Sari la conținut

Intalnirea Saptamanala A Ramas Marti


CobraArt
 Share

Postări Recomandate

Vizitator alexman

Abia astept. Tocmai am vorbit si cu UltraDM care vine si el din Bucuresti, acum sa vedem cum ne potrivim sa ajungem impreuna cat mai repede :cheers:)

 

bine inteles ca e intalnire...te asteptam..daca nu suntem nici la palat nici la sala,suntem in club 14 :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 434
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Abia astept. Tocmai am vorbit si cu UltraDM care vine si el din Bucuresti, acum sa vedem cum ne potrivim sa ajungem impreuna cat mai repede :ok:)

 

noi azi mergem mai multi la paulesti pe lac la un gratar si un enduro :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator alexman

Doh, si altii lucreaza....... ce viata. Sunt eu in preaviz dar totusi :ok:

 

noi azi mergem mai multi la paulesti pe lac la un gratar si un enduro :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E intalnire azi? Nu de alta, dar astazi vin si eu. Imi propun pe la 5 sa plec din Bucuresti si functie de trafic sa ajung la Palat. Pana ma schimb, una alta, se face probabil 18:45, hai 19:00. Va mai gasesc acolo sau plecati in vreun pub?

 

Eu am numarul lui Old Scorpion, o sa il sun pe el daca nu vad miscare la Palat.

 

AlexMan

 

Hai bre astazi ca de cand te chinui sa vii pana si Amra a fost dar daca nu tea vazut pe tine pe noi nu ne-a bagat in seama :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu o pancarta mare cu Here i am :blink:)

 

 

:ok: :cheers: :crack:

 

De data asta o sa ma recunoasteti ca am revenit la par la culoarea mea... normala :ok:)

adica aia din poza, si mi-am luat si geaca... aia din poza, ca sa nu mai zica cineva ca nu stie cu cine sta de vorba. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:ok: :cheers: :crack:

 

De data asta o sa ma recunoasteti ca am revenit la par la culoarea mea... normala :blink:)

adica aia din poza, si mi-am luat si geaca... aia din poza, ca sa nu mai zica cineva ca nu stie cu cine sta de vorba. :crack:

 

 

ecuson ceva??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:cheers: :crack: :crack:

 

De data asta o sa ma recunoasteti ca am revenit la par la culoarea mea... normala :lol:)

adica aia din poza, si mi-am luat si geaca... aia din poza, ca sa nu mai zica cineva ca nu stie cu cine sta de vorba. :blink:

Foarte bine , eu aveam o vaga banuiala da ,ca baiat simtit ce sunt nu mi-am permis sa intreb ,papusa esti cumva Amra :ok: ce de noi sunte mocilisti educati :ok: si in fine nu vreau sa ma bag peste afacerile lui Alexman :lol: si apoi poti sa faci rost de o casca ca te putem plimba :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte bine , eu aveam o vaga banuiala da ,ca baiat simtit ce sunt nu mi-am permis sa intreb ,papusa esti cumva Amra :ok: ce de noi sunte mocilisti educati :cheers: si in fine nu vreau sa ma bag peste afacerile lui Alexman :crack: si apoi poti sa faci rost de o casca ca te putem plimba :blink:

 

 

 

nu mintii ca eram langa tine la masa saptamana trecuta :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce dragutzi sunteti voi! :crack:

 

Fara pancarta, si... nu "mintzesc" . :ok:

 

Am casca si tot restul echipamentului, dar nu tin neaparat sa ma plimb. Imi plac motoarele sa le privesc/surubaresc, si cat de curand sa conduc unul.

Ca sa devin pasager trebuie sa am fooooarte mare incredere in rider. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai ce e aici? Matrimoniale@Ploiesti...? :ok: :ok:

Ontopic, eu nu stiu cind o sa mai ajung cu serviciul asta...mereu ajung cind spargeti voi gasca...da poate daca imi recuperez plasticul o sa am mai multe sanse :cheers: :crack: :crack: . :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator alexman

Gata, deja e stabilit. Plec de la serviciu pe la 5, sper sa nu prind aglomeratie pe DN si sa fiu sharp as usual.

 

Amra sa se fardeze, sa-si ia hainele de intalnire, ca nu mai are cale de intors.

 

Sa ne vedem cu bine. O sa imi iau sosetele alea albe diseara :ok:

 

Hai bre astazi ca de cand te chinui sa vii pana si Amra a fost dar daca nu tea vazut pe tine pe noi nu ne-a bagat in seama :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Eu am numarul lui Old Scorpion, o sa il sun pe el daca nu vad miscare la Palat.

 

AlexMan

 

Iham,si-o sa-ti raspund si eu cum mi-ai raspuns tu zilele astea :cheers: ..........ai ratat Siriuuuuuuuuuuuuuuuuu :ok:

Editat de old_scorpion
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator alexman

Sorry Old Scorpion, n-am avut nici un moment vreo intentie. Doar ca duminica am fost pana la Slanic cu 30 la ora, vreo 4 ore am facut, iar luni am avut foarte mult de lucru. Telefonul a ramas pe silent din noaptea de inviere pana aseara cand am venit in Bucuresti. Daca stiam ca iesiti asa departe, faceam cumva si veneam, desi... mi-am dat demisia si pana pe 18 trebuie sa termin niste chestii care chiar sunt importante pentru astia :crack: :blink: :cheers:

 

Las ca ne vedem diseara si punem tara la cale :ok:)

 

 

 

Iham,si-o sa-ti raspund si eu cum mi-ai raspuns tu zilele astea :crack: ..........ai ratat Siriuuuuuuuuuuuuuuuuu :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce dragutzi sunteti voi! :crack:

 

Fara pancarta, si... nu "mintzesc" . :ok:

 

Am casca si tot restul echipamentului, dar nu tin neaparat sa ma plimb. Imi plac motoarele sa le privesc/surubaresc, si cat de curand sa conduc unul.

Ca sa devin pasager trebuie sa am fooooarte mare incredere in rider. :cheers:

 

Daca iti place sa surubaresti ma gandeam ca ma ajuti sa curat si eu filtrele de aer :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca iti place sa surubaresti ma gandeam ca ma ajuti sa curat si eu filtrele de aer :crack:

 

La Virago? Cu placere! :ok:

Am invatat pe 535 productie '90.

In mod sigur sunt diferente, dar prind repede. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator alexman

Voi vreti sa nu mai vina la intalnire?

 

Chiar daca e minitehnicus, eu zic sa o lasati in pace. Si-asa, putine fete sunt addicted in halul asta, e bine sa ramana la stadiul de pasager virus@ si nu mecanic sculer matriter, mester lacatus.

 

As fi venit si eu cu Adorabila mea, dar lucreaza pana tarziu azi. Saptamana viitoare va promit ca o aduc si pe pasagera mea virusata :crack:)

 

Wow , :cheers: :ok: :crack: sunt impresionat .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Primiti si pasagere virusate la intalnire? Sa mai auda si urechea mea un motor... pana dau de permis. :ok:

Obisnuita cu intalnirea de miercurea de la Arc, dar din motive profesionale transferata la Ploiesti... sper sa va gasesc martea la Palatul Culturii... :crack:

 

 

:cheers: :crack: salut!te asteptam cu drag si interes!sper sa ne gasesti!eu sunt Romeo,cu un gpz negru.....78 BYE

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare la noii veniti!... pe forum... :crack:

Banuiesc ca tu esti fericitul care nu a patit nimic saptamana trecuta. Ride safe! :ok:

 

Foarte fain a fost saptamana asta, se pare ca a inceput sa se auda printre motociclisti de initiativa lui Cobra si, chiar daca de miercuri a ajuns marti si de la 19:30 a ajuns la 18:30, intalnirea incepe sa fie din ce in ce mai... populata. :cheers:

Tineti-o tot asa!

 

Poate saptamana viitoare nu o sa ne mai fugareasca tentativa de ploaie... si... ar trebui gasit un pub mai incapator si mai primitor de motociclisti. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare la noii veniti!... pe forum... :crack:

Banuiesc ca tu esti fericitul care nu a patit nimic saptamana trecuta. Ride safe! :ok:

 

Foarte fain a fost saptamana asta, se pare ca a inceput sa se auda printre motociclisti de initiativa lui Cobra si, chiar daca de miercuri a ajuns marti si de la 19:30 a ajuns la 18:30, intalnirea incepe sa fie din ce in ce mai... populata. :cheers:

Tineti-o tot asa!

 

Poate saptamana viitoare nu o sa ne mai fugareasca tentativa de ploaie... si... ar trebui gasit un pub mai incapator si mai primitor de motociclisti. :blink:

O sa inceram sa vb cu cei din nr. 14 sa ne rezerve in fiecare marti etajul dupa ora 9 :crack: Sa speram ca se poate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...