la Arc. La ora 11.30 maxim se pleaca. Daca aveti intrebari/nelamuriri ma puteti contacta la nr de tel: 0721.667.667-Silvia

 

/index.php?showtopic=136150

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Incercati la parcarea subterana Dalli de pe Bd-ul Timisoara. 150 Ron/luna . . . este cam plin dar cred ca ne mai putem inghesui. Paza, caldura, garaj mare (bun sa dezmortesti motoreta la iarna cand nu poti sa iesi cu ea). Eu o tin aici de vreo 2 ani si sunt foarte multumit, mai ales ca poti sa-ti repari motoreta inauntru cu toate ca este o regula care interzice asta, doamnele de acolo sunt foarte de treaba.

Am tinut si eu un motor intr-un garaj din ala de beton, si pe langa ca era super frig iarna, era si umiditate mare de imi rugineau toate chestiile pe el, asa ca am renuntat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incercati la parcarea subterana Dalli de pe Bd-ul Timisoara. 150 Ron/luna . . . este cam plin dar cred ca ne mai putem inghesui. Paza, caldura, garaj mare (bun sa dezmortesti motoreta la iarna cand nu poti sa iesi cu ea). Eu o tin aici de vreo 2 ani si sunt foarte multumit, mai ales ca poti sa-ti repari motoreta inauntru cu toate ca este o regula care interzice asta, doamnele de acolo sunt foarte de treaba.

Am tinut si eu un motor intr-un garaj din ala de beton, si pe langa ca era super frig iarna, era si umiditate mare de imi rugineau toate chestiile pe el, asa ca am renuntat.

 

Merci pt informatie! am sa ma duc luni sa vad daca mai au locuri ! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

parca "egzista" un toping pt asaceva........ dar daca tot ai postat.......

 

- depinde.........; (sunt mai mici cam cu 500-700 eur, nu cu 1000-2000 eur, ca sa nu mai punem legalizatul documentelor si etc documentelor pe care trebuie sa le ai ca sa o inmatriculezi pe RO)

- hmmmmmmmmmm pe o roata asta (ce are ?), deci acolo sunt numai uameni corecti ca isi iau moto (ascutitori sau supermoto) ca sa se duca pana la piata si inapoi (nu se duc la circuitele alea multe de langa ei, nu alearga pe drumurile alea bune, etc);

- imi cumpar si eu carte service din RO, uimestema cum intretin italieni moto de 10 ori mai bine ca la noi;

- si cum ai tu siguranta asta ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

parca "egzista" un toping pt asaceva........ dar daca tot ai postat.......

 

- depinde.........; (sunt mai mici cam cu 500-700 eur, nu cu 1000-2000 eur, ca sa nu mai punem legalizatul documentelor si etc documentelor pe care trebuie sa le ai ca sa o inmatriculezi pe RO)

- hmmmmmmmmmm pe o roata asta (ce are ?), deci acolo sunt numai uameni corecti ca isi iau moto (ascutitori sau supermoto) ca sa se duca pana la piata si inapoi (nu se duc la circuitele alea multe de langa ei, nu alearga pe drumurile alea bune, etc);

- imi cumpar si eu carte service din RO, uimestema cum intretin italieni moto de 10 ori mai bine ca la noi;

- si cum ai tu siguranta asta ?

 

mai...tu nu stii ca reclama e sufletul comertului.El are o strategie de marketing aici.Daca pune cineva botu inseamna ca i-a reusit.

Oricum nu cred ca va intra pe fiecare topic pe care a postat ca sa citeasca comentariile(cred ca a postat pe toate paginile)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si NUCLEUL asta a venit iar pieton?

 

Rdku noi ne miscam cd e vorba de organizare suntem foarte parolisti...bine unii dintre noi, dar e vorba aia daca vrei sa ai prieteni ii accepti si cu defecte. Cred ca ma mut in bulgaria

Editat de Cavantu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...