Sari la conținut

Zona Drumul Taberei


Postări Recomandate

K ne.am prezentat ne.am cunoscut hai sa ne vedem pe 10 la Billa ora 15.00 sa vedem care este potentialul moto din Dr. Taberei. Nu va fi vorba de brigazi sau o concurentza ascunsa cu celelalte cartiere, ci pur si simplu sa ne cunoastem real si nu virtual. :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

multi nu avem cum la 15...eu spre exemplu sunt la servici...ies pe la 17-18...

 

 

10martie cade sambata ! Cat despre 10martie...putem vorbi la intalnirea de Vineri 9martie (ora 19.30 la Billa)

 

ora 15 mi se pare "la mijloc" . Eu ma gandeam ori dimineata10-11 ori seara ora 20.

 

Sambata unii mai pleaca la plimbare ca tot s-a incalzit vremea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack: :wave:

Desi a fost putin cam frig ne.am vazut 6 baieti si am dat niste sarje pe bucla. Pentru cei care nu au putut sa ajunga nu au intrat zilele in sac.

pai am fi venit daca era totu clar.eu ,dan cu fz6 si tuningboi am venit vineri la 19.30

asta e .altadata fixati o singura zi o singura ora pe un singur topic ca acum sint 2.il inchidem pe celalalt?hai sa scriem ca e inchis ca sa stie lumea unde intra.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi se pare OK sa ne vedem Vinerea la 19.30 in continuare. Sper sa devina obicei :crack:

 

Dupa ce ne strangem la Billa putem merge la un suc/ceai/smth else sa respiram usurati ca a mai trecut o saptamana si bineinteles sa punem la bataie planul pentru weekend.

 

Apropo , poate tragem si un party cu tot cu motoare , sotii,prietene,prieteni copii caini pisici piranha porcusori de guinea etc....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreau sa ii multumesc mult lui Catalin pentru ajutorul acordat intr-o zi de duminica , zi in care nici un mecanic/service nu s-ar fi uitat la motorashul meu.Am curatat bujiile am schimbat furtunul de vaccum si acum "urla" din nou de placere :crack:

 

Hondita e in stare de functionare acum si sper sa ne vedem motorizati vineri la 19.30 la Billa.

 

Pentru cei care inca nu au iesit azi , cam intr-o ora ne pregatim de o tura scurta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hei tuturor

drumul taberei in spatele parcului nu am inca motor dar cred ca o sa am very soon

nu stiu daca vin la intalnire pentru ca mi se pare aiurea sa vin cu loganul intre motoare dar imediat cum voi avea ... voi fii pe doua roti la billa - vineri - 19 30 indiferent de intalnire sau nu - chiar imi fac cumparaturile de acolo

asfalt uscat pana la vedere si la mai multe fete in dr taberei

ps sper ca tuningboy este oki din cate am inteles dintr-un topic a avut asta seara ceva probleme cu un matiz ... of

te rog sa scrii imediat cum vezi, sa stim ca esti ok!

Editat de hebe5p1n
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...