Sari la conținut

Intalnirea Saptamanala A Ramas Marti


CobraArt
 Share

Postări Recomandate

ok, nici n-am apucat să mergem ca oamenii pe stradă Âşi deja se fac găÂştile ...

 

eu cu cine votez? cu sms-urile? cu poligonul? cu palatul? sau ce? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 434
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Nu stiu ce va place asa de mult sa stati la Palatul Culturii. Ma rog, fiecare cu preferintele lui. Eu unul cred ca nu e un loc potrivit . Ne putem aduna la poligon si de acolo sa stabilim ce facem (un traseu, un suc, etc.). Chiar daca se mai gasesc "doritori" de ambalat motoare (ca ieri), acolo nu zice nimeni nimic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cristi nu are rost, eu zic sa-si faca oamenii intalnirea lor cu sms-uri si restu sa ne vedem in fiecare marti de acum inainte.

 

 

Razvane.. stii care e faza ? cu gasca noastra pot sa ma vad ORICAND , nu neaparat martea .. ca sa ma intalnesc cu tine, cu Sebi, cu Mirceone cu.. pm.. mai stiu io cine.. dau un telefon si atata tot... nu tre sa ma "strang" martea la Palat.

 

Deasemeni.. ca sa beau un suc la Campina nu tre sa astept martea seara, LOL

Ieri stii bine ca am mi-am luat motoru si am luat pranzu la Otopeni.. la Biker's Place .. nu a trebuit sa fac adunare in centru orasului cu pretextu de a merge la un suc sau o pizza.

 

Nu stiu ce va place asa de mult sa stati la Palatul Culturii. Ma rog, fiecare cu preferintele lui. Eu unul cred ca nu e un loc potrivit . Ne putem aduna la poligon si de acolo sa stabilim ce facem (un traseu, un suc, etc.). Chiar daca se mai gasesc "doritori" de ambalat motoare (ca ieri), acolo nu zice nimeni nimic

 

"ne putem aduna la poligon" .. lol .. ne adunam anu trecut la poligon.. miercurea.. veneau 3-4-5 insi.. aceeasi insi. Da citeste te rog un topic mai jos, ca mai e un topic.. de ce si cum s-a ales Palatu Culturii si de ce nu Poligonu de la nord.

 

Oricum... prevad doar inca 1-2-3 , maxim 3 "editii" a acestei "intruniri" de la Palatul Culturii ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca nimeni nu o sa poata sa faca ceva cu Ploiestiul asta.Eu am avut ideea,daca merge bine,daca nu....plm.... aia e. De pomana tot argumentam pe forum ca nu rezolvam nimic, ne vdm marti si discutam.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intalnirile astea saptamanale sunt mai mult pentru cei noi decat pentru cei care se cunosc deja si au un grup al lor. Incepatorii nu au cum sa intre in vorba cu alti motociclisti din orasul lor decat pe forum sau eventual bagandu-se in seama cand vad un alt motociclist la semafor. :kick:

La aceste intalniri se leaga prietenii noi se formeaza grupuri noi, nu doar in functie de motocicleta detinuta si capacitatile ei ci si in functie de simpatii, se impartasesc cunostinte despre mecanici buni, trasee posibile, modalitati de gaurire a tobei... :lol:

 

Va spun din experienta, daca nu exista intalnirea de miercuri seara de la Arc, Grupu' de la 8 nu ar fi existat nici el pentru ca nu aveam unde ne cunoaste. Bineinteles ca acum iesim impreuna in orice zi la orice ora si organizam excursii la o bere. Se posteaza si pe forum pentru alti doritori care vor sa insoteasca grupul.... dar bazele la Arc s-au pus.

 

Si... daca tot ma intorc la radacini acasa la Ploiesti... mi-ar placea tare mult sa cunosc motociclistii de aici, bineintes nu ca inlocuitori ai Grupului de la 8 (la care tin extraordinar de mult), ci ca prieteni noi. :crack:

 

Sper sa nu renuntati curand la obiceiul unei intalniri saptamanale, fie ea la Palat sau in alta parte.

 

Seeya

si...

 

Asfalt usacat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator alexman

Esti buna?

 

Intalnirile astea saptamanale sunt mai mult pentru cei noi decat pentru cei care se cunosc deja si au un grup al lor. Incepatorii nu au cum sa intre in vorba cu alti motociclisti din orasul lor decat pe forum sau eventual bagandu-se in seama cand vad un alt motociclist la semafor. :kick:

La aceste intalniri se leaga prietenii noi se formeaza grupuri noi, nu doar in functie de motocicleta detinuta si capacitatile ei ci si in functie de simpatii, se impartasesc cunostinte despre mecanici buni, trasee posibile, modalitati de gaurire a tobei... :lol:

 

Va spun din experienta, daca nu exista intalnirea de miercuri seara de la Arc, Grupu' de la 8 nu ar fi existat nici el pentru ca nu aveam unde ne cunoaste. Bineinteles ca acum iesim impreuna in orice zi la orice ora si organizam excursii la o bere. Se posteaza si pe forum pentru alti doritori care vor sa insoteasca grupul.... dar bazele la Arc s-au pus.

 

Si... daca tot ma intorc la radacini acasa la Ploiesti... mi-ar placea tare mult sa cunosc motociclistii de aici, bineintes nu ca inlocuitori ai Grupului de la 8 (la care tin extraordinar de mult), ci ca prieteni noi. :crack:

 

Sper sa nu renuntati curand la obiceiul unei intalniri saptamanale, fie ea la Palat sau in alta parte.

 

Seeya

si...

 

Asfalt usacat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Faza e ca alexman numai la varsta pubertatii nu e si ca sa iti dau un indiciu da clic pe profilul ei si o sa vezi o blonda draguta calare pe o motocicleta :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buey eu vorbeam de intanirile motociclistilor nu de blonde. :crack:

 

Oricum, poate ne vedem marti... btw o sa vina o bruneta fara motocicleta in locul meu... :kick:

Editat de amra
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buey eu vorbeam de intanirile motociclistilor nu de blonde. :crack:

 

Oricum, poate ne vedem marti... btw o sa vina o bruneta fara motocicleta in locul meu... :kick:

Dar bruneta cum este? :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buey eu vorbeam de intanirile motociclistilor nu de blonde. :crack:

 

Oricum, poate ne vedem marti... btw o sa vina o bruneta fara motocicleta in locul meu... :kick:

 

 

Te-ai vopsit ?????? :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator alexman

Mai glumim si noi, deh. UltraDM, thanks for the compliment :kick:

 

Vreau sa vin si eu marti de la Bucuresti special pentru intalnirea de la Palat. Sper sa va gasesc acolo pe la 7.30, daca nu va sun sa va intreb care pe unde sunteti.

 

 

 

Te-ai vopsit ?????? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai, hai sa fim optimisti. O sa vb acolo in gura mare ca martea este zi de intrunire, nu de plimbare :crack: Marti o sa stam de vorba, o sa ne admiram motoarele, o sa ne plimbam putin prin oras si poate (de ce nu) mergem cu toti la un suc.V-am mai zis eu voua ca cel mai bine este sa vb. acolo pt. ca pe forum nu cred ca sunt nici macar un sfert din cei care sunt prezenti marti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...