Sari la conținut

Intalnirea Saptamanala A Ramas Marti


CobraArt
 Share

Postări Recomandate

Salut sisqoxtc!

 

Mulțumesc mult pentru răspuns. N-am mai avut timp să intru aici Âşi n-am văzut că vrei să ieÂşi.

 

Am salutat ieri 12 Octombrie un motociclist care trecea pe strada Bucovului, drumul acela lung care vine de la Bucov spre BoldeÂşti-Scăeni. N-am văzut ce motor avea. Era un văr de-al meu în față cu un BMW F650 roÂşu Âşi eu în spatele lui.

 

Dacă se recunoaÂşte omul să dea un semn ceva. :)

 

Numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 434
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 5 months later...

PuturoÂşi PloieÂştenii, nu le mai arde de scris pe forum, le e mai uÂşor sa dea un telefon Âşi să iasă la o plimbărică. :laugh:

 

Dar totuÂşi, nu toți avem numerele multor motocicliÂşti, aÂşa că mai scrieți Âşi pe aici când Âşi pe unde se mai iese ca să ieÂşim mai mulți.

 

Numai bine Âşi fară incidente neplăcute.

 

KiD

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ceva intalniri, la capitolul de chopper.

Novice, doritor de haladuiala cu motorul,bere ;) , tequila :laugh: .... caut amatori Ploiesteni.

Vin dupa 5 aprilie, ptr moment plecat din tara, si poate organizam ceva.

 

Astept vesti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut.

Eu vin in tara dupa 12 Aprilie.

In limita timpului disponibil, sunt amator de plimbari.

Tinem legatura.

Andrei

 

 

Ceva intalniri, la capitolul de chopper.

Novice, doritor de haladuiala cu motorul,bere :( , tequila :laugh: .... caut amatori Ploiesteni.

Vin dupa 5 aprilie, ptr moment plecat din tara, si poate organizam ceva.

 

Astept vesti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut.

Eu vin in tara dupa 12 Aprilie.

In limita timpului disponibil, sunt amator de plimbari.

Tinem legatura.

Andrei

 

 

No prob. Keep in touch!

ID mess : dem_cristian

 

 

Mesaj completat

Salut.

Eu vin in tara dupa 12 Aprilie.

In limita timpului disponibil, sunt amator de plimbari.

Tinem legatura.

Andrei

 

 

Sal Better,

 

Voiai sa vinzi motorul???

Am aflat azi de la un coleg, ca era un Intruder de vanzare in Ploiesti si ca tipul este plecat si se intoarce pe 12.

Asa ca am facut legatura cu tine.

 

Toate bune si sper sa ne vedem dupa 12.04

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

In wknd m-am intalnit cu Cristian la o bere si am stat la povesti... marturisesc ca a fost o intalnire agreabila... Sper ca wknd-ul care vine sa ne strangem la o plimbare de choppere si astfel sa ne cunoastem mai bine. Mai ales ca e posibil ca in aceasta saptamana sa ma innoiesc si sa trec la o categorie superioara :D prosit! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

salut! mai sunt motociclisti prin ploiesti? daca mai sunt, pe unde va mai intalniti si cand pt ca de cand a dat caldura nu am mai vazut decat asa cate unul trecand pe strada.

Mesaj completat

Salut, eu sunt din Campina, mi-ar face placere sa va cunosc...asa ca astept sa imi spuneti pe unde va intalniti de obicei

eu ies cam in fiecare seara prin ploiesti, daca esti dispus sa vii pe aici si sa ne intalnim, poate mai gasim si alti adepti. uite nr meu de tel 0727325350 sau id-ul tzep_seby

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
salut! mai sunt motociclisti prin ploiesti? daca mai sunt, pe unde va mai intalniti si cand pt ca de cand a dat caldura nu am mai vazut decat asa cate unul trecand pe strada.

Mesaj completat

 

eu ies cam in fiecare seara prin ploiesti, daca esti dispus sa vii pe aici si sa ne intalnim, poate mai gasim si alti adepti. uite nr meu de tel 0727325350 sau id-ul tzep_seby

tocmai ce m-ai vazut la UPG zilele trecute! deci...motociclistii exista in ploiesti! :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Vezi tu,acum cativa ani se mai intalneau baieti pe la sala,la MOL,la Petrom,acum unii s-au lasat,alti au probleme deh,este timpul ca alti novici sa se intalneasca,sa puna baza unu club ETC.Ce frumos era acum 6-7 ani,la Toni la bar jos,cand dadea burnout cu aprilia de 250 :)in bar,nice,Fortza,Nae,Pedala,Dan,Ursu,mda.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Daca tot sunt doritori, hai sa reinviem traditia intalnirilor saptamanale in Ploiesti. Locatia e discutabila: alta data lumea se intalnea la Palatul Culturii, acum nu se mai poate chiar in acelasi loc, insa se poate in parcarea Palatului dinspre Hale. De asemenea ne putem intalni in parcarea Salii Sporturilor Olimpia, sau in poligonul de langa stadionul Astra (insa acolo este o proprietate privata si nu cred ca va fi ok).

 

 

Dupa o vorba, o socializare, o plimbarica, putem sa stam la un pahar de vorba La Stutzu, barul e cu specific moto, destul de incapator si are o atmosfera faina.

 

 

Propuneri, idei, sugestii?

 

Ziua? ...sa fie JOI?

 

Ora?... sa fie 19 ( ca sa iasa tot omul linistit de la munci)?

 

 

 

 

 

Astazi ne-am vazut, ne-am vorbit, am mai schimbat 2 impresii, o apa, un biscuite, o maslina.

 

 

Asadar si prin urmare ramane stabilit: Joia la ora 19 la Sala Sporturilor...si de acolo...vedem noi ce facem si pe unde ne-om plimba.

 

 

 

Bafta multa!

Editat de StefanLeonte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Joia sucks. Mai bine sa fie vineri, si mai pe lumina. Ca daca tot e sa se intalneasca lumea, sa se impace, sa ingroape securea razboiului, pot aranja si de o plimbare sa se imprieteneasca, a doua zi, adica sambata. Parerea mea :friends:

 

La Stutzu e OK. Chiar si la Toni.

Editat de Lancelot
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vino joia, stam toti, socializam, vedem ce zice majoritatea si ne putem de acord. Plimbarici in weekend, de ce nu?! Facem!

 

Cat despre ora... toata lumea termina job-ul pe la 18..pana ajungi acasa, una-alta...trece o ora.

 

Poate joia asta reusesti sa ajungi si tu sa stam la o vorba.

 

 

 

 

 

Bafta mare! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu plec pe nicaieri pana atunci, joia asta pot sa vin ca-s in concediu... in restul saptamanii mi-e peste mana pt ca lucrez in Bucuresti si ajung acasa in jur de 7 seara. Vinerea termin la 2 si ajung acasa pe la 4, asa ca mi-ar fi mai usor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...