Sari la conținut

Zona Drumul Taberei


Postări Recomandate

Reconsiderati atitudinea in legatura cu plimbarea cu motorul alaturi de necunoscuti. Motociclistii sunt niste inconstienti. Dar e ceva dubios ca nu a vrut sa te plimbe niciunul.

:pics:

Editat de wawessh
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

:)) era vorba de o plimbare normala fara excese de zel sau de viteza. Problema este ca ambii s au oferit insa nici una nu s a materializat. Vroiam si eu sa fac parte din grupul vostru daca daca nu se poate asta e..... o sa tanjesc mereu la ce nu am :)
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:)) era vorba de o plimbare normala fara excese de zel sau de viteza. Problema este ca ambii s au oferit insa nici una nu s a materializat. Vroiam si eu sa fac parte din grupul vostru daca daca nu se poate asta e..... o sa tanjesc mereu la ce nu am :)

Poate te-au vazut si nu le-a placut de tine si de asta nu te-au plimbat. :crack: Astia sunt pretentiosi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:)) era vorba de o plimbare normala fara excese de zel sau de viteza. Problema este ca ambii s au oferit insa nici una nu s a materializat. Vroiam si eu sa fac parte din grupul vostru daca daca nu se poate asta e..... o sa tanjesc mereu la ce nu am :)

 

eu te-as plimba bucuros, dar nu stiu sa ma dau decat racing, lane-splitting la +80km/h, depasiri succesive, tot tacamul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, da, da. Mergi cu biancocelleste ca are deja palmares, a rupt o mana la o pasagera.

:tomato:

:crack:

:)).....gata si CV-ul!!!

@Rossi.46 Cred ca te pot ajuta eu cu un cablu antifurt imprumut...cu toate ca nu inteleg de ce nu o bagi la un garaj...???

Editat de costi_pci
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, da, da. Mergi cu biancocelleste ca are deja palmares, a rupt o mana la o pasagera.

 

ce sa-i fac ma daca are 1,50 si 30 de kg uda ? it idai seama ca si oasele erau de gaina, d'alea de pus in ciorba. Eu de ce n-am avut nimic ? :crack:

deci, camy, diseara la 8 la Billa ? :love:

Editat de biancocelleste
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc pt ironii. Nu o sa va mai deranjez. O sa ma intorc cand o sa fiu suficent de sexy pt k aparent astea s cerintele. Si culmea cik noi femeile suntem pretentioase. O zi frumoasa va doresc

Camelia...hai ca nu a fost nimeni ironic cu tine (ironia a fost facuta la adresa lui biancocelleste)...si tocmai ai fost invitata la o iesala diseara, sper sa pot ajunge si eu prin zona.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc dar nu mai este cazul.

Aiurea te-ai suparat....buey care ai suparat fata asa de tare???? :nono:

 

Ms frumos!

Cu placere.....atata timp cat o sa-l vad si innapoi. :D

Am mai patit sa dau diverse si sa nu le mai vad....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

voi, motociclisti,i sunteti niste satanisti, violatori de babe, ingamfati, porci, marlani, cinici si meschini! si va mai intrebati de ce va injura lumea ...

Treci si impaca fata si nu te mai da pe aici cu fundu de pamant !!!!! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc pt ironii. Nu o sa va mai deranjez. O sa ma intorc cand o sa fiu suficent de sexy pt k aparent astea s cerintele. Si culmea cik noi femeile suntem pretentioase. O zi frumoasa va doresc

 

Camy, eu vorbeam de pasagera mea cu care am cazut acum 2 ani, nu de tine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt om serios, iti las garantie ceva, nu este problema.Cum zici tu asa facem!Doar am nevoie 2-3 zile ca sa nu raman fara mobra.

Nu trebuie sa imi lasi nici o garantie, stai linistit.....doar iti spuneam ca am mai patit, ca asa e romanul (unii din ei).

Ramane sa ne auzim mai tarziu...cel mai bine ma suni tu ca sa nu uit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Toti m ati suparat deci toti tre sa ma impacati !! Cat despre venitul diseara la bila din pacate nu am cum pentru ca nu stau in zona :)

 

e, acum usor cu avantul asta, ca imediat intoarcem foaia! intrebare (in)discreta: daca nu stai in zona ( Drumul Taberei adica ), ce cauti matale aici ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...