Sari la conținut

Grupul Posesorilor De Yamaha Tdm


bcristian

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 11,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ce tdm ai din....ce an ? o poza si mai multe detalli .

Stai cuminte, nici nu ma gandesc, era o gluma

Nu dau cioara din mana pe privighetoarea de pe gard

Am pilotat CB, nu zic ca nu e OK, dar la pretentiile mele mi-ar trebui 11 CP in plus, nu in minus

Hai noroc! :rose:

Mesaj completat

krben tradatorule

kOrben, ma' man, korben :blink:

E foame mare in Bucuresti, nu? :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E de necrezut, cum se face o intalnire a TDM-istilor cum vin cele mai mari ploi. :rose: ma gandeam daca pot sa ajung vineri sa ma intorc sambata diminieata. ooooooooooooooh

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

kOrben, ma' man, korben :blink:

E foame mare in Bucuresti, nu? :blink:

 

 

e foame mare de covrigi :P

Mesaj completat

E de necrezut, cum se face o intalnire a TDM-istilor cum vin cele mai mari ploi. :rose: ma gandeam daca pot sa ajung vineri sa ma intorc sambata diminieata. ooooooooooooooh

 

 

pai daca nu suntem in stare sa facem una ca oamenii normali in mijlocul verii :D

Mesaj completat

placuta de frana de pe fata se potriveste pe spate??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inca nu mi-au venit aparatorile. ma cam oftic ca mai am doar maine zi de in care sa le montez si verfic cumfunctioneaza

Eu zic sa tragi o fuga maine pana la posta sa intrebi de colet, caci de multe ori se pierd avizele de instiintare a sosirii coletului si nu mai ajung la cumparator. Poti intreba :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Voi chiar vreti sa stam cazati intr`o penziune? Ca si data trecuta? Sa ne uitam din geam ce frumos ploaie afara?

 

Haideti sa amanam cu o saptamana.. Sperand k se va schimba vremea..

 

Va amintesc ca avem de trecut in jur de vreo 20km.. Macadam.. Dak ploaie.. Va fii noroi pana`n jenunchi.,.

 

E doar o propunere...

 

Asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic sa tragi o fuga maine pana la posta sa intrebi de colet, caci de multe ori se pierd avizele de instiintare a sosirii coletului si nu mai ajung la cumparator. Poti intreba :rose:

 

 

am fost, nu a venit...

Mesaj completat

Voi chiar vreti sa stam cazati intr`o penziune? Ca si data trecuta? Sa ne uitam din geam ce frumos ploaie afara?

 

Haideti sa amanam cu o saptamana.. Sperand k se va schimba vremea..

 

Va amintesc ca avem de trecut in jur de vreo 20km.. Macadam.. Dak ploaie.. Va fii noroi pana`n jenunchi.,.

 

E doar o propunere...

 

Asfalt uscat!

 

 

mi-am luat liber de la munca, nu pot sa aman sau sa ma sucesc ca pana la urma ma trezesc ca imi taie ziua de la plata.

 

in cel mai bun caz schimbam locatia decat data....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E de necrezut, cum se face o intalnire a TDM-istilor cum vin cele mai mari ploi. :rose: ma gandeam daca pot sa ajung vineri sa ma intorc sambata diminieata. ooooooooooooooh

 

Floriane ar fi super sa vii macar pt o noapte !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnilor se pare ca vremea va tine cu noi totusi. Cred ca pe weekend va fii frumos, din ce spun meteorologii. Chiar daca la mine a plouat putin in seara asta, se pare ca vom avea noroc in week. :blink:

Sa speram ca va fii asa si ca vom avea o intalnire reusita din toate punctele de vedere.

Ne auzim :D

Mesaj completat

E de necrezut, cum se face o intalnire a TDM-istilor cum vin cele mai mari ploi. :rose: ma gandeam daca pot sa ajung vineri sa ma intorc sambata diminieata. ooooooooooooooh

Da Floriane, cum a zis si Mircea, ar fii super bine daca ne-ai onora cu prezenta, chiar si pentru o zi, mai exact o seara.

Daca poti venii, vino. Te asteptam :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Rockere!!

Vezi k noi nu mergem pana la Orastie..La iesire din Simeria facem dreapta catre Hateg.. Cel putin asa imi indica harta rutiera.. N`are rost sa intram in orastie, si apoi sa ne intoarcem. Ne intalnim undeva la Hateg.., sau la itersectia aia dupa simeria unde noi facem dreapta si voi stanga :rose:

 

Ce ziceti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai sa nu ne mai facem griji cu vremea ca nu avem cei face si oricum se poate schimba peste noapte vremea. vezi prima intalnire a TDM-istilor, cand 2 zile a plouat si nins si a 3-a zi era superb

 

 

Cavalere , pina la urma cati suntem care mergem sigur ?

 

Leonardsen , suna-ma maine sa discutam cum ne intalnim , pt ca eu nu am nr tau. mai pun o data nr meu in caz ca nu ti l-ai salvat 0766 464 498

Editat de 1Bandit
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1- eu

2 - rocker

3 - viezuresiret

4 - bandit

5 - dejavu

6 - linx

7 - ravenshield

8 - korben

9 - radu_tm

10 - ishmael

11 - flavius

12 - leonardsen

13 - fotok

 

cam astia imi vin acum in cap. daca mai e cineva sa fiu iertat daca l-am scapat

Editat de Cavaleru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda...

1- eu "Fiecare magar incepe la fel" =)) :rose:

2 - rocker

3 - viezuresiret

4 - bandit

5 - dejavu

6 - linx

7 - ravenshield

8 - korben

9 - radu_tm

10 - ishmael

11 - fotok

Cu mari sanse :12 Aurel (AR 11 REL), ci k intra si pe forum, dar nu cred k a postat vreodata.. :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Rockere!!

Vezi k noi nu mergem pana la Orastie..La iesire din Simeria facem dreapta catre Hateg.. Cel putin asa imi indica harta rutiera.. N`are rost sa intram in orastie, si apoi sa ne intoarcem. Ne intalnim undeva la Hateg.., sau la itersectia aia dupa simeria unde noi facem dreapta si voi stanga :rose:

 

Ce ziceti?

Zoly, repet inca o data, nu este vorba de Sarmisegetuza Romana, cea de langa Hateg. Noi vom merge la cea Dacica, e mult mai frumoasa, de langa Orastie. Aceasta se afla pe vale intre versanti si e macadam.

Cealalta de la Hateg e langa sosea si e cu intrare (3 lei), plus ca e mult prea comerciala, tot cocalarul o poate vizita. Pe cand cea de la Orastie, e putin vizitata, datorita faptului ca se merge multi km pe macadam si forestier, in jur de 25 km, unde nu prea cred ca domnu cu conserva decapotabila va ajunge vreodata.

Sunt doua locatii diferite, repet vom merge la cea de langa Orastie, cum am stabilit cu mult timp in urma de comun acord.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zoly, repet inca o data, nu este vorba de Sarmisegetuza Romana, cea de langa Hateg. Noi vom merge la cea Dacica, e mult mai frumoasa, de langa Orastie. Aceasta se afla pe vale intre versanti si e macadam.

Cealalta de la Hateg e langa sosea si e cu intrare (3 lei), plus ca e mult prea comerciala, tot cocalarul o poate vizita. Pe cand cea de la Orastie, e putin vizitata, datorita faptului ca se merge multi km pe macadam si forestier, in jur de 25 km, unde nu prea cred ca domnu cu conserva decapotabila va ajunge vreodata.

Sunt doua locatii diferite, repet vom merge la cea de langa Orastie, cum am stabilit cu mult timp in urma de comun acord.

 

 

Srry.. :blink:

 

Harta noastra de ce nu arata k mai exista una Dacica? :rose:))

 

:-j

 

Ramane la orastie.. Dupa cum am discutat.. (Mol - OMV)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...