Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Eu desi stau in Giulesti am facut ITP-ul numai in baneasa ca sunt niste ''baieti buni '' acolo...daca sunteti interesati va dau adresa

Poti sa ne lasi o adresa sau niste date de contact?

Multumim!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Salutare. Va scriu din partea vecinilor de peste linia ferata (Bucurestii Noi). Am vazut ca si la voi se tot incearca inchegarea unei intalniri, cu succes indoielnic in ultima vreme. Noi am reusit cu chiu cu vai sa ne strangem vreo 9 aseara si ne-am gandit sa facem o intalnire comuna, sa ne strangem mai multi. Eventual o data la voi la Ciurel, o data la noi la Bazilescu, sau pe undeva pe la mijloc, daca stie cineva un loc mai bun. Deci... veniti voi in vizita joia viitoare?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pffffu, azi e joi, asta inseamna ca azi ne vedem :))). Cred ca vin cu masina azi, in caz de ceva sunt acoperit. Haideti, v-asteptam cu mic(i), cu mare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...
  • 5 months later...

Domnilor, am si eu nevoie de o cheie pentru filtrul de ulei. Am unul vechi, fara cap de cheie la cap pe care bineinteles am sa-l inlocuiesc cu unul cu cheie de cap. Sincer, posibil sa mearga si la mana insa, as prefera ca inainte sa ma apuc de treaba, sa am asa ceva. So..daca ma puteti ajuta in seara asta sau maine dimineata, apreciez...

 

Alexandru


» Post actualizat in 24 Apr 2015 10:53

Domnilor, am si eu nevoie de o cheie pentru filtrul de ulei. Am unul vechi, fara cap de cheie la cap pe care bineinteles am sa-l inlocuiesc cu unul cu cheie de cap. Sincer, posibil sa mearga si la mana insa, as prefera ca inainte sa ma apuc de treaba, sa am asa ceva. So..daca ma puteti ajuta in seara asta sau maine dimineata, apreciez...

Alexandru

Am uitat sa precizez...zona crangasi,piata crangasi,virtutii...stadion giulesti,mai aproape asa
» Post actualizat in 25 Apr 2015 10:05


Domnilor, am si eu nevoie de o cheie pentru filtrul de ulei. Am unul vechi, fara cap de cheie la cap pe care bineinteles am sa-l inlocuiesc cu unul cu cheie de cap. Sincer, posibil sa mearga si la mana insa, as prefera ca inainte sa ma apuc de treaba, sa am asa ceva. So..daca ma puteti ajuta in seara asta sau maine dimineata, apreciez...

Alexandru
» Post actualizat in 24 Apr 2015 10:53
Am uitat sa precizez...zona crangasi,piata crangasi,virtutii...stadion giulesti,mai aproape asa

Rezolvat cu puterea bratelor :-)
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Am si eu nevoie de putin ajutor..Luni,pe 22 iunie 2015 ..pe la ora 13:00-14:00..am nevoie de un sofer/soferita sa imi duc si eu motorul (un cbr rr919 FireBlade) la RAR la Grivita, doar pt identificare. Traseul ar fi Crangasi (Lacul Morii)-Grivita si retur. Ca tot nebunul mi.am luat motorul inainte de permis. Nu ma risc sa il duc eu ca sunt cadru militar si se lasa cu treburi urate, in caz de ceva, doamne fereste..cine ma poate ajuta, lasati-mi un PM

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

salut baieti , vreau sa va anunt ca am deschis o noua pizzerie cu delivery , calitate pret excelenta , bat multe pizzerie cu renume , pe incercate nu pe laudate :)

https://www.facebook.com/TruePizza.Ro?ref=hl

se afla in zona crangasi

 

Am comandat de cateva ori, din cate am observat calitatea este superioara Jerry's sau Trenta iar pretul este considerabil mai mic. Recomand.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • 6 months later...

Salutare baieti !

 

Sunt incepator si locuiesc in zona Crangasi. Am observat in zona mai multe motociclete, insa activitatea pe forum este destul de scazuta. Mi-ar placea sa cunosc alti colegi pe moto din aceasta zona si eventual sa dam o tura prin oras. Numai bine !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...