Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

Conform celor discutate la birou aseara, iata si

Programul brigazii de motociclisti veseli, program propus de unii si aprobat de majoritatea:

 

3. A doua zi de Paste (Luni )....O las pe Mihaela sa completeze. :wacko: (daca mai e valabil)

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

3. A doua zi de Paste (Luni )....O las pe Mihaela sa completeze. :blink: (daca mai e valabil)

DA, ai dreptate. Nu Duminica, ci LUNI!!!

 

LE: Ce? Mihaela are internet mai nou? :wacko:

Editat de Dominator72
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumim la fel,si succesuri la vanzare (banuiesc ca asta e motivul urarilor)

 

 

 

merci pentru urare dar tocmai l-am vindut acum 2 zile.urarea este in primul rind sincera si.....apoi pentru ca sunt din zona-(1Mai-Turda)scuze pentru deranj daca a fost.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

merci pentru urare dar tocmai l-am vindut acum 2 zile.urarea este in primul rind sincera si.....apoi pentru ca sunt din zona-(1Mai-Turda)scuze pentru deranj daca a fost.

Scuze daca te-am judecat gresit.M-a indus in eroare faptul ca ai dat copy-paste cu acel mesaj si pe forumurile Drumul Taberei,Colentina-Tei , Constanta-Litoral ,Gorj , Motociclete de strada _Banditmania, Motociclete de strada-Yamaha, si la Incepatori.

Scuze inca odata. :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

25 Aprilie marsh moto.Ne bagam?

/index.php?showtopic=336010

 

Ne bagam, fireste! :wink:

 

Idee: gasim o chestie care sa ne evidentieze ca si grup? o esarfa rosie la mana dreapta, o creasta verde fosforescenta pe casca... ma rog, intelegeti idee. ceva ieftin, usor de improvizat, cel putin pentru marsul/mitingul asta. elaboram si dezvoltam mai incolo ideea daca vedem ca a mers.

 

Sarbatori luminate, dragii mei! Sa fim mai buni si mai "iertatori"! :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuze daca te-am judecat gresit.M-a indus in eroare faptul ca ai dat copy-paste cu acel mesaj si pe forumurile Drumul Taberei,Colentina-Tei , Constanta-Litoral ,Gorj , Motociclete de strada _Banditmania, Motociclete de strada-Yamaha, si la Incepatori.

Scuze inca odata. :wink:

 

 

no problem.sunt topicurile care am scris cite ceva pe ele in timpul anului

 

 

de exemplu acum sunt in Gorj ,Tg.JIU unde fac Pastele

Editat de dan2525
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Paste fericit si multa sanatate tuturor !!! :wink:

 

 

Sa Pasteti Fericiti cu totii!! Lumina din turbina si bla, bla, bla... sa fiti voi sanatosi si fericiti in primu' rand!!

 

:wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de exemplu acum sunt in Gorj ,Tg.JIU unde fac Pastele

aaa...si Mihaitza (Shuvix)e la Tg.Jiu de Paste.Daca-l vezi spune-i ca ne-am dixtrat si fara el.Si n-a plouat.He he he. :wink:

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De paste evident fu misto...

Duminica "dimineata" fu centralizarea echipei la Bordo toata lumea fiind fani masina de serviciu ... ca de, cica urma potopul lui Noie dupa Paste ...

Apoi s-a purces la drum dupa noua marca de GPS numita LARY, mai tare decat satelitul :wink:) ....

restul .....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai adevarul e ca Larry stia drumureile alea mai ceva ca gps-ul...Larry de unde tata stii drumuri d-alea?????

oricum toti eram ofticati ca nu ne-am dat cu mobrele caci ati vazut ce vreme faina a fost toata ziua cu exceptia diminetii.

Ma bucur ca a mai venit inca un rider in gasca. :wink:

 

In alta ordine de idei: CINE VINE MAINE LA ARC???

 

JOI - la sedinta punem la punct detaliile cu privire la 1 MAI, cine vine, cat stam si unde plecam. Propunerea care a avut cei mai multi adepti a fost cu : Veliko Tarnovo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai adevarul e ca Larry stia drumureile alea mai ceva ca gps-ul...Larry de unde tata stii drumuri d-alea?????

oricum toti eram ofticati ca nu ne-am dat cu mobrele caci ati vazut ce vreme faina a fost toata ziua cu exceptia diminetii.

Ma bucur ca a mai venit inca un rider in gasca. :wink:

 

In alta ordine de idei: CINE VINE MAINE LA ARC???

 

JOI - la sedinta punem la punct detaliile cu privire la 1 MAI, cine vine, cat stam si unde plecam. Propunerea care a avut cei mai multi adepti a fost cu : Veliko Tarnovo.

 

 

 

Salutare dragilor si Hristos a inviat!!!

 

 

Am fost eu anul trecut la Veliko Tarnovo si pot sa va spun ca e foarte tare, drumul era relativ ok(cu exceptia portiunilor de asfalt decopertate), peisajele sunt superbe pe anumite portiuni de drum, exista niste restaurante chiar in Veliko unde se mananca super si ieftin, nu e nici foarte departe, singura problemuta e cu radarele, care sunt din belsug, insa sunt "anuntate" de catre soferii bulgari, mult deasupra soferilor nostri ca si nivel de civilizatie..Iar pentru baieti: sunt niste exemplare foarte interesante din specia "bulgaroaicom sexum" :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

JOI - la sedinta punem la punct detaliile cu privire la 1 MAI, cine vine, cat stam si unde plecam. Propunerea care a avut cei mai multi adepti a fost cu : Veliko Tarnovo.

Mai ,e misto la Veliko dar voi vreti sa stam acolo chiar 3 zile?Sau sa mergem in mai multe locuri?

Iata o propunere pe care sa o discutam Joi.

Vineri 1 Mai plecare spre Vama Veche pt. campare.Drumul spre Ostrov, traversare cu Bacul.De 1 Mai acolo se intalnesc motosticlistii pt. dixtractie (muzica ,dans,alcool,femei usoare) apoi nani nani.

Sambata 2 Mai ,dimineata (depinde ce inseamna dimineata pt. unii) plecare la Veliko ,campare si dixtractie (vizitat orasul,alcool,bulgaroaicata sexiciki) apoi nani nani.

Duminica 3 Mai scularea (si apoi trezirea) si intoarcerea spre capitala pe la Giurgiu.

 

Problema e cum ajungem de la Vama Veche la Veliko.Prin ce tara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...