Sari la conținut

Zona Drumul Taberei


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Loc pentru motoreta in garaj de bloc la capatul lui 90(valea ialomitei-valea oltului).Pret pe moto 75 roni pe luna.Rog seriozitate.Pentru alte detalii puteti sa ma gasiti la wawessh@yahoo.com.

Puteti sa intrebati si prietenii daca vor.A renuntat un baiat la un loc ca a gasit mai aproape.

Editat de wawessh
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salut,

sunt si eu nou prin Drumul Taberei. Posesor de CBR 929 si am o problema: de pe la 4800 de ture pana 5500 se aude un tacanit sau o vibratie puternica sub rezervor. Abia am schimbat filtrul de aer ( K&N) dar se auzea si inainte cand aveam un filtru de origine. Daca are cineva vreo idee.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

sunt si eu nou prin Drumul Taberei. Posesor de CBR 929 si am o problema: de pe la 4800 de ture pana 5500 se aude un tacanit sau o vibratie puternica sub rezervor. Abia am schimbat filtrul de aer ( K&N) dar se auzea si inainte cand aveam un filtru de origine. Daca are cineva vreo idee.....

 

eu zic sa te gandesti la lantul de distributie. ce ulei ai pus ultima data in motor?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

sunt si eu nou prin Drumul Taberei. Posesor de CBR 929 si am o problema: de pe la 4800 de ture pana 5500 se aude un tacanit sau o vibratie puternica sub rezervor. Abia am schimbat filtrul de aer ( K&N) dar se auzea si inainte cand aveam un filtru de origine. Daca are cineva vreo idee.....

 

SALUT am avut si eu honda si am patit exact la fel, intinzatorul de la distrib. cel mai probabil ia sarit arcul cred ca noua piesa costa in jur de 65euro sau ii schimbi arcul dar nu o sa te tina mult asa salut,

 

 

p.s pt plimbari intalniri etc dl taberei , med_tuning@yahoo.com 0733288398 alex

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

-------------------

Loc pentru motoreta in garaj de bloc la capatul lui 90(valea ialomitei-valea oltului).

Pret pe moto 75 roni pe luna.

Pentru alte detalii puteti sa ma gasiti la wawessh@yahoo.com.

Rog seriozitate.

 

URGENT.

Mesaj completat

Fac apel la comunitatea moto din Drumul Taberei. :laugh:

Am nevoie urgent de 1 om cu o moto care vrea un loc in garajul de la semnatura.

Pretul e foarte bun zic eu.

E 75 euro tot garajul.Cu apa,lumina,usi de fier...

Suntem 3 acuma.

Cine vine plateste doar 75 roni pe luna.

Rog toti care vad acest anunt sa intrebe prietenii lor cu moto daca ii intereseaza.Dau o bere/suc la oricine care ma ajuta sa gasesc un om.

E NEVOIE URGENT.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Disponibil 1 loc in garaj in zona Romancierilor , mai exact strada Cetatea Histria, este aproape de strada principala !

Garaj curat, lumina buna, cuier , polite pentru pus casca si manusi , 1 mil / luna.

Costa 3 mil garajul sunt 2 motoare mai trebuie unul.

 

0767 113 430

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...