Sari la conținut

Intalnirea Saptamanala A Ramas Marti


CobraArt
 Share

Postări Recomandate

Da,am zis maxim 60,dar azi nu cred ca am depasit 40 de km pe ora.

 

Totusi viteza legala este 50Km/h si nu o sa va vina sa credeti ce a patit un prieten si ce legatura a facut politistul intre accidentul lui Horatiu si el.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 434
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

nu o sa va vina sa credeti ce a patit un prieten si ce legatura a facut politistul intre accidentul lui Horatiu si el.

 

păi zi-ne ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Politistu , sau ma rog.. unul dintre politistii care a venit la accidentul lui Horatiu, si care cica ar fi scris procesu verbal la acel accident.. mi-a ridicat azi talonu... cica poluez fonic Ploiestiu...

 

in fine .. long story.. am stat 2 ore sa ma cert cu ei.. va dati seama cat sunt de sictirit, incat nu am chef sa scriu acilea toata povestea.

 

Un lucru este cert.. s-au pus pe noi, si nu ma mir daca o sa mai apara cazuri.

Editat de Poison
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

So... maine same place same hour? :nono:

Imi plimb si casca de la birou pana la Palat de data asta. :lol:

Iesi la agatat de motoristi ;) eu plec la Constanta maine si nu stiu pe la ce ora ma intorc ,stiti si voi o baie alea alea :lol: da sper sa ajung pana in 6.30 daca nu ma asteptati.

Old Scorpin,Dan astept ceaiul :smoke:) amra daca vrei sa te plimbi tot un ceai :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Old Scorpin,Dan astept ceaiul :lol:) amra daca vrei sa te plimbi tot un ceai :lol:

vineeeeeeee,vineeeeeeeeeee...am pus apa la fiert :nono: ...manca-l-ar mama pe el de baietaspost-13216-1177329774_thumb.jpg

Razvanele tata,da pampers-ii ii aveai la tine???? ;) :smoke: :lol:

glumesc,da oricum stii ca am pt ce sa-i multumesc(prietenii stiu de ce)...ai maine un suc...cu sau fara bule :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt o multime de matiz-uri cu laro pe capota. eu ma uitam dupa un clio cu arabesque, si dupa un matiz cu elite, si...nu mai stiu le am scrise pe o lista, pe care o port tot timpul cu mine..:nono::);)

 

mai sunt doar 3 :smoke: dintre care unu nu e al meu deci... simplu`.

trimite un PM cu nr de la arabesque, poate iti aflu un nume, un nr de tel ceva. la elite nu cunosc pe nimeni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hahahahaha sa vezi ca ma intalnii eu cu matizul tau :smoke:

E si acum ceva impresii ,poze dupa intalnire , old scorpion merci de suculet dar vorbisem la figurat :lol: si oricum daca treaba sta asa mai merg cu Dan :nono: ,Amra merci si tie si raman cu cativa Km dator nu se compara cu 10.000 dar acolo cat pot si eu ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce repede ai ajuns acasa :nono: nasol ca nu am avut timp sa discutam mai multe. era s-o punem si de-o invârtită cu participantii la trafic din spatele nostru :smoke:

esti cumva prieten cu andrei care a lucrat la coca si acum e in state pt traning?

eu am trecut si prin parcare pe la palat, dar eram "la munca" duceam baietii de la facturare la casele lor ;)

Editat de Atzone
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pozele de ieri le-am salvat in Yahoo Photos! Cine le vrea, pm cu mail si le trimit.

N-am avut timp sa le incarc pe rand aici, poate o sa pun cateva zilele urmatoare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bineinteles prezenti la datorie, in plus o sa fie si cineva care o sa ne poveseasca cum a fost la bulgari si ce am pierdut si bineinteles o sa avem si poze de acolo de vazut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cati ati fost?Sunt curios pt. ca majoritatea au plecat prin tara la plimbari

 

10 insi,patru motoare,un scuter si o masina :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...