Sari la conținut

Hotel Park - 13.03.2007


Kali
 Share

Postări Recomandate

Da oamni buni , va rog frumos postati date concrete daca stiti despre ceremonie, cand si cum, .. eu m`am invoit de la munca pt azi si imi doresc tare mult sa fiu alaturi de famlie si ceilalti pt a il conduce pe ultimul drum. Am inteles de la cineva ca este inca la IML si ca maine il va duce la biserica(nu se stie care) sic a inmormantarea va fi posibil vineri ...

 

Acum spuneti si voi ceva ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 303
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

eu zic sa ne vedem in rondul de la victoriei. eventual un 8:30-8:45 pe partea cu muzeul antipa in parcarea mare.

vad ca nimeni nu stie detalii. poate reusim totusi sa gasim o solutie

 

eu ma duc acum pana la tragicul loc unde a avut loc accidentul. voi face o oprire la arc pentru 15-20 de min (bag o tigara) iar apoi o iau spre jiului. daca vrea cineva sa vina ne vedem acolo in 40 de min. adica ora 1.

nr meu de tel 0744.98.35.54. cine vrea sa-l astept sa bage un bip.

Editat de unforg1ven
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost inmormantarea? Unde s-a tinut?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu man, eu am fost la locul accidentului, in fatza la hotel diplomat sau cum ii zice. maine ne vedem eventual in rond la victoriei si apoi la capela. vineri din cate am inteles este inmormantarea. :D

Editat de unforg1ven
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci am revenit cu detalii. Robert va fi adus in jur de ora 12 azi la capela de la biserica de pe Titulescu iar mai mult ca sigur inmormantarea e maine, dar nu este exclus sa fie inmormantat poimaine, cert e ca azi va sta la capela. Eu voi pleca in 30 min catre capela... Fac incaodata apel la voi totzi motociclishtii sa mai ashteptatzi detalii ca poate reushitzi sa ajungetzi la inmormantare maine sau poimaine, depinde... acum cand ma voi duce la capela voi afla locatzia shi ora exacta a funeraliilor. Trist... a fost nevoie sa moara acest bun prieten, un copil, ca sa se gandeasca ca e nevoie sa schimbe ceva in sistemul sanitar de ambulantza... :D

 

Avetzi grija de voi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va fi dus la capela bisericii de pe titulescu astazi pe la ora 14:00. de pe calea grivitei se face stanga catre titulescu si imediat pe dreapta este biserica.

va fi inmormantat maine (nu stiu ora) la cimitirul bazilescu ( langa PRO RAPID )

numai bine,

psc

Editat de psc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va fi dus la capela bisericii de pe titulescu astazi pe la ora 14:00. de pe calea grivitei se face stanga catre titulescu si imediat pe dreapta este biserica.

va fi inmormantat maine (nu stiu ora) la cimitirul bazilescu ( langa PRO RAPID )

numai bine,

psc

 

parca as zice ca se numeste Tehnometal cimitirul (se merge pe Bucurestii Noi spre iesirea din Buc si se face dreapta la Laromet, adica imediat dupa semaforul de la capul tramvaiului 20)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...condoleante familiei si sa-i fie tarina usoara..... :D :lol: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca toti cei care-si posteaza parerile de rau si "rip"-urile.....ar putea sa vina sa-i aprinda o lumanare...sa fie cu o vba buna langa familie , prieteni , cunostinte....le este f greu in aceste clipe...

 

desi nu-l cunosc , era un copil ... 20 de ani....eu o sa fiu diseara acolo...macar atat pot face...sa-i aprind o lumanare si sa-i urez un gand bun acolo unde s-a dus....

 

off....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astea sunt detaliile pentru cei care vor sa fie prezentzi la ceremonia de inmormantare a lui Robert.

Inmormantarea va fi maine 22.03.2007, la ora 12PM va incepe slujba la Biserica de pe titulescu, de acolo se va pleca inspre cimitirul Straulesti 1 (Bucurestii Noi zona laromet, PRO Rapid, capat tramvai 20). Sa speram ca nu va mai ploua ca sa poata sa mearga shi baietzii/fetele cu motoarele.

 

Dumnezeu sa-l ierte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ploaie sau NU ... veniti cu moto cred ca asa este bine ... MERITA pcaturile care va vor uda

 

Ploaie sau NU ... veniti cu moto cred ca asa este bine ... MERITA picaturile care va vor uda

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A murit pe motor, n-avem ce cauta cu conservele acolo indiferent ca e ploaie sau nu! Ultimul lui drum pe acest pamant cred ca putem face si noi macar un efort sa-l ducem in zgomotul tobelor!

Chiar daca nu-l stiati pe baiat incercati sa veniti! A murit pentru pasiunea care o avem si noi!

Unul pentru toti si toti pentru unul!

Stick together team!!!

 

p.s. deja serviciul de ambulanta si cei de la morga am inteles ca incearca musamalizarea cazului! Daca venea la timp ambulanta acel baiat azi, era in viata cu siguranta! Haideti sa incercam sa ne facem auziti! Acest caz se poate repeta oricand pentru oricare dintre noi! Doamne fereste dar se poate! Este inuman ce s-a intamplat acolo! Parca suntem in lumea a 3-a! Murim cu zile datorita neglijentelor si a nesimtirii oamenilor! Sa zaci pe caldaram 40 de min in plin Bucuresti e strigator la cer! 21 de min am facut in forja cu masina cu inca 3 prieteni prin 2001 de la ploiesti pana la buc! sunt 60 de km!!!!!!!!!! in 21 de min!(eram mai mic si mai inconstient, dar am 3 oameni martori pentru timpul de 21 de min! am spus asta nu ca sa ma laud, doar sa subliniez ca se poate daca vrei!!!) CAT DE NESIMTIT SA FII sa ajungi cu ambulanta in 40 de min in acelasi oras??? NU SE MAI DA PE VIATA NOASTRA NICI O CEAPA DEGERATA!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Odihneste-te in pace prietene, cu toate ca nu ne-am cunoscut, te consider un prieten, pe toti motociclistii ii consider prieteni, familie .. e foarte dureros cand unul de-al nostru pleaca dintre noi ... moare un membru al "familiei" asteia ... DUREROS, SFASHIETOR ... sunt departe si nu pot ajunge la inmormantare ... sa fii condus pe ultimul drum de cei mai buni prieteni, apropiati, familie ... R.I.P. :baldy: :baldy: my friend ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[quote name='unforg1ven' date='Mar 21 2007, 07:59 PM' post='674381'

p.s. deja serviciul de ambulanta si cei de la morga am inteles ca incearca musamalizarea cazului! Daca venea la timp ambulanta acel baiat azi, era in viata cu siguranta! Haideti sa incercam sa ne facem auziti! Acest caz se poate repeta oricand pentru oricare dintre noi! Doamne fereste dar se poate! Este inuman ce s-a intamplat acolo! Parca suntem in lumea a 3-a! Murim cu zile datorita neglijentelor si a nesimtirii oamenilor! Sa zaci pe caldaram 40 de min in plin Bucuresti e strigator la cer! 21 de min am facut in forja cu masina cu inca 3 prieteni prin 2001 de la ploiesti pana la buc! sunt 60 de km!!!!!!!!!! in 21 de min!(eram mai mic si mai inconstient, dar am 3 oameni martori pentru timpul de 21 de min! am spus asta nu ca sa ma laud, doar sa subliniez ca se poate daca vrei!!!) CAT DE NESIMTIT SA FII sa ajungi cu ambulanta in 40 de min in acelasi oras??? NU SE MAI DA PE VIATA NOASTRA NICI O CEAPA DEGERATA!

 

ai dreptate.... trebuie sa se faca ceva , deja s-a marit numarul accidentelor de motor si numarul mortilor! nu se mai poate!! :baldy: :baldy: :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astea sunt detaliile pentru cei care vor sa fie prezentzi la ceremonia de inmormantare a lui Robert.

Inmormantarea va fi maine 22.03.2007, la ora 12PM va incepe slujba la Biserica de pe titulescu, de acolo se va pleca inspre cimitirul Straulesti 1 (Bucurestii Noi zona laromet, PRO Rapid, capat tramvai 20). Sa speram ca nu va mai ploua ca sa poata sa mearga shi baietzii/fetele cu motoarele.

SA VENITI CU MOTOARELE>> NIMENI NU ARE MINIM IMPOTRIVA!!!!! NU FACETI CA LA CATALIN>>!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Dumnezeu sa-l ierte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astea sunt detaliile pentru cei care vor sa fie prezentzi la ceremonia de inmormantare a lui Robert.

Inmormantarea va fi maine 22.03.2007, la ora 12PM va incepe slujba la Biserica de pe titulescu, de acolo se va pleca inspre cimitirul Straulesti 1 (Bucurestii Noi zona laromet, PRO Rapid, capat tramvai 20). Sa speram ca nu va mai ploua ca sa poata sa mearga shi baietzii/fetele cu motoarele.

SA VENITI CU MOTOARELE>> NIMENI NU ARE MINIM IMPOTRIVA!!!!! NU FACETI CA LA CATALIN>>!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Dumnezeu sa-l ierte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...