Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Am trecut pe la 20:15 pe acolo am vazut ca nu era mai nimeni doar Catalin care tocmai plecasem cu el de la tenis asa ca mi`am continuat drumul nu vazusem decat cateva ATV`uri ,nici chip de motoare....asa ca ramane sa ne cunoastem zic eu pe joia viitoare.Sa ne auzim cu bine :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

motoarele erau "camuflate" in parcare, langa atv-uri. trebuia sa persisti :crack: eu am reusit sa ma vad cu lumea. multam frumos pentru primirea foarte calduroasa. :friends:

Editat de harciogu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am trecut pe la 20:15 pe acolo am vazut ca nu era mai nimeni doar Catalin care tocmai plecasem cu el de la tenis asa ca mi`am continuat drumul nu vazusem decat cateva ATV`uri ,nici chip de motoare....asa ca ramane sa ne cunoastem zic eu pe joia viitoare.Sa ne auzim cu bine :friends:

 

Erau in spate in colt, si peste un sfert de ora au mai aparut vreo 5 :crack:

Editat de Oryon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acum suntem 2 moto Transalp, 2 Dominator, 1 DR, 1 DL, 1 Pegaso

o sa invingem la puncte moto de viteza si choperele si comunistele

:friends:

Despre care Pegaso vorbim? Ca io si cu Larry avem dintr-un foc 3 Pegaso : io am 1 de 125 si 1 de 650, iar Larry...Furia mov

Al cui e DL-ul mentionat? ca si Dinu are unul, care nu cred ca a fost numarat, asa ca vitezanele, chopperele si comunistele nu au nici o sansa in fata noastra.... :banana:

 

mare cumetrie, mare, aseara :peace: . pana la urma sticla de uozo a fost adoptata total sau ati lasat-o de izbeliste? :P

da' cum sa o lasam de izbeliste?????? nici nu se pune problema de asa ceva! Io si cu Larry chiar ne-am atasat sufleteste de ea, si nu am putut sa o lasam singurica, a nimanui, cand am plecat, asa ca am luat cu noi ce mai ramasese in urma chefului... :bounce:

 

Adauga una bucata CBR enduro cu setari suspensii de pista :crack:

 

Chiar ca ar trebui adaugata si asta, ca doar a facut ceva endureala la viata ei...Remember Bolintin? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acum suntem 2 moto Transalp, 2 Dominator, 1 DR, 1 DL, 1 Pegaso

o sa invingem la puncte moto de viteza si choperele si comunistele

:friends:

 

 

Despre care Pegaso vorbim? Ca io si cu Larry avem dintr-un foc 3 Pegaso : io am 1 de 125 si 1 de 650, iar Larry...Furia mov

Al cui e DL-ul mentionat? ca si Dinu are unul, care nu cred ca a fost numarat, asa ca vitezanele, chopperele si comunistele nu au nici o sansa in fata noastra.... :peace:

 

Dap se strang enduroaice:D eu sunt in ambele tabere asa ca incerc sa fiu echidistant :bounce:)

 

In afara de asta Sniky mai spunea ca , mai e un amator de munte tot cu o Aprilie. Deci - DR-ul si Dragonul sunt unicate in gascaaa...bine , nu le-ar strica si lor niste surioare/ verisoare. am auzit ca e o gasca cu enduroaice si ca acolo o sa gasesc niste rude DR-iste.

 

Oricum e de bine!!!! "familia" a crescut considerabil - oamenii is de calitate si de treaba - asta conteaza cel mai mult - ca toti suntem croiti cam la fel.

:crack: :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oricum e de bine!!!! "familia" a crescut considerabil - oamenii is de calitate si de treaba - asta conteaza cel mai mult - ca toti suntem croiti cam la fel.

:friends: :crack:

Chiar ca avem o gasca frumoasa! Imi place despre noi toti ( ati vazut doar ca am mai adus lume noua printre noi: vlad, mircea - posesor de CB 1000 -, raluca - pasagera CB-ului au fost si ei prezenti aseara )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Erau in spate in colt, si peste un sfert de ora au mai aparut vreo 5 :crack:

ahhhhhhhhh trebuia sa trag o tura de sofitel barem si gata rezolvam problema :bounce: dar...atat ete next time :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Ca sa nu ramanem mai prejos si pentru a intra in competitie directa cu iesirea organizata de Shadowrider :crack:, ne-am gandit sa organizam si noi ceva de o mai mica amploare(deh, unii nu-si pot lua atata concediu). La jumatatea lunii Iulie (anul curent), organizam o iesire scurta (de joi seara pana luni), in judetul Gorj."Camparea" se va face la mine la tara, intr-o comuna la 20 de km de Tg-Jiu, intr-o casa izolata de restul "civilizatiei". Ca puncte ce vor fi vizitate, amintim urmatoarele : complexul Brancusian (Masa Tacerii, Poarta Sarutului, Coloana Infinitului), Cheile Sohodolului, manastirile Tismana si Lainici, Ranca, Hobita(satul lui Brancusi) si comuna Pestisani (zona mirifica) si multe alte locuri de un pitoresc basmic. Pana in judetul Gorj sunt aproximativ 320 de km, deci opririle pe drum nu vor fi foarte dese, pentru a ajunge la o ora rezonabila (unii vor sa mai si bea pe lumina:) ) Zona e submontana, muntii Parang se vad, aerul e fresh, iarba e verde (ca-i de acasa :friends: ). Vom stabili impreuna data exacta, pentru a merge cat mai multi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Ca sa nu ramanem mai prejos si pentru a intra in competitie directa cu iesirea organizata de Shadowrider :P, ne-am gandit sa organizam si noi ceva de o mai mica amploare(deh, unii nu-si pot lua atata concediu). La jumatatea lunii Iulie (anul curent), organizam o iesire scurta (de joi seara pana luni), in judetul Gorj."Camparea" se va face la mine la tara, intr-o comuna la 20 de km de Tg-Jiu, intr-o casa izolata de restul "civilizatiei". Ca puncte ce vor fi vizitate, amintim urmatoarele : complexul Brancusian (Masa Tacerii, Poarta Sarutului, Coloana Infinitului), Cheile Sohodolului, manastirile Tismana si Lainici, Ranca, Hobita(satul lui Brancusi) si comuna Pestisani (zona mirifica) si multe alte locuri de un pitoresc basmic. Pana in judetul Gorj sunt aproximativ 320 de km, deci opririle pe drum nu vor fi foarte dese, pentru a ajunge la o ora rezonabila (unii vor sa mai si bea pe lumina:) ) Zona e submontana, muntii Parang se vad, aerul e fresh, iarba e verde (ca-i de acasa :banana: ). Vom stabili impreuna data exacta, pentru a merge cat mai multi.

 

uuullaaaaa :crack: . de cand asteptam propunerea asta.... :D . dragilor, haideti sa ne aranjam cu totii apele, pana la urma este vorba de 3 zile lucratoare (la nevoie reducem la 2 zile lucratoare), zona este superba si chiar avem ce vizita. ne vom simti excelent :peace: . iub :friends: :bounce: .

Editat de Merenptah
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cei cu enduroaice, pe Dealul Targului exista un traseu de asta (pe vremuri se organizau competitii nationale de cross acolo). De asemenea, exista Defileul Jiului si altele pentru curbe....avem di toati!!

Editat de shuvyx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cei cu enduroaice, pe Dealul Targului exista un traseu de asta (pe vremuri se organizau competitii nationale de cross acolo). De asemenea, exista Defileul Jiului si altele pentru curbe....avem di toati!!

Suna mai mult decat excelent! Oricum, pe noi ne-a convins partea cu pitorescul basmic :friends: , asa ca io cu larry vom fi in capul listei de inscriere!

 

locuri de un pitoresc basmic.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Suna mai mult decat excelent! Oricum, pe noi ne-a convins partea cu pitorescul basmic :crack: , asa ca io cu larry vom fi in capul listei de inscriere!

 

:friends: .Dupa ce am postat am citit cum suna!! Ma rog, cautam o fraza care sa redea frumusetile zonei...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:friends: .Dupa ce am postat am citit cum suna!! Ma rog, cautam o fraza care sa redea frumusetile zonei...

 

Pai suna mai mult decat frumos! Si exact asta ne-a convins... :crack: aaa, bine, nici "gazdele" nu-s de lepadat, si compania placuta este inca un motiv in plus sa organizam excursia asta. Io ma mobilizez de pe acum!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai suna mai mult decat frumos! Si exact asta ne-a convins... :banana: aaa, bine, nici "gazdele" nu-s de lepadat, si compania placuta este inca un motiv in plus sa organizam excursia asta. Io ma mobilizez de pe acum!

 

 

 

 

 

hello!!!!!!! ne bagam, clar, si eu si bogdan....... :friends: :bounce:

 

 

 

apropo: eu, sor-sa lu szerzo (pt cine nu stie) :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Veste de ultima ora: avem mese pentru meciul de diseara la terasa sasha ( fostul Happy). Larry o sa fie acolo incepand cu 18.30, asa ca doritorii sunt asteptati. Ieri am numarat 20 de persoane care s-au anuntat a veni sigur, asa ca vedeti ce faceti si cum va organizati , sa nu cumva sa fim mai putini :friends: Ideal ar fi sa ajungeti mai devreme de 7, ca atunci incepe nebunia...

Ne vedem acolo!

 

Cine sunt eu??

DE CE

Raducu, mamica, ti-e bine? Pot sa te ajut cu ceva? Te-a lovit filosofia asa brusc si dintr-o data? Las' ca trece cu bere...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...