Sari la conținut

Kawasaki Z750


Flipper
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

a mele cam asa is

se vede binisor in ele. ce imi plac la ele ca oglinda e umpic divergenta si se vede destul de mult in jur.

 

singurele poze care le-am avut la indemana.

parca benelli scrie pe ele. cu astea am cumparat motocicleta

 

uite un link pe ebay

 

http://www.ebay.com/itm/BLACK-A-Pair-Rear-Mirrors-for-Benelli-899-1130-Century-Racer-TNT-R160-NEW/121177784265?_trksid=p2047675.c100011.m1850&_trkparms=aid%3D222008%26algo%3DSIC.MOTORS%26ao%3D1%26asc%3D20643%26meid%3D5317109547327217425%26pid%3D100011%26prg%3D9209%26rk%3D1%26rkt%3D10%26sd%3D180981003126

 

post-50769-0-89331700-1394197068_thumb.jpg

post-50769-0-44093200-1394197103_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ms mitzaboldan! azi am scos-o de la magazin si am adus-o aksa. eu fiind invatat cu una mult mai mica parca eram pe avion :)). si in cluj e vreme aiurea. sper k in weekend sa fie soare sa ne cunoastem mai bine :P.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@mitzaboldan - http://www.motoemotion.ro/accesorii-universale-Barracuda/oglinzi-retrovizoare-barracuda-street-set.html , astea le-am pus eu, se vede bine, am vizibilitate mai larga decat cele originale. Pe de alta parte dupa o anumita viteza poti sa iti bagi pl in ele oglinzi :)



@dark_lord86 Ai PM cu bugspoiler-ul, sper sa intelegi ce ti-am scris

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

detin si eu un z1000 2006 care pana acum am investit ceva in el cu gandul ca o sa ramana la mine , momentan este la vanzare dar asta numai din cauza ca ma tenteaza foarte tare un neked mai muscle bike ca sai spun asa , este vorba de yamaha MT-01 , dar sa vedem daca nu vand zetul nu e bai , motorul imi place destul de mult , are ciclistica buna , franele imi plac , pozitia pe el este ok cu toate ca preferam un ghidon ceva mai drept , cuplu foarte bun , top speed cred ca undeva la 280 n-am apucat sal testez dar din ce am vazut prin filmulete cam atat se duce ... eu vin de pe sportive si mi s-a cam luat de pozitia in maini , am vrut initial un neked cu ceva forta apropiata de SS , Z-UL se descurca foarte bine cu toate ca se putea un pic mai mult de 125cp ... una peste alta este o motocicleta foarte buna , acum sa vina caldura odata sa le incingem pistoanele ...

Editat de baz-v8
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

detin si eu un z1000 2006 care pana acum am investit ceva in el cu gandul ca o sa ramana la mine , momentan este la vanzare dar asta numai din cauza ca ma tenteaza foarte tare un neked mai muscle bike ca sai spun asa , este vorba de yamaha MT-01 , dar sa vedem daca nu vand zetul nu e bai , motorul imi place destul de mult , are ciclistica buna , franele imi plac , pozitia pe el este ok cu toate ca preferam un ghidon ceva mai drept , cuplu foarte bun , top speed cred ca undeva la 280 n-am apucat sal testez dar din ce am vazut prin filmulete cam atat se duce ... eu vin de pe sportive si mi s-a cam luat de pozitia in maini , am vrut initial un neked cu ceva forta apropiata de SS , Z-UL se descurca foarte bine cu toate ca se putea un pic mai mult de 125cp ... una peste alta este o motocicleta foarte buna , acum sa vina caldura odata sa le incingem pistoanele ...

Pune niste poze sa vedem frumusetea :)

 

Azi am facut ultima tura, cred. Luni vine cu platforma dupa el noul proprietar. Sunt putin trist, dar cred ca trece dupa ce imi iau alt motor :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ms pt sfaturi DAR in nici un caz nu dau parbrizul jos ! este diferenta foarte mare cu el ... si partea de jos a coditei mie mi-a placut foarte mult asa , iese stopul foarte bine in evidenta ...



o parere va rog , ce model de scut da bine pe mobra ?, ma bate gandul s-ai iau si nu stiu ce model sa aleg ... si apropo , unde gasesc la preturi bune ...

Editat de baz-v8
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hm.. nu pot sa iti pun de unde, dar iti pot spune de unde sa nu iei

de la robyb. nu vine de nici o culoare, trebuie taiat din el, facute prinderi, plus ca nu prea e finisat.

am muncit jumatate de zi sambata sa ii gasesc o pozitie cat mai ok.

daca ai bani si nu vrei batai de cap, ia ceva de firma

daca nu, poti incerca varianta de la el, da ai sa injuri umpic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca cumperi de la o firma producatoare, ar trebui sa vina direct, cu tot cu prinderi, etc.

daca il cumperi de la baieti... ai de treaba :)

 

uite aici

http://www.louis.eu/_10f8a4cd3d66800640e17964ed510c944c/index.php?topic=artnr_gr&artnr_gr=10007150&typ_id=ZRT00A%2FA

Editat de dark_lord86
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.ebay.com/itm/Kawasaki-Z750-Z1000-belly-pan-bug-spoiler-fairing-/390785140147?pt=UK_Motorcycle_Parts_13&hash=item5afc9c05b3&vxp=mtr

 

Robi, oriunde ai fi, ar fi bine sa scoti pozele cu motorul meu de pe ebay. (ma rog, fostul motor ca l-am dat ieri)



P.S - sau macar sa ma fi intrebat daca e ok sa le pui. Omenia e lucru mare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...