Sari la conținut

Zona Drumul Taberei


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

V-ati tunat motoarele?V-ati pregatit de vara?Ati mai taiat tobe,reglat motoare,supape?Cauciucuri noi,ceva?Care mai sunt noutatile?

 

Dap, i-am pus o prelata si i-am scos bateria .... cea mai tare preparare ;) ! Insa m-am tunat eu, am ligamente racing :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Cine imi da si mie un pont unde sa imi pun motorul cand il aduc acasa de la hibernat?In zona B-dul Timisoara?

Ma intereseaza ceva sigur,gen garaj,parcare subterana.Poate sa fie si mai departe,dar sa fie protejat de hoti si de vreme.

Are cineva motorul in parcarea subterana de la statia de tranvai autoboz :Complexului sau Trapezului.

Parcarea subterana de la o statie departare de Plaza spre Cet Vest pe Timisoara?

Dau o bere/suc pentru pont.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,ai incercat in parcarea subterana de la Mall??S-au la Motorteam??S-au in statie la Frigocom,sunt magazinele deschise Non-stop,am vazut mai multe motorete parcate acolo!!!Poate mai stie si altcineva alte locuri!!!Bafta :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La plazza nu cred ca te lasa sa iesi cand vrei,doar daca sari bordura poate.

La motorteam nu vad nici o diferenta fata de ce am in momentul asta.

In fatza la magazinele non-stop am eu o un scuter de 3 ani si a cam comentat femeia de la magazin cand am adus si o motoreta.

De acolo au fost furate in ultimii 3 ani vreo 2 motorete.Daca imi aduc aminte bine(stiu doar de un Rs125 care nu era legat,l-au saltat la 5 dimineatza dupa ce a plecat un nene care sta acolo si pazeste grupul ala de magazine).In fatza la magazinele alea se murdareste si cu husa din cauza traficului de pe Timisoara.Acuma m-am trezit si cu o oglinda rupta pe sub husa(nu stiu cum a putut sa faca asta+nu a vazut nimeni nimica)

Oricum,oriunde din locurile de mai sus nu ai cum sa si stai sa repari sai sa speli motoreta intr-un spatiu decent.Nu suport sa bage baietii de la spalatorie jet-ul de apa de zici ca e camion.

Eu nu stiu cum poti sa lasi in fatza scarii un suzuki gixxer 750 din 2008.

In principiu am gasit un garaj,raspunsul il aflu in seara asta,daca cade deal-ul mai postez odata aici pentru garaj.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,ai incercat in parcarea subterana de la Mall??S-au la Motorteam??S-au in statie la Frigocom,sunt magazinele deschise Non-stop,am vazut mai multe motorete parcate acolo!!!Poate mai stie si altcineva alte locuri!!!Bafta :)

 

in parcare la mall ca sa ti-o loveasca vreun ixtet...

 

la motorteam daca cunosti pe cineva...

 

la frigocom numai una si una, tu ti-ai lasa moto in fata unui magazin ?

Mesaj completat

 

garajul la bloc de 4 et e sfant, nu conteaza distanta fata de casa .......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atat am stiut sa il indrum si eu,la mine sta in fata blocului foarte bine,sunt camere care filmeaza 24 din 24,senzori de perimetru.......etc!!!

 

Mai este o parcare la Drumetului,exact langa Han,dar vorba ta,o parcare intr-un bloc cu 4 etaje e sfant,sa mai caute 2-3 baieti si sa le bage intr-un garaj pe undeva!!!!bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

faci cinste dle class ?

De ce?E vreun motiv necunoscut?

Mesaj completat

De ce?E vreun motiv necunoscut?

Mi-a soptit o vrabiutza cu tu trebuie sa faci cinste,am contribuit si eu cu pozele alea frumoase.Bafta la noua achizitie.!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Caut garaj urgent.Prin zona Drumul Taberei.Daca stie cineva vrun garaj cu motorete unde e loc astept un pm.Am nevoie urgent. :lol:

 

Vorbeste cu @Florin -v...zicea ceva de un loc liber la el in garaj! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vorbit cu Florin.Nu se poate acolo.

Caut in continuare.

Mesaj completat

Drumul Taberei-Bucla-B-dul Timisoara,Valea Ialomitei Valea Argesului,Valea Oltului,Romancierilor,Cetatea Histria.....

Daca stiti cumva un loc liber intr-un garaj prin zona Drumul Taberei astept propuneri.

Daca nu si sunt doritori de garaj putem sa facem un grup si sa inchiriem un garaj la parterul unui bloc.Sa avem si apa si caldura la iarna.

Trebuie sa fim minim 4 sau 5 care vor pe temen mai lung.

Pretul pe un garaj de invarte la 80 90 100 euro pe luna.(asa am vazut/auzit)

Pretul total urmand sa se imparta egal la toti.

Contact pentru propuneri garaj sau doritori de garaj:

Id mess: wawessh@yahoo.com

URGENT.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...