Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

@DANUT - eu vroiam sa merg vinerea trecuta chiar daca nu era nimeni - doar asa sa beu o bere da noroc cu new commerii ca ne beuram in gasca mai mare.

pai daca mai ai idei d-astea da si tu un bip. ca o sa fi in avantaj.O sa poti sa bei alcool.

Mesaj completat

Diseara la 21:00 ma duc in Biker's sa mananc aripioare si sa sting cu bere.Care te bagi?

Am sofer. :blink: Mai sunt 2 locuri in masina.Care suna primul si le adjudeca. :goodposting:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

E cineva interesat de o plimbarica mica pe la munte maine, duminica 21.11.2010?

 

Pe scurt: Bucuresti - Comarnic (sau Valea Doftanei) - Secaria - Muntii Baiului (traseul de creasta) cu coborare prin Zamora in Poiana Tapului si retur.

Intalnire pentru cei din Bucuresti la ora 9:00 la Petrom Baneasa (imediat dupa fantana Miorita). Pentru alte localitati, aproximativ ora 11:00 in Secaria.

 

Mai multe detalii aici!

 

P.S. Scuze de anuntul facut din scurt, insa si eu am aflat de curand si m-am hotarat in urma cu mai putin de o ora... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara, am hotarat impreuna cu prietena mea sa organizam o actiune caritabila pentru copii din centrele sociale din Bucuresti,cu ocazia sarbatorilor de iarna :

 

1.CASA DE COPII PRESCOL. NR. 3-SF. IOSIF

 

2.CENTRUL DE PLASAMENT PINOCHIO NR. 1

 

Activitatea consta in strangerea de fonduri si donatii (alimente,jucarii,haine,carti de colorat sau povesti).

Pe data de 6 Decembrie ,Luni de Mos Nicolae vom duce Alimente (Prajituri,sucuri,fructe).

Pe data de 25 Decembrie ,Vineri de Mos Craciun vom duce Jucarii,haine si cartile de colorat sau povesti.

 

Pentru donatii in RON : RO04BRDE410SV53286684100 RON

 

Pentru alte donatii pot fi gasit la 0764711645 - MIHAI.

Pot venii sa ridic donatiile in zona EROILOR , IZVOR , UNIRII.

 

Rog Seriozitate ,nu ne jucam ! Daca exista o persoana care vrea sa ajute si dispune de o duba pentru transportarea lucrurilor in zilele sarbatorilor,sa ma contacteze,platesc benzina! Cel mai bine ar fi sa le transportam cu o zi dinainte ca in ziua respectiva sa se poata bucura de ele si restul persoanelor care vor sa ajute si sa se implice sa stea acasa cu famillile lor. Asta ar fi o idee.

 

Multumesc anticipat tuturor persoanelor care au posibilitatea sa ajute. Sarbatori Fericite!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Cine vine azi in Bordo?? sau maine? in jur de 8:30 - 9 pm?

Am auzit ca Adie a redeschis Cheers.Incercam? Asta daca vreti sa respirati si aer cand sati la masa. :) Doar maine pot veni.

Editat de Enduristul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Depinde dupe ce ceas te orientezi :)

 

 

Dragilor , de ceva vreme am bagat6 mobra la mecanic in veredea unor schimbari majorede look pe care eu unul le asteptam de mult. In printzipiu o fac NEAGRA, pana si-n ceru gurii. O sa vin cu ceva pozi de pe parcursul manoperelor. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...