Sari la conținut

Zona Drumul Taberei


Postări Recomandate

.....:( chiar nimeni de pe aici nu stie pe cineva ?? care ar putea sa ma ajute si pe mine ?? . trist

 

 

cred ca pana la urma o sama duc frumusel io pana aclo , ma urc pe el si mi-o iau usor spre romanica, dar si aici e problema ca nu prea imi suna bine cam 2000 de km pe vitezana , mai are cineva exeriente dinastea....vre-un sfat ceva ?

il faci in 2 zile drumul...am facut pe vitezana bucuresti - timisoara cam in 8 ore mers regulamentar in localitati .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Salut.

Vezi ca e o statie ITP moto pe bulevardu Timisoara pe la Frigocom http://www.conceptcarservice.ro/itp.html, eu am fost anu trecut da nu era baiatu care facea si pana la urma m-am dus langa poligunu de la ilioara si am fost ok, in 10-15 min am scapat.

Editat de Simpson_
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CORECT! Recomand. Eu aveam anvelopa de alta dimensiune decat cea din talon, mi-au zis sa trec peste 30 de min, ca o sa vina repede omul de la RAR responsabil pe zona. A revenit, totul ok si gata.

 

www.conceptcarservice.ro - acesta este service-ul. Cica patron e un fost mare gabor de cirulatie. :))

 

Pe Bd Timisoara intre staia de trv Valea Oltului si Radox

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CORECT! Recomand. Eu aveam anvelopa de alta dimensiune decat cea din talon, mi-au zis sa trec peste 30 de min, ca o sa vina repede omul de la RAR responsabil pe zona. A revenit, totul ok si gata.

 

www.conceptcarservice.ro - acesta este service-ul. Cica patron e un fost mare gabor de cirulatie. :))

 

 

 

Curand trebuie sa ii fac si eu o vizita :) Cat v-a costat ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare....primavara asta ar fi prima mea primavara moto.

Prin Dr. Taberei nu va strangeti pe nicaieri la o samanta si o cola la 2 litri??? :D

 

Se pare ca nu mai este nimeni pe aici...:(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in dr taberei stau si eu...pai haideti sa clarificam ceva daca vreti :) un loc de intalnire.

 

Cum nu e activitate ? Eu ii vad seara de seara pe baieti cum vin si pleaca.

 

Cat despre locuri, la shogun sau la azuro se mai intalnesc din ce am observat anu trecut. Locul vechi de intalnire era la Poiana Muntelui pe partea cu parcul.

 

Eu as propune tot Poiana Muntelui sau la Bila pe undeva .... Ar fi tare sa iesim mai multi.

 

Motociclisti din Drumul Taberei,

 

Va propun ca vinerea urmatoare, la orele 19:00 sa ne strangem in numar cat mai mare la Mc-ul de la Billa.

 

Ce ziceti ?

 

Astept si alte propuneri pt ora si loc desi Mc mi se pare cam singurul ok. Ne-am mai putea intalni la Poiana muntelui pe partea cu parcul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parerea mea este ca cel mai bine este in parcare la Billa. Vineri la 19 este perfect!!!!!!!!!!!:burnout:

Dar in afara de Vineri, cine mai are chef sa vina si in cursul saptamanii eu unul mai ies pe acolo si nu numai eu, ne mai strangem la o vorba ceva....

Editat de costi_pci
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parerea mea este ca cel mai bine este in parcare la Billa. Vineri la 19 este perfect!!!!!!!!!!!:burnout:

Dar in afara de Vineri, cine mai are chef sa vina si in cursul saptamanii eu unul mai ies pe acolo si nu numai eu, ne mai strangem la o vorba ceva....

 

Eu pot oricand, benzina sa am :)) M-am gandit la ora 19 00 ca multi muncesc vinerea si sa aiba si ei timp sa si traga sufletul :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu pot oricand, benzina sa am :)) M-am gandit la ora 19 00 ca multi muncesc vinerea si sa aiba si ei timp sa si traga sufletul :)

 

 

Asta asa este...numai ca ar fi bine sa ramana stabilit ca si loc de intalnire, unde sa te poti duce seara si poate dai de cineva pe acolo sa mai schimbi o vorba sau sa fugi la o plimbare. :moto:

Editat de costi_pci
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta asa este...numai ca ar fi bine sa ramana stabilit ca si loc de intalnire, unde sa te poti duce seara si poate dai de cineva pe acolo sa mai schimbi o vorba sau sa fugi la o plimbare. :moto:

 

Pai asta incerc sa fac, sa avem si noi o zi, un loc si o ora stabila de intalnire. Ce naiba, suntem mai prejos decat alte cartiere ? friday.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar fi misto sa si vina lumea, eu o sa vorbesc cu un prieten care nu are cont pe forum sa vina si el cu cebereica. Cat despre loc hai sa ramana asa, parcarea de la Billa. Pe masura ce mai posteaza lumea mai dezbatem ora pana ajungem la un consens desi cred ca 19 00 e perfect.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...