Sari la conținut

Trupa 9,7 Richter Este "back In Business"!


zaradi99
 Share

Postări Recomandate

Salutare,

 

Asa cum suna si titlul, trupa 9,7 RICHTER s-a reapucat de treaba dupa cateva luni de pauza.

 

Am rezolvat problemele care ne-au tinut pe loc in ultimul timp si am ramas aceiasi "heavy-metal" guys pe care i-ati putut vedea pe scena si la intrunirile de la Brasov si Targoviste de anul trecut.

 

Ne dorim la maxim sa va cantam si anul asta la intrunirile moto (unde oricum vom veni ca motociclisti pt ca ne place :lol: si speram ca organizatorilor sa le ajunga sub ochi anuntul meu in vederea concretizarii acestul lucru.

 

Pentru detalii, piese demo sau orice altceva, eu va stau la dispozitie astfel: prin PM aici, public pe topicul asta, la ovidiu.cristea@frigotehnica.ro sau 0740110911.

 

Salutari maxime si asfalt uscat tuturor, din partea 9,7 RICHTER!

 

Ovidiu :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

chelu': o sa aveti.... daca vreti... ma bucur ca s-au rezolvat problemele.. si nu numai .... SPER DIN SUFLET!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Pacasac: la nunta ta vom face singura exceptie si vom canta, asta daca ne inviti.

@DMW si Kali: sar'na pt urari

Catre unii prieteni d'ai mei, stiu ei cine: nu-mi maimutzaritzi topicul. macar pe asta!

Editat de zaradi99
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Pacasac: la nunta ta vom face singura exceptie si vom canta, asta daca ne inviti.

@DMW si Kali: sar'na pt urari

Catre unii prieteni d'ai mei, stiu ei cine: nu-mi maimutzaritzi topicul. macar pe asta!

 

Daca nu pe asta, atunci pe care? :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@lup: nu, nu s-au certat, dar ne-am rearanjat bucataria si speram noi ca vor fi "bucatele" mai bune si munca mai cu spor.

Abea asteptam sa forjam din nou un live.

 

C ya.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

felicitari bre si sper ca nu ati lasat traforaju' si zbieratul ptr cine-stie-ce (fictive) succese financiare !

 

si sa suni trompeta ptr concerte !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ha ha.

Pai "richter" urmeaza dupa ala "9,7" deci.. din bun simt nu avem cum canta altfel hea hea.

eventual pt miorlaieli schimbam in "matza bleaga" dar nu e cazul.

Forja ramane pe grif si co*ul se pastreaza in voce.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...