Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

Salutare, si eu stau in Giulesti, poate are chef careva de dat o tura?

Ps: Ati stabilit vreun loc de intalnire ceva si o ora? Mi-e cam greu sa citesc aproape 700 de pagini de forum :moto:

Nu stiu daca mai ai cu cine sa te intalnesti, mai nou se poarta "lonliraidar"... :bike-037:

Dar daca ciulesti urechile, ma poti auzi pe la 7:30 si pe la 17 cand trec pe podul Grant :blbl: si-mi faci din mana si dam o tura.

Later edit:

Sau poti veni la arc in seara asta si iti povestim cum sta treaba cu intalnirile.

Eu si prietena mea, Razvan, mergem la arc sa ne facem poze cu baicarii... :mexicanwave:

Editat de Diddi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Daca mai faceti reuniune de facut poze mi-ar place sa mai cunosc lume, imi place sa cred ca e frumos sa furi de la aia intelepti. Eu stau intre grivita si 1 mai (si strazi si statii de metrou) la o curte asa ca daca careva are nevoie de spatiu sa surubareasca la mobra primesc cu bratele deschise. Dau si o bere rece in proces :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca e vorba de țuică cred ca e in interesul tuturor sa aduci ceva bun din nord, dar cu conditia sa fii responsabil de piesele ramase pe dinafara mobrei :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Adi sunt din Crangasi si am o Honda Hornet.

Maine ca tot e vreme buna peste tot, si numai bine de plimbare, iese careva la o tura pe serpentine ?

Eu in principiu ma duc pe acest traseu:

Bucuresti-Buzau-Brasov - via Siriu si intoarcere pe Cheia. Drumul e foarte tare, asflat bun, serpentine de toate felurile ... toate conditiile

Daca mai vrea cineva sa mearga sa dea un semn... si ii fac cinste cu o bere rece :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Copii, va rog frumos sa aruncati un ochi pe linkul de mai jos. Este foarte important.

 

/index.php?/topic/664304-se-cauta-martori-pentru-accident-mortal-sos-cotroceni/page__view__findpost__p__2897320

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare....sunt Andrei din Crangasi,Honda CBR(am schimbat contul,m-am prezentat anul trecut si aci si la bordo de 2 ori sper sa redevina ce a fost si eu sa fiu mai activ :cheers:)

 

hai la soare.hai la mare,hai sa facem gasca mare sa mergem la Liberty Parade pe 30.07.2011 :friends::cheers:

 

poate ne strangem mai multi si mergem impreuna sa plecam de Vineri 29 si sa ne intorcem pe 31 Duminica...

Editat de LCN777
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut joi 14.07.2011 peste 20 motoare trecand pe la Unirii in jurul orei 19:30. Stie careva despre ce e vorba? Deplasare organizata? S-a stabilit ceva miercuri? Nu am reusit sa ajung la Arc.. nu mi-au iesit numerele la timp :(

E prima data cand vad in trafic atatea motociclete impreuna. Era impresionant. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut joi 14.07.2011 peste 20 motoare trecand pe la Unirii in jurul orei 19:30. Stie careva despre ce e vorba? Deplasare organizata? S-a stabilit ceva miercuri? Nu am reusit sa ajung la Arc.. nu mi-au iesit numerele la timp :(

E prima data cand vad in trafic atatea motociclete impreuna. Era impresionant. :)

 

Cred ca era repetitia pentru marsul de azi (vineri 15.07) : /index.php?/topic/665150-mars-de-comemorare-a-prietenilor-ucisi-in-accidente-rutiere/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hello you too :)) eu stau pe turda -podul grant , app daca se ami fac intalniri va rog sa imi comunicati locatia noua intrucat numai stiu nimic de persoanele care se intalneau joi seara in bordo-agronomie , Multam

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da' ce aveti frate cu Bordo toti? Apropo, ca maine e vineri, facem o iesire in orash ceva?

Eu propun Kulturhaus pt ca sunt 2 etaje cu 2 tipuri de muzica, fara intrare, berea e ieftina (vb de cea fara alcool :cheers: ) si mai ales exista garderoba unde ne putem lasa safe echipamentele moto. Eu am mai fost deci garantez ca nu dispare nimic pt ca mi-am lasat chiar si portofelul cu bani in ghiozdan :scratch: Si cu ocazia asta vedem si daca stiti sa dansati sau doar sa puneti genunchiul jos :) Ideea este sa ne distram, sa ne simtim bine. Ce ziceti? Si plecam in gashca de la podul grand zic eu, ca sa ne fie accesibil tuturor :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da' ce aveti frate cu Bordo toti? Apropo, ca maine e vineri, facem o iesire in orash ceva?

Eu propun Kulturhaus pt ca sunt 2 etaje cu 2 tipuri de muzica, fara intrare, berea e ieftina (vb de cea fara alcool) si mai ales exista garderoba unde ne putem lasa safe echipamentele moto. Eu am mai fost deci garantez ca nu dispare nimic pt ca mi-am lasat chiar si portofelul cu bani in ghiozdan :scratch: Si cu ocazia asta vedem si daca stiti sa dansati sau doar sa puneti genunchiul jos :) Ideea este sa ne distram, sa ne simtim bine. Ce ziceti? Si plecam in gashca de la podul grand zic eu, ca sa ne fie accesibil tuturor :)

 

 

cum naiba sa ma apuc sa dansez cu bere fara alcool?:banana:fara alcool nu e fun :friends:deci tre sa vin fara motor si iar nu e fun :scratch: la naiba

 

m-am uitat la vreme si este ok pana luni,nu vad sa ploua,cel putin asa zic astia...as merge cu motorul la Liberty.....

Editat de LCN777
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum naiba sa ma apuc sa dansez cu bere fara alcool?:banana:fara alcool nu e fun :friends:deci tre sa vin fara motor si iar nu e fun :scratch: la naiba

 

m-am uitat la vreme si este ok pana luni,nu vad sa ploua,cel putin asa zic astia...as merge cu motorul la Liberty.....

 

HAI HAI HAI! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...