Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

Casa 1 = galbena + norvegian + apa + Dunhill + pisici

Casa 2 = albastra + danez + ceai + Blend + cai

Casa 3 = rosie + englez + lapte + Pall Mall + pasari

Casa 4 = verde + german + cafea + Prince + acvariu cu pesti

Casa 5 = alba + suedez + bere + Blue Master + catel.

 

Einstein si mai cum??? :rose:

Gresit! :blink:

"n.Germanul fumeaza Rothmans"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Asa e ca nici Prince nici Michael Jackson nu erau in definitie :rose:

Mesaj completat

Asa e ca nici Prince nici Michael Jackson nu erau in definitie :blink:

Primisem si eu testul pe email si la mine in loc de Marlboro Winfield si Rothmans erau Blend Prince si Blue Master marci care existau probabil pe vremea lui Einstein.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa e ca nici Prince nici Michael Jackson nu erau in definitie :blink:

Mesaj completat

Asa e ca nici Prince nici Michael Jackson nu erau in definitie :blink:

Primisem si eu testul pe email si la mine in loc de Marlboro Winfield si Rothmans erau Blend Prince si Blue Master marci care existau probabil pe vremea lui Einstein.

Pe vremea lui Einstein? Einstein si mai cum? :blb:

 

P.S. 1. Dreaq te-a pus sa dai copy/paste la raspunsul asta? :rose:

 

P.S. 2. Banc: - Te dai prins? - Nu, ma dau Michael Jackson! (Dzeu sa-l odihneasca)

Editat de Dominator72
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

no binie. mai miscam si noi motoarele alea? asa din cand in cand? ca am ajuns sa ma plimb de unul singur mereu.

 

pai le miscam diseara spre birou

Mesaj completat

P.S. 1. Dreaq te-a pus sa dai copy/paste la raspunsul asta?

 

pai e mai simplu sa dai copy/paste decat sa scrii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai e mai simplu sa dai copy/paste decat sa scrii

Pai da, da' asa induci cititoru' in eroare. De exemplu, cei care au vrut sa urmareasca logica rezolvarii, s-au blocat cand au vazut ce tigari fumeaza nemtzii care au acvarii si, urmand logica, au fost cuprinsi de stupoare ca astfel de tigari nu se fabrica si in Romanica sau, cel putin, nu se contrafac in Ucrainica... :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salve, oameni noi la voi la birou????

Mesaj completat

daca primiti oameni noi la voi la birou vroiam sa va intreb de fapt scz dar eu sunt la scarbici acum si scriu un pic mai ciudat

 

Va multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Absent la toti babacii azi la birou. Ce ma, a venit frigu' ?

 

salve, oameni noi la voi la birou????

Mesaj completat

daca primiti oameni noi la voi la birou vroiam sa va intreb de fapt scz dar eu sunt la scarbici acum si scriu un pic mai ciudat

 

Va multumesc

 

Da, primim.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Absent la toti babacii azi la birou. Ce ma, a venit frigu' ?

Au fost meciuri breee.Tu nu stii ca in zile cu meciuri importante Bordo sare din schema.Unii le vad acasa iar altii la terase care au tembelizoare si transmit. :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stati bre linistiti ca la cum merg echipele noastre in Europa ,nu o sa dureze mult timp treaba cu meciurile de Joia. :rose:

Timisoara=praf,dinamo= varza,Steaua si cfr= pilaf ,Urziceni mai misca ca pestele pe tocator ....

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Sunt Ionut, nou in zona cu motor. Un CB500. Am inteles ca joia cand nu sunt meciuri adunarea ar fi pe langa agronomie.

Dar sa pot ajunge linistit as avea nevoie de o indrumare. Unde pot face un itp in zona la al meu CB pt ca a expirat si imi e greu sa-l " imping" pana departe.

 

Merci frumos.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si atunci de ce stati sa va uitati la meciuri, eh? Sa ziceti acu daca se mai tine ceva joia... pana nu se inchide terasa ca pe urma e clar ca nu mai vine nimeni...

Hm...juma de vara am stat la terasa joia cu urechile lungite de atata asteptat sa mai apara cate cineva in afara de mine, Larry, Diddi si Bogdan CBR. Cateodata mai apareau enduristii si Dan CB, in rest ...nu mai e ce-a fost in trecut, cand ne strangeam cate 20-30 la masa si radeam pana pe la 1 noaptea...Au fost si cateva seri de joi reusite, ce-i drept , da' parca anul asta ne strangeam numa la discutii , baute , etc, ca planurile de plimbare au cam lipsit anul asta, ori s-au facut in grupulete mai restranse si fara sa se anunte.

Pacat! E frumos sa stii ca intr-o zi a saptamanii te intalnesti cu prietenii, dar e neplacut sa ajungi acolo si sa constati ca prea putini binevoiesc sa isi mai rupa din timpul lor fie si o jumatate de ora. MIe una imi plac reuniunile noastre, si dupa ce termin si io cu renovarea :rose: ma reintorc la obiceiul saptamanal.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hm...juma de vara am stat la terasa joia cu urechile lungite de atata asteptat sa mai apara cate cineva in afara de mine, Larry, Diddi si Bogdan CBR. Cateodata mai apareau enduristii si Dan CB, in rest ...nu mai e ce-a fost in trecut, cand ne strangeam cate 20-30 la masa si radeam pana pe la 1 noaptea...Au fost si cateva seri de joi reusite, ce-i drept , da' parca anul asta ne strangeam numa la discutii , baute , etc, ca planurile de plimbare au cam lipsit anul asta, ori s-au facut in grupulete mai restranse si fara sa se anunte.

Pacat! E frumos sa stii ca intr-o zi a saptamanii te intalnesti cu prietenii, dar e neplacut sa ajungi acolo si sa constati ca prea putini binevoiesc sa isi mai rupa din timpul lor fie si o jumatate de ora. MIe una imi plac reuniunile noastre, si dupa ce termin si io cu renovarea :laugh: ma reintorc la obiceiul saptamanal.

 

Salut,

Am si eu un SV la fel ca al tau, resedinta prin Giulesty si carnet de prin primavara asa ca dak im spune-ti si mie unde si cand (a da si dak ma primiti :laugh: ) as iesi si eu la o bere cu voi :-"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Drajii mei io din pacate nu am putut onora cu prezenta biroul caci si deoarece joi a trebuit sa: duc mobra la spalatorie ca sa scot urmele de endureala din Piatra Craiului ( DURACELL - TE-AM INVITAT SA VII SI AI ZIS PAS! :laugh: asa ca nu te mai lua de oameni:P), dupe care - dus mobra la Clavi, fugit la Sebi sa iau Dragonul ca sa-i fac ITP-ul , stat 2 ore la ITP - era unii cu nishte masini p-acolo, dupe care fugit iar la Sebi sa las Dragonul ...dupe care: fugit in Chitila sa-mi iau aripa de fata la Dericica...dupe care fugit la marmacie sa iau medicamente ca nevasta s-a simtit rau.

Asa ca, imi pare cu am sori da n-am avut cum omeneste sa vin si la terasa.

 

Ionut - unde am facut io ITP-ul eundeva la intrarea in Domnesti - Sotirescu il cheama pe om, e super ok - mandru posesor de Suzuki Burgman de 400 cc si care fuge "doar" cu 140 km/h :laugh:), insa drumu' pana acolo si de acolo in oras pe centura e naspa din cauza de tiruri si sleauri in asfalt.

 

Pt noii recruti - primim bucurosi intariri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca e sotirescu pe care-l stiu si io, baiatul asta e vecin cu mine si era meserias cu sportivele pana a patit-o acum 2-3 ani. deci nu a rezistat tentatiei.... iar si-a luat.

Nu am venit la sedinta ca am ajuns tarziu in bucuresti. am facut 4 ore cu masina de la turnu magurele pana acasa. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...