Sari la conținut

Intalnirea Saptamanala A Ramas Marti


CobraArt
 Share

Postări Recomandate

Hello, sunt Ionut din Ploiesti si as vrea sa devin dependent de motoare :cheers:

E pentru prima oara cand intru pe forumul asta asa ca nu ma luati tare, ca fug inapoi de unde am venit. :moto:

Tin sa va felicit pentru treaba cu plimbarile prin oras, aratati super de tot. Prima oara cand v-am vazut eram pe langa Olandina, iar voi ati trecut pe BD-ul Republicii si m-am ofticat ca nu v-am vazut mai de aproape si am facut urmatoarele: mi-am luat o cafea si am mers pe trotuarul de langa bulevard, pe undeva prin dreptul la statuie si am inghetat de frig pana v-ati intors :peace: but let me tell you something: a meritat!

deci... se ridica parul pe tine daca vezi asa ceva :D

luna viitoare fac si eu scoala, iar pana la sfarsitul verii sper sa pot strange ceva banuti sa pot sa imi iau macar ceva de 125 :bounce: asta e... nu am o situatie financiara f stralucita dar lucrez la asta :D

bafta in continuare si asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 434
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Deci e bine Romeo pacat ,si mare atentie ,si sa continui intr-un ton mai optimist Amra ai fost la intalnire si daca da care erai :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baieti..protectiile au meritat banii. nu a fost cine stie ce, dar cu julituri se lasa sigur. mai multe o sa va spunsa Romeo. Mai mare a fost sperietura. bine ca totul e bine. :cheers:

@Atzone stai cool man, ca nimeni nu sare la gat :bounce: doar ca ..dincolo de pasiunea interioara pe care o ai.. tre sa faci mai multe . in primul rand documenteaza-te ( de pe net, de la cunoscuti) ce inseamna spiritul moto, chestii tehinice despre motoare, marci si modele etc.

cat despre situatia financiara.. nu-i bai, fiecare calareste ce-i place/ ce-si permite. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci e bine Romeo pacat ,si mare atentie ,si sa continui intr-un ton mai optimist Amra ai fost la intalnire si daca da care erai :bounce:

 

Ce-a patit Romeo? Cum a reusit? Ca am stat in partea celalalta de masa in 14...

 

Eram aia care a venit de nebuna singura si nu stia pe nimeni pe acolo... aia care l-a intrebat pe ariman cand era langa tine daca stie ceva de UltraDM...

Dupa juma de ora de tigari au aparut si cunoscutii, si vechi si noi. :D

 

Foarte faina intalnirea! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

toata intamplarea de ieri ar trebui sa ne puna pe ganduri

 

ce vrem sa aratam? ce realizam cu aceste intalniri?

pana mea daca nu ne punem putin la punct asta e doar inceputul, se putea mai rau si multi stim asta,

nu vreau o intalnire ca sa conducem un prieten pe ultimul drum

hai sa dovedim ca putem mai mult, macar o data, martea, in rest putem fi zmeii zmeilor sa ne dam cum ne pofteste inima

aseara am aratat ca suntem uniti (cred, ca am surprins putin prin prezenta noastra in numar asa mare), dar se poate mai mult,

 

Romeo e bine avand in vedere cele intamplate :cheers: , asta e cel mai important

RIDE SAFE

 

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Eram aia care a venit de nebuna singura si nu stia pe nimeni pe acolo... aia care l-a intrebat pe ariman cand era langa tine daca stie ceva de UltraDM...

Dupa juma de ora de tigari au aparut si cunoscutii, si vechi si noi. :D

 

Foarte faina intalnirea! :cheers:

 

pai ne-ai indus in eroare ,adica ai zis ca esti bruneta dar parca erai roscata :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aseara am aratat ca suntem uniti (cred, ca am surprins putin prin prezenta noastra in numar asa mare), dar se poate mai mult,

 

sa nu crezi, fii sigur de asta! am incercat putin mai sus sa descriu sentimentul pe care l-am trait atunci cand v-am vazut prima oara in pack. si sigur nu am fost singurul care am fost incantat sa vad asa ceva in Ploiesti.

de azi inainte o sa fiu prezent in parc la statuie cu cafeluta in mana asteptand sa treceti pe republicii :D bafta in continuare

Peace :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

toata intamplarea de ieri ar trebui sa ne puna pe ganduri

 

ce vrem sa aratam? ce realizam cu aceste intalniri?

pana mea daca nu ne punem putin la punct asta e doar inceputul, se putea mai rau si multi stim asta,

nu vreau o intalnire ca sa conducem un prieten pe ultimul drum

hai sa dovedim ca putem mai mult, macar o data, martea, in rest putem fi zmeii zmeilor sa ne dam cum ne pofteste inima

aseara am aratat ca suntem uniti (cred, ca am surprins putin prin prezenta noastra in numar asa mare), dar se poate mai mult,

 

Romeo e bine avand in vedere cele intamplate :cheers: , asta e cel mai important

RIDE SAFE

 

:D

Cristi,faptul ca Romeo a cazut nu are absolut nici o legatura cu intrunire noaste de marti, nu s-a cazut cand am mers in grup :bounce: A cazut cand am plecat noi 4 sa facem un film pe DN1...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca ariman se referea ca a-ti plecat "zmei" sa faceti un filmulet pe DN1 la o anumita viteza :cheers: si nici nu vreau sa ma gandesc ce ar fi insemnat o cazatura la viteza despre care vorbeati.In rest bine ca a fost doar atat si bineinteles ca vom fi uniti la astfel de faze pentru ca doamne fereste daca mi s-ar intampla ceva e ok sa stiu ca sunt cativa oameni care le vor pasa si atunci si mie imi pasa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa nu crezi, fii sigur de asta! am incercat putin mai sus sa descriu sentimentul pe care l-am trait atunci cand v-am vazut prima oara in pack. si sigur nu am fost singurul care am fost incantat sa vad asa ceva in Ploiesti.

de azi inainte o sa fiu prezent in parc la statuie cu cafeluta in mana asteptand sa treceti pe republicii :bounce: bafta in continuare

Peace :D

 

dacă eÂşti cu cafeluța într-o mână Âşi casca în cealaltă, opresc Âşi te iau :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dacă eÂşti cu cafeluța într-o mână Âşi casca în cealaltă, opresc Âşi te iau :cheers:

wow :D ar fi minunat, multumesc de invitatie, dar o sa mai dureze ceva timp pana ma duc sa imi iau si eu o casca mai ieftinescu asa :peace: poate peste o luna, ceva de genu :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

wow :D ar fi minunat, multumesc de invitatie, dar o sa mai dureze ceva timp pana ma duc sa imi iau si eu o casca mai ieftinescu asa :moto: poate peste o luna, ceva de genu :peace:

 

 

Eu zic sa-ti protejezi mia mult capsorul :bounce: asta daca ai ceva in el. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

wow :cheers: ar fi minunat, multumesc de invitatie, dar o sa mai dureze ceva timp pana ma duc sa imi iau si eu o casca mai ieftinescu asa :bounce: poate peste o luna, ceva de genu :D

 

Ca bine zice BrokenWind, macar casca ia-o mai scumpescu asa si o protectie buna de coloana... ca restul se mai repara.

Ride safe!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Romeo a cazut (ghinion mai mult) si un pic de ezitare :cheers: Noi am luat o spre DN1 sa facem niste filmulete,dar din pacate drumul nostru s-a oprit in fata la Doroftei Pub :D

cristi, am incercat sa te sun, ti-ai schimbat nr de mobil? Vroiam sa aflu daca mai ai informatii despre Romeo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hmmmm sa imi spuna cineva daca astea sunt bune sau nu pls

http://www.paulas-bikershop.com/catalog/in...32_50_1148_1236

sau

http://www.paulas-bikershop.com/catalog/in...32_50_1148_1235

sau

http://www.paulas-bikershop.com/catalog/in...32_50_1148_1237

 

sper ca nu am deranjat pe nimeni. nu vreau sa fac nici o reclama!

 

nu Âştiu cât de actualizat e siteul, mai bine te duci direct la magazin că au grămadă de căÂşti acolo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cristi, am incercat sa te sun, ti-ai schimbat nr de mobil? Vroiam sa aflu daca mai ai informatii despre Romeo.

Radu, nr. meu este 0748 214 228 uneori mai am si cosmote-ul bagat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hmmmm sa imi spuna cineva daca astea sunt bune sau nu pls

http://www.paulas-bikershop.com/catalog/in...32_50_1148_1236

sau

http://www.paulas-bikershop.com/catalog/in...32_50_1148_1235

sau

http://www.paulas-bikershop.com/catalog/in...32_50_1148_1237

 

sper ca nu am deranjat pe nimeni. nu vreau sa fac nici o reclama!

 

 

omule.. ti s-a mai spus si mai sus .. tu in continuare te uiti la ce e mai ieftin, treaba ta... faci ce vrei, toate linkurile de mai sus duc spre aproximativ acelasi tip de casti (low entry), dar colorate altfel, lol

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

omule.. ti s-a mai spus si mai sus .. tu in continuare te uiti la ce e mai ieftin, treaba ta... faci ce vrei, toate linkurile de mai sus duc spre aproximativ acelasi tip de casti (low entry), dar colorate altfel, lol

 

ok, am prins idea dar 1NebunDupaMotoare a spus mai sus: "cat despre situatia financiara.. nu-i bai, fiecare calareste ce-i place/ ce-si permite"

asta imi permit, asta e, decat deloc... eu spun ca pentru moment e perfect, pentru ca poate la anu imi voi schimba tot equipul cu unul mai bun (asta in cazul in care reusesc anul asta sa imi iau motor) ca oricum nu am de gand sa imi iau mai mare de 250, pentru ca deja sare de 2000 de euro, bani pe care ii iau in 6 luni ca salariu...

sunt un biet pasionat care vrea sa-si indeplineasca cel mai mare vis al lui.

bafta

Editat de Atzone
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Atzone asa e man..fiecare se simte bine cu ce are . nu e nici o problema.

 

Si baietii au dreptate. casca F F F IMPORTANT..sper sa nu asta realizezi pe pielea ta . pe moto conteaza

protectiile. ast o stiu cel mai bine toti cei care am cazut. :moto:

deci poti sa iti ai o casca in limitele bugetului acum. dar sa fi constient ce casca ai si cu prima ocazie cand prinzi o casca buna...baga-te.

ca incepator io zic sa bagi la cap ce iti zic unii si altii.

 

hai ca a dat soarele:D vine varaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :cheers: :D :bounce: :peace:

Editat de 1NebunDupaMotoare
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator alexman

E intalnire azi? Nu de alta, dar astazi vin si eu. Imi propun pe la 5 sa plec din Bucuresti si functie de trafic sa ajung la Palat. Pana ma schimb, una alta, se face probabil 18:45, hai 19:00. Va mai gasesc acolo sau plecati in vreun pub?

 

Eu am numarul lui Old Scorpion, o sa il sun pe el daca nu vad miscare la Palat.

 

AlexMan

 

n'are nimik... te dai la vale :ok: :cheers: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E intalnire azi? Nu de alta, dar astazi vin si eu. Imi propun pe la 5 sa plec din Bucuresti si functie de trafic sa ajung la Palat. Pana ma schimb, una alta, se face probabil 18:45, hai 19:00. Va mai gasesc acolo sau plecati in vreun pub?

 

Eu am numarul lui Old Scorpion, o sa il sun pe el daca nu vad miscare la Palat.

 

AlexMan

 

bine inteles ca e intalnire...te asteptam..daca nu suntem nici la palat nici la sala,suntem in club 14 :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...