Sari la conținut

Zona Drumul Taberei


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Salutare colegi,

 

Caut un coleg sa inchiriem impreuna un garaj in zona Cetatea Histria , nu am nevoie de tot garajul ci doar pentru un loc de parcare auto sigur in zona, iar inca o persoana cu motor ar fi super sa impartim chiria la 2.

Am avut si eu motor si garaj inchiriat cu ceva timp in urma in aceiasi zona dar am vandut motocicleta temporar si am renuntat si la garaj.

 

Cine este interesat sa se combine la un garaj inchiriat in 2 persoane zona Cetatea Histria il rog sa ma contacteze: tel 0736.443.783 (daca nu raspund sms si sun eu).

 

Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ia un Enduro si nu mai ai probleme cu gropile de pe stradute si cu bordurile de pe aleei :D

 

INT6 cum ai reusit :P

 

Hai ca si cu SS-ul poti merge pe trotuar si pe alee... ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ia un Enduro si nu mai ai probleme cu gropile de pe stradute si cu bordurile de pe aleei :D

 

INT6 cum ai reusit :P

 

-Cand vii dinspre moghioros si vrei sa intrii pe strada romancierilor, e o adevarata aventurabigstar.gif

Sa vezi slalom printre gropi acolo..

-Sa nu mai zic de praful de pe strada ialomitei..

-Strada valea oltului e plina, abia ai loc cu motorul..mi se pare cea mai aglomerata..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ia un Enduro si nu mai ai probleme cu gropile de pe stradute si cu bordurile de pe aleei :D

 

INT6 cum ai reusit :P

 

Ehm, era de asteptat.Trebuie sa imi iau piston si ambielaj :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

-Cand vii dinspre moghioros si vrei sa intrii pe strada romancierilor, e o adevarata aventurabigstar.gif

Sa vezi slalom printre gropi acolo..

-Sa nu mai zic de praful de pe strada ialomitei..

-Strada valea oltului e plina, abia ai loc cu motorul..mi se pare cea mai aglomerata..

 

Mie imi place pe acolo, in afara de momentele cu mazga si apa pe jos, atunci devine nasol. In rest e circuit, inveti multe pe acolo. (circuit de tancuri)

 

Cand mai iesiti? Sa cunosc si eu lumea buna din Drumu Taberii... :)

Editat de mateis
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor ! recent am reusit sa inchiriez o locatie pentru garare/gazduire moto pe timp de iarna. daca are cineva nevoie de asa ceva nu ezitati sa ne contactati !

ps: locatia este in zona afi cotroceni ( in da hood, ca sa zic asa )

 

70726181567115016926.png

Editat de ZooM-ZooM
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie imi place pe acolo, in afara de momentele cu mazga si apa pe jos, atunci devine nasol. In rest e circuit, inveti multe pe acolo. (circuit de tancuri)

 

Cand mai iesiti? Sa cunosc si eu lumea buna din Drumu Taberii... :)

 

Nu prea au mai iesit bajetii din Dr Taberei, care cu treaba, care cu carnetu la militian. S au incercat cateva intalniri dar nu prea a mers.

 

 

Eu zilele astea sper sa dau mobra si abia de la anu daca vrei te scot la o tura de cartier cand imi voi lua Gixer :cheers:

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu prea au mai iesit bajetii din Dr Taberei, care cu treaba, care cu carnetu la militian. S au incercat cateva intalniri dar nu prea a mers.

 

 

Eu zilele astea sper sa dau mobra si abia de la anu daca vrei te scot la o tura de cartier cand imi voi lua Gixer :cheers:

 

Probabil sunt deja prea multi motociclisti sau un numar considerabil, probabil motociclismul devine si la noi ceva normal, de zi cu zi. Intalnirile au devenit poate mai rare, salutul cu alt motociclist la fel.

 

Bafta la vandut si la cumparat Gixer desi la cum arata cartierul ti-ar trebui minim un naked si ideal un adventure.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Probabil sunt deja prea multi motociclisti sau un numar considerabil, probabil motociclismul devine si la noi ceva normal, de zi cu zi. Intalnirile au devenit poate mai rare, salutul cu alt motociclist la fel.

 

Bafta la vandut si la cumparat Gixer desi la cum arata cartierul ti-ar trebui minim un naked si ideal un adventure.

 

Nu e vorba de asta, bercenarii se strang o gramada la fel si cei din alte zone. Solidaritatea asta intre motociclisti e un concept vag, depinde de om.

Multumesc pentru gandurile bune, dar ma plimb si in alte zone afara de cartier. Asa cum si alti "consateni" supravietuiesc cu ss-uri, cred ca asa voi putea si eu. biggrinbounce2.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor ! recent am reusit sa inchiriez o locatie pentru garare/gazduire moto pe timp de iarna. daca are cineva nevoie de asa ceva nu ezitati sa ne contactati !

 

 

Salut. As fi interesat, cum e cu accesul la mobra, pot pleca/veni cand vreau?

 

In orice caz, ma intereseaza sa inchiriez un garaj sau cel putin un loc in garaj dupa 15 octombrie. As prefera cat mai aproape de Plaza, desi nu exclud nicio locatie din Dr. Taberei.

Hai cu metroul!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu e vorba de asta, bercenarii se strang o gramada la fel si cei din alte zone. Solidaritatea asta intre motociclisti e un concept vag, depinde de om.

Multumesc pentru gandurile bune, dar ma plimb si in alte zone afara de cartier. Asa cum si alti "consateni" supravietuiesc cu ss-uri, cred ca asa voi putea si eu. biggrinbounce2.gif

 

Cu siguranta supravietuim in satul Bucuresti dar uneori simti nevoia de ceva mai bun decat simpla supravietuire. Mie imi place mai mult sa ma plimb in afara lui...presupunand ca ne intalnim mai multi pentru o ''plimbare'' mi-as dori sa nu ma dau pe linia lui 41 sau pe la prelungirea ghencea :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...