Sari la conținut

Intalnirea Saptamanala A Ramas Marti


CobraArt
 Share

Postări Recomandate

Eu tot raman la parerea ca tot mai buna e o terasa ca vine vara :ok: si Amra daca veneai cu noi in Hilife gaseai un pub foarte primitor,si il faceam si incapator :cheers:

Editat de BrokenWind
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 434
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Eu tot raman la parerea ca tot mai buna e o terasa ca vine vara :ok: si Amra daca veneai cu noi in Hilife gaseai un pub foarte primitor,si il faceam si incapator :crack:

Ok,dar tot trebuie sunat si rezervat :cheers: Niciodata nu o sa gasim noi o terasa libera sa incapa 30 de oameni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare...buai buaietzi ....cum o fost cu noile motoriste venite la ultima intalnire de marti...k eu nu am mai putut sa stau cu voi ....:crack: intarziam la serviciu....am inteles eu bine k cea cu monstruozitatea aia de ATV...este sora lui Cosmin ...si cea cu CBR-ul este sora lui Horatiu ...cel cu Ninja verde???.... oricum ptr mine a fost o mare surpriza , ptr k nu stiam decat maxim 2 fete in Ploiestiul asta care sa calareask ceva .....oricum bv lor :ok: & ride safe :crack: , valabil ptr toata lumera :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare...buai buaietzi ....cum o fost cu noile motoriste venite la ultima intalnire de marti...k eu nu am mai putut sa stau cu voi ....:blink: intarziam la serviciu....am inteles eu bine k cea cu monstruozitatea aia de ATV...este sora lui Cosmin ...si cea cu CBR-ul este sora lui Horatiu ...cel cu Ninja verde???.... oricum ptr mine a fost o mare surpriza , ptr k nu stiam decat maxim 2 fete in Ploiestiul asta care sa calareask ceva .....oricum bv lor :ok: & ride safe :crack: , valabil ptr toata lumera :cheers:

 

 

ai zis-o cosmine si pe asta...deci tipa cu atv e sora lui Horatiu cu kawa iar tipa cu cbr e o tipa fara frate motociclist :crack:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu propun sa ne facem ecusoane cu numele nostru si ce model si marca de motocicleta detinem :ok:

 

Si cu nick-ul de pe forum. :cheers:

In Grupu' de la 8, desi ne stim de aproape un an, ne spunem de multe ori cu numele de pe forum. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si cu nick-ul de pe forum. :crack:

In Grupu' de la 8, desi ne stim de aproape un an, ne spunem de multe ori cu numele de pe forum. :crack:

 

Putini ma stiu de Cristi,multi ma stiu de Cobra :cheers:

A, mi-a placut de politie ca a fost doar in trecere :ok:

Amra, tu cine esti?Nu prea am stat marti pt. ca am fost la judetean(spital).De ce nu bagi niste poze la albumul nostru de poze? :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator alexman

E bine... ca pe mine AlexMan ma cheama si in viata reala :cheers:)

 

 

 

Si cu nick-ul de pe forum. :ok:

In Grupu' de la 8, desi ne stim de aproape un an, ne spunem de multe ori cu numele de pe forum. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai zis-o cosmine si pe asta...deci tipa cu atv e sora lui Horatiu cu kawa iar tipa cu cbr e o tipa fara frate motociclist :crack:)

 

 

Dragule ...cred k gadjik cu ATV-ul era sora lui Cosmin...cel cu 125-ul alb k horatziul are sora mik de statura, cam cat tine ashea :cheers: ......si cea cu monstruozitatea aia era cam mare in picioare :blink: si o stiu din vedere k fiind sora lui Cosmin........ :crack: :ok: dar poate ma insel...nu m-am uitat bine.... :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragule ...cred k gadjik cu ATV-ul era sora lui Cosmin...cel cu 125-ul alb k horatziul are sora mik de statura, cam cat tine ashea :cheers: ......si cea cu monstruozitatea aia era cam mare in picioare :crack: si o stiu din vedere k fiind sora lui Cosmin........ :crack: :blink: dar poate ma insel...nu m-am uitat bine.... :ok:

 

 

Cosmin are un rs 50 alb si nici o sora...horatiu are o sora cu un atv linhai de 300 :)comprendre??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

Baieti,din ce in ce mai bine :what: ,dar inca mai aveam niste lucruri de perfectionat si astea sunt:

1.Cand venim la Palat sa incercam sa ne parcam motoarele cat mai unite,nu asa de rasfirate.Parca am fost imprastiati toata parcarea aia,parca nu era aer de intrunire.

2.Mersul in grup: de ex azi am mers foarte bine- doi cate doi, pe aceasi banda (e si asta un progres),dar este mult mai bine si mai in siguranta.Sa incercam sa stam toti pe o singura banda sa nu ne incurcam pe noi si nici pe ceilalti participanti la trafic si de ce nu sa aratam ca un grup cand ne plimbam prin oras.Cu semafoarele iar este o problema...daca am prins verde o jumatate din noi si cei din spate rosu, sa tragem pe dreapta sa ii asteptam.

3.Cu Politia a fost super ok, si asta pentru ca nu am facut galagie,fara burnout-uri, ce sa zic suntem cuminti rau :sick: Este bine ca sa venim fara galgie,sa ramanem acolo fara galgie si sa plecm la fel de cuminti.

4.Viteza de grup sa ramana la 60 la ora maxim.

Haideti sa parem o comunitate, sa dam dovada ca suntem niste motoristi adevarti si sa dam bine in fata conducatorilor (care ne urasc) si a tuturor, haideti sa incercam sa ne facem o imagine mai buna decat am avut/avem acum.

5.Traseul de plimbare este: plecare Palat, intors in sensul giratouriu de la Carrfour,facut pe blvd. drepata la statuia Radiu Stanian, mers la Sala,stat un pic si plecat la Rossi ca tot a venit caldura :hug: :what:

Multe din aceste lucurui sunt spune si de Dan SP,dar si de mine.Daca nu am scris undeva bine,sau daca am gresit undeva astept sa ma trageti de maneca :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...