Sari la conținut

Motorrock.ro


silverpistons
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 279
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

offf cit de greu este, stitzi vreun medicament impotriva extenuarii totale?

 

este pacat din cauza programului sa nu ajungetzi de vineri mai devreme pentru cine are posibilitatea, pentru cine nu, inseamna ca nu atzi incercat suficient sau nu vrea suficient

 

din experientza organizarii va spun facetzi eforturi si aproape orice se poate reusiii

 

aveti dreptate, dar majoritatea nu suntem liber profesionisti ci sclavi la patron... stiu ca eforturile sunt imense din partea voastra si nu numai, dae asta e: la unii chiar nu se poate!

 

sa ne vedem sanatosi vineri seara!

Editat de traian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aveti dreptate, dar majoritatea nu suntem liber profesionisti ci sclavi la patron... stiu ca eforturile sunt imense din partea voastra si nu numai, dae asta e: la unii chiar nu se poate!

 

sa ne vedem sanatosi vineri seara!

Ne bucuram sa va avem langa noi chiar si Vineri seara, numai ca ne pare sincer rau ca nu va puteti bucura de toate cate v-am pregatit.

FIti sanatosi si pastrati-va in forma pentru MOTORROCK IV :rose: :finger: :finger:

PS - va recomand sa va luat cateva zile libere dupa, pentru refacere :P :( :P :finger: :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

aveti dreptate, dar majoritatea nu suntem liber profesionisti ci sclavi la patron... stiu ca eforturile sunt imense din partea voastra si nu numai, dae asta e: la unii chiar nu se poate!

 

sa ne vedem sanatosi vineri seara!

 

 

:P :( :P

 

Sau in plus nu au numere la MOTO si depind de Politie....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din experienta anilor trecuti imi permit sa va recomand cat mai multe concursuri motociclistice.La Sibiu am fost impresionat in ultimii ani de diversitatea lor-concurs de burnout,sound motor,galagie generala la 12 noaptea,timp calare motor,etc.In rest totul ok cu exceptia toaletelor care nu prea erau sau vor fii putine din cauza multimii.Deja ma duc sa iau jucariile nepoatelor,facem sapaturi ca sa fim acolo de vineri la pranz si sa facem echipa mai mare.Daca se face echipa si din Constanta poate ne cooptati si pe noi.NE VEDEM ACOLO!Felicitari din partea mea celor care s-au straduit sa faca acest party!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

concursuri multe exista, premii multe exista, singura noastra grija majora este sa va inscrieti..(anul trecut am avut aceasta problema) . Pe circuitul amenajat deja, cei de la urbanriders au concursuri de enduro cross, si mai e si stafeta (X5), la cortul SP vor fi concursurile mai amuzante. Practic sambata intre 14.00 si 18.00 vor fi numai concursuri... avem chiar si unul de poker (texas holdem)...so...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hi, girls and boys !

 

We ride from Bulgaria on friday and arrived to Ploesti at 18,30, may be ...

 

See you on the place.

 

That's great brothers!

After having smoked the "pipe of peace" with some of you, this weekend, we are looking forward to having you at motorrock. ride safe!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru biciclisti:

post-1534-1181123974_thumb.jpg

o sa fie un traseu dirt biking pe care toti bikeri pot incerca ceva tricuri

cazaturile or sa faca spectacolul mai interesant

si or sa fie multe

o sa va arate meserie si primu pe tzara la bmx catzu din targovishte

post-1534-1181124698_thumb.jpg

Editat de silverpistons
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) ieeeeeeeeeee............. MAMA ...... am vazut lista cu trupe vai... :peace: o sa am viata grea numai langa scena o sa fiu

apropo am inteles eu bine ... 600 BUTOAIE DE BERE ... ramane o singura intrebare ... unde bag eu atata bere :)

 

Stai linistit ca nu e toata berea pentru tine! O sa o impartim ca fratii :smoke: :scratch: :moron: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator DARK-RIDER-82

SUPER ! Incepusem sa cred ca nu se mai tine.... auzi Danutzo, tu nu esti cumva Danutza, cea pe care am cunoscut-o la intrunirea de la BRASOV ?te intreb din curiozitate :) am deviat putin de la subiect: EU VIN LA PLOIESTI, DA' UNDE SE TINE?! O HARTA ar fi buna! daca mai trece vreun grup de motociclisti prin RM.SARAT dati msg. si spune-ti , poate mergem in grup mai multi(nu conteaza ce motor aveti, eu conduc FZR-ul unui amic care nu prea reuseste sa-si ia permisul-proba teoretica,sala. Iar restul amicilor au VFR-750 , gsx-750F da' asta cu gsx nu cred ca se trezeste ca-i mai comod...si un zx-9-R ) spun asta pt. ca e mai sigura plimbarea in grup(am vazut ce in siguranta ma simteam cand am "prins"un grup mai mare de bikeri care mergeau la SIAB :-) atunci i-am"condus" pana la urziceni :) a fost o placere! DECI : daca treceti careva in grupuri mai mari dati-mi un msg cam cand ajungeti prin zona rm.sarat si mergem cu voi(noi ne gandeam sa plecam pe la 9-10 sambata dimineata , ca e mai greu cu sefii "constipati/nemultumiti de viata" ai unora dintre noi.... da' tot mai prindem ceva-ceva din intrunire!!! uite si nr. meu de tel: 0728493718 GABI SAU DARK-RIDER-82! P.S.(nipranu' l-am parasit in garaj... ce sa-i fac daca m-a tradat cand nu trebuia?! :)) :moron:) :peace:) )

CIAO CIAO!

:scratch:

 

:)gata , am gasit si harta:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uraaaaa

azi am obtinut numere provizorii :)

deci voi fi prezent cu Ktiusha

nu vreau sa pierd nici o secunda din show.......asadar vineri pe la 8-9AM pleaca cineva din Bucuresti? si de unde mai exact?

:scratch:

sa curga berea

si adrenalina :) :) :moron:

Editat de emanuel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vin pe camp cu ea :scratch: O tin la tara si sunt vreo 7 km,sau ma grupez cu cineva si intru cu ei.Dar,este la reparat,vopsit...sper sa o faca pana vineri.Poti da mai multe informatii despre concurc?Nu ca m-as baga,dar sunt curios.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...

Sambată 9 Iunie:

 

10.00 - Desteptarea, spalatul pe dinti, ochii, rezervor si retrovizorii.

10.15 - Cafeaua sefilor de cluburi din tara la cortul SilverPistons.

10.45 - Semnal de pregatire pentru parada.

11.30 - Parada

12.00 - Plecarea paradei de la Gara de Sud

12.10 - Moment oprire centru jucarii si demonstratii de virtuozitate.

13.00 - revenirea la Parc – conferinta de presa PHOENIX si Silverpistons.

...

 

extras din program ( /index.php?...st&p=755296 )

 

AMR PANA LA DESCHIDEREA OFICIALA A EDITIEI A 4-A! http://www.7is7.com/otto/countdown.html?ye...color=%23000000

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poti da mai multe informatii despre concurc?

 

 

 

Ca sa participi trebuie sa ai 18 ani, sa ai CI la tine, protectii, motor si indrazneala!

 

Premii multe si faine, circuit mic dar smecher - bun si pt incepatori si pentru avansati, hartoape, coclau, fete frumoase, muzica, stunts...

 

Toate informatiile le gasiti AICI

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SUPER ! Incepusem sa cred ca nu se mai tine.... auzi Danutzo, tu nu esti cumva Danutza, cea pe care am cunoscut-o la intrunirea de la BRASOV ?te intreb din curiozitate :)

 

 

Dap eu sunt! :) :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...