Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

se pare ca nu ne raspunde nimeni :(

stiu ca joi sunt 2 intalniri

intalnirea cbr-istilor, dar la care vin oamenii cu ce motoare au si ca loc de intalnire este p-ta constitutiei incepand cu ora 18

si mai este "joia moto" se strang oamenii in fata la intercontinental pe trotuar incepand cu 18:30 si se pleaca la plimbare traseu 15-20 km prin bucuresti si au si pagina de facebook, "joia moto"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut pai se raspunde destul de greu la postari. Maine adica 28.08.2011 se iese pe undeva?

 

 

 

uite de ex, eu ies aproape in fiecare zi sa ma plimb..

maine dupa 3 as iesi la o tura...

da un semn daca nu ai cu cine sa te plimbi, 0765467073 ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salutare!

Apelez la voi in speranta ca ma puteti ajuta cu ceva informatii.

Asadar, recent am ramas fara loc de parcat moto. Pana acum o tineam intr-o curte unde era in siguranta deplina dar incepand cu ziua de azi nu o mai pot tine acolo pentru ca(,) curtea respectiva si-a schimbat proprietarul.

Eu stau chiar la P-ta Chibrit (mai exact in blocul colt cu strazile Cal. Grivitei si Clabucet). Daca stiti vre-un loc de garaj/curte prin imprejurimi v-as fi recunoscator daca mi-ati spune.

Mi-e cam teama sa il tin in strada pentru ca vad saptamanal pe forum cate un caz de motor furat.

 

Tot am vazut parcat pe trotuarul Bd. 1 Mai, aproape de Str. Clabucet un V-Strom si-un cruser (Virago 535 daca nu ma insel).Daca il stie cineva pe proprietar/proprietari va rog de asemenea sa imi spuneti, pentru ca in ultima instanta, daca nu gasesc altceva, poate vorbesc cu ei sa o parchez si eu langa ei, pentru ca ma gandesc ca daca is trei motoare la un loc poate nu mai reprezinta un "obiectiv" pentru "curiosi".

 

Multumesc si scuze ca am "intrat incaltzat" pe topicul vostru! :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

Apelez la voi in speranta ca ma puteti ajuta cu ceva informatii.

Asadar, recent am ramas fara loc de parcat moto. Pana acum o tineam intr-o curte unde era in siguranta deplina dar incepand cu ziua de azi nu o mai pot tine acolo pentru ca(,) curtea respectiva si-a schimbat proprietarul.

Eu stau chiar la P-ta Chibrit (mai exact in blocul colt cu strazile Cal. Grivitei si Clabucet). Daca stiti vre-un loc de garaj/curte prin imprejurimi v-as fi recunoscator daca mi-ati spune.

Mi-e cam teama sa il tin in strada pentru ca vad saptamanal pe forum cate un caz de motor furat.

 

Tot am vazut parcat pe trotuarul Bd. 1 Mai, aproape de Str. Clabucet un V-Strom si-un cruser (Virago 535 daca nu ma insel).Daca il stie cineva pe proprietar/proprietari va rog de asemenea sa imi spuneti, pentru ca in ultima instanta, daca nu gasesc altceva, poate vorbesc cu ei sa o parchez si eu langa ei, pentru ca ma gandesc ca daca is trei motoare la un loc poate nu mai reprezinta un "obiectiv" pentru "curiosi".

 

Multumesc si scuze ca am "intrat incaltzat" pe topicul vostru! :burnout:

 

 

 

salutare, eu stau pe langa parcul ciresari mai aproape de spitalul caraiman mai precis, daca ti-e frica sa o tii in strada si nu te deranjeaza distanta, cu cea mai mare placere ii gasim loc pe la mine prin curte :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Nevoie urgenta de sange grupa B3 RH-NEGATIV sau 01 RH-NEGATIV, va rog frumos! Cei dispusi sa doneze sunt asteptati luni dimineata la 8 la Spitalul Militar din zona Garii de Nord! Mai multe detalii aici /index.php?/topic/670264-nevoie-urgenta-de-sange-grupa-b3-rh-negativ/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...