Sari la conținut

Zona Drumul Taberei


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

SALUTARE BAIETI

candva nu lipseam de la intalnirea de la parc si ma alaturam celor care au deschis acest topic la inceputurile lui alias =cavantul =dumnezeul sa il odihneasca pe fratele nostru

momentan nu mai sunt in tara bantui prin europa muncesc dar tot nu m,am lasat de moto si sunt inca cu sufletul pe 2 roti

 

 

imi e dor de intalnirile de la parc

 

asfaltt uscat frati mei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 weeks later...
  • 1 month later...

Salutare,

 

Stie cineva vreo statie ITP prin sectorul 6? stiu ca era una pe undeva pe langa Fabrica Coca-Cola, dar nu stiu daca mai fac si pt. moto, ca acum din ce am inteles, iti trebuie stand moto special, pt. frane( si nu am idee daca au asa ceva). Citisesm acum nu multa vreme despre o statie ITP, pe undeva pe Blv. Timisoara...dar numai gasesc nimic.

 

Merci frumos.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Prietene drag sa stii ca eu am deja pe balcon o gramada de iepurasi de pasti,cozonaci , pasca,oua rosii etc etc + a batut sectoristul la usa si ma informat ca sa nascut Isus. Deci daca te bate gindul sa-mi trimiti vreun sms cu ceva ''nostim"de pasti te rog mai bine trimite aici un sms http://fundatiamereuaproape.ro/wp-content/...ledon-ajuta.jpg as fi mult mai fericit daca ai face asta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

salutare, este cineva din dr.taberei care are nevoie de garaj pentru moto ?

vreau sa inchiriez un garaj , am nevoie de el cam 2-3 ore pe zi ,doresc sa il impart cu inca cineva.

zona valea ialomitei, romancierilor, etc.

Stie cineva ceva, ma poate ajuta ? Sau daca gasesc eu intre timp in cateva zile si doreste cineva il rog sa imi lase un mesaj privat sau mesaj aici, intru si verific.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Schimb loc garaj pe Valea Ialomitei (dupa centrala de la piata) cu loc in garaj in zona str. Cetatea Histriei - str. Tg.Neamt. Multumesc si ne auzim pe PM.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut, pe cetatea histria stau si eu, caut un garaj ai idee ? sau daca cineva vrea sa imparta...

am nevoie de garaj doar 2-3 ore pe zi in general dupa ora 17:00

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

VAND CASTROL POWER1 Racing Full-Sintetic

 

 

LA URMATOARELE PRETURI :

 

- CASTROL POWER 1 RACING 10 W 40 - 36 RON/L (TVA inclus)

- CASTROL POWER 1 RACING 10 W 50 - 40 RON/L (TVA inclus)

 

PM sau email dozzer_s@yahoo.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Exista 2 locuri libere la garaj in bloc de 4 etaje, pe Str.Tg.Neamt colt cu str. Cetatea Histriei. Garajul costa 50 de euro pe luna. Pt. detalii sunati-ma la 0722.748.422 - Bogdan.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Copii, va rog frumos sa aruncati un ochi pe linkul de mai jos. Este foarte important.

 

/index.php?/topic/664304-se-cauta-martori-pentru-accident-mortal-sos-cotroceni/page__view__findpost__p__2897320

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

salut... tocmai m-am mutat pe str cetatea histria... si cam am probleme la partea electrica la cbr'ica al meu... am auzit ca sunt niste baieti pe aici care se pricep la mobre dar nu reusesc sa dau de ei... poate ma poate ajuta careva... multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut... tocmai m-am mutat pe str cetatea histria... si cam am probleme la partea electrica la cbr'ica al meu... am auzit ca sunt niste baieti pe aici care se pricep la mobre dar nu reusesc sa dau de ei... poate ma poate ajuta careva... multumesc

 

Salut,

 

Ai in spatele policlinicii de pe Cetatea Histria garajul ducatistilor, sau ceva mai departe, in zona Valea Argesului, aleea Istru, pe Maestrul Emerit Florin-V. Pe cel din urma il gasesti cam in fiecare zi la datorie. Dar cel mai bine suni si te programezi

 

Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...