Sari la conținut

Zona Drumul Taberei


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Salutari tuturor,

 

Sunt proaspat posesor de carnet si motor :-) si sunt din Drumul Taberei. Cam pe unde si cam cand sunt intalnirile la noi ca mi-ar face placere sa ma prezint si eu cu calu' :-)

 

O zi buna,

@Dexter

 

 

 

Salut si bine ai venit !

Imi pare rau sa te anunt , dar intalniri moto in Dr. Tab. nu prea mai sunt ... dar am vazut ca , totusi , este o intalnire , in fiecare vineri , la parcul Moghioros , pe la ora 20.00 , unde vin niste tipi cu role, biciclete , masini ...cred ca acolo a fost locul de intalnire moto(vezi poate stiu baietii de acolo ceva).

Asfalt uscat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau sa te anunt , dar intalniri moto in Dr. Tab. nu prea mai sunt ... dar am vazut ca , totusi , este o intalnire , in fiecare vineri , la parcul Moghioros , pe la ora 20.00 , unde vin niste tipi cu role, biciclete , masini ...cred ca acolo a fost locul de intalnire moto(vezi poate stiu baietii de acolo ceva).

 

mai sunt si unii cu Logan

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se ofera cazare pe timp de iarna pentru cca 50-60 moto la un pret de 50 ron/luna, in incinta fostei fabrici de tigarete (Grozavesti), intrarea facandu-se pe strada cu Maternitatea Giulesti (vis-a-vis de maternitate).

Spatiul este incalzit, pazit si supravegheat video...in curand si alarma !

Pentru detali suplimentare va rog sa sunati la 0749 169 638 - Irinel. In imediata vecinatate a acestui spatiu, beneficiati si de service dotat cu scule profi.

 

 

CEA MAI BUNA OFERTA DE PE PIATA !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

azi ne riscam cu moto sau mai bine dorm la ora aia ?

Eu as iesi...si lasa naibi dormitu ala,ca ai tot timpul sa dormi...

Mesaj completat

Eu as iesi...si lasa naibi dormitu ala,ca ai tot timpul sa dormi...

Hai sa ne intalnim la mc donalds,e si lumina mai multa,ne vedem la fete....La parc acolo ne mananca bau bau...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu as iesi...si lasa naibi dormitu ala,ca ai tot timpul sa dormi...

Mesaj completat

 

Hai sa ne intalnim la mc donalds,e si lumina mai multa,ne vedem la fete....La parc acolo ne mananca bau bau...

Neaparat la mec, off ce-i pe acolo..........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cumpar carena centrala pt 929, poate sa fie fisurata, crapata(nu lego), de preferat din bucuresti sau daca are cineva una fara far :bow:

 

0723 294 509 / 0728 886 267

 

iar ma apucat reisingul ;))))))))))))))))))))))))))))))

Mesaj completat

dl arbitru local de la garaj :bow:

post-13963-1256801563_thumb.jpg

post-13963-1256801955_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cumpar carena centrala pt 929, poate sa fie fisurata, crapata(nu lego), de preferat din bucuresti sau daca are cineva una fara far :friends:

 

0723 294 509 / 0728 886 267

 

iar ma apucat reisingul B))))))))))))))))))))))))))))))

Mesaj completat

dl arbitru local de la garaj :friends:

Va unflati muschii ptr Serres?Vineri la parc?Vine cineva?Sau doar mosii aia,care vb ca s-a scumpit intretinerea....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noroc baietii!!! B) Daca aveti nevoie de loc in garaj pentru mobra pe timp de iarna...are o cunostinta de-a mea niste locuri disponibile.Garajul este incalzit ,e in drumul taberei la parter de bloc cu 4 etaje.Numai pentru motorete.Pentru mai multe informatii 0726 331 800 Nana.Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Noroc baietii!!! :crack: Daca aveti nevoie de loc in garaj pentru mobra pe timp de iarna...are o cunostinta de-a mea niste locuri disponibile.Garajul este incalzit ,e in drumul taberei la parter de bloc cu 4 etaje.Numai pentru motorete.Pentru mai multe informatii 0726 331 800 Nana.Multumesc

cat costa pe luna?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Gasit catel in zona Mega Image, Drumul Taberei. Are cam 2-3 luni, e un metis de ciobanesc romanesc. Daca stie cineva ceva dati un PM.

Daca vrea cineva sa il infieze, de asemenea. Momentan sta in gazda, dar nu pentru mult timp.

E super haios si prietenos.

 

Bafta!

post-12104-1260687102_thumb.jpg

post-12104-1260687120_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...