Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Poate ajunge pana joi :finger:

Joia viitoare adica ...

:finger: Eu chiar nu vreau sa se grabeasca!! Si asa conduc astia ca bezmeticii.. Las' s-o ia usor! E ok si peste 2 saptamani :finger:

 

oarecum offtopic: am baut ca un porc aseara :P :( :P :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:finger: Eu chiar nu vreau sa se grabeasca!! Si asa conduc astia ca bezmeticii.. Las' s-o ia usor! E ok si peste 2 saptamani :finger:

 

oarecum offtopic: am baut ca un porc aseara :P :P :rose: :finger:

 

Pai a cam devenit on-topic partea asta cu bautul ca un porc! :what:

Btw ... ati mai stat mult? Eu aseara am baut numai suc ... of of of ... ce viata! :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai a cam devenit on-topic partea asta cu bautul ca un porc! :what:

Btw ... ati mai stat mult? Eu aseara am baut numai suc ... of of of ... ce viata! :(

:rose: :finger: :finger: Numa' suc :ok: Nu se simtea prea bine rom-ul ala? :P

Am stat sa terminam berile, dupa care am plecat si ne-am mai oprit la niste bere :P Si la un moment dat am ajuns acasa.. Eu eram suparat ca imi pierdusem semintele :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi pare rau ca n-am putut sa stau mai mult. nici n-am fost in apele mele. promit data viitoare sa ma integrez in absolut si sa fiu pe aceeasi lungime de unda cu voi :P .

 

p.s. @dili: suc cuba libre :( . tare.... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda... mergem la plimbare... Da' cam pe la ce ora sa fie? Si cam cat de mult sunteti dispusi sa mergeti?

 

 

Pai pana acum io tu sniky...unde nu stiu.....ziceti voi care ati batut drumurile mai mult....eu aseara ziceam de bikers otopeni..dar ati zis ca e najpet.....asa ca asteptam oameni si propuneri :P

Editat de almilitaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai pana acum io tu sniky...unde nu stiu.....ziceti voi care ati batut drumurile mai mult....eu aseara ziceam de bikers otopeni..dar ati zis ca e najpet.....asa ca asteptam oameni si propuneri :(

Poi stai asa... ca daca nu ai fost acolo pana acum, putem sa mergem pana in Otopeni... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi pare rau ca n-am putut sa stau mai mult. nici n-am fost in apele mele. promit data viitoare sa ma integrez in absolut si sa fiu pe aceeasi lungime de unda cu voi :P .

 

p.s. @dili: suc cuba libre :( . tare.... :P

 

Pai tre sa bem ca ma tot ameninti! Eu tot beau si in ritmul asta ma imbonavesc de ficat :finger:

Bun suc trebuie sa recunosc ... nu stiu ce au pus aia in el dar a avut un gust cel putin deosebit :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai tre sa bem ca ma tot ameninti! Eu tot beau si in ritmul asta ma imbonavesc de ficat :(

Bun suc trebuie sa recunosc ... nu stiu ce au pus aia in el dar a avut un gust cel putin deosebit :P

 

uite astazi ar fi un prilej sa trecem la fapte :P .

 

apropo de plimbare, cum v-am spus si ieri, raducu (baiatu' cu transalpu), cu marius, fra-su, cu mih vor sa mearga la belciugatele. eu zic sa ne vedem la 19.00 la arc, sa intalnim cu totii, si acolo vedem ce si cum.

Editat de Merenptah
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uite astazi ar fi un prilej sa trecem la fapte :( .

 

apropo de plimbare, cum v-am spus si ieri, raducu (baiatu' cu transalpu), cu marius, fra-su, cu mih vor sa mearga la belciugatele. eu zic sa ne vedem la 19.00 la arc, sa intalnim cu totii, si acolo vedem ce si cum.

 

 

Ok, eu nu am mai iesti din orash vreodata cu :P Unde si cat de departe e a lu belciugatu asta?

 

P.S. Am si pasagera care are pana acum doar casca...nu vreau sa merg fff mult PaReReA MeA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Okey, hai sa va pun in tema cu iesirea din seara asta. EU, Memphis (fratimiu) si Mih mergem in seara asta pana la Belciugatele. Pai ce sa fie, este o pensiune acolo, si mergem sa bem un cico, o gustare, seara pe ponton (da bineinteles ca este si lac daca este ponton :( ).

Cine vrea sa mearga propun ca la ora 7 sa se plece de la arc, iar pe mine si fratimiu ne pescuiti de la Cora pantelimon in sensul giratoriu, va dati voi seama, la ora 7:30.

Distanta cam 18 km de la iesire din buc plus cat mai faceti prin bucuresti, drumul este bun si nu se merge tare pentru ca o sa aibe lumea si pasageri.

 

Acum CINE VINE??? scrieti locul si ora la care si unde veniti (ARC 19:00 sau CORA Pantelimon 19:30) :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok, eu nu am mai iesti din orash vreodata cu :( Unde si cat de departe e a lu belciugatu asta?

 

P.S. Am si pasagera care are pana acum doar casca...nu vreau sa merg fff mult PaReReA MeA

 

 

pentru astazi i-as putea imprumuta eu geaca mea de piele cu protectii. am si o geaca touring cu protectii, deci nu e broblem. a, si ofer cadou o cagula care ma strange :P .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:P tare aia cu cagula :P Deci cu geaca rezolva mai repede cu Ina... ca deh :rose: Aia a mea nu are protectii....... cum preferati acum. Cotiere n-am, de genunchere as putea sa incerc sa fac rost :(
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru astazi i-as putea imprumuta eu geaca mea de piele cu protectii. am si o geaca touring cu protectii, deci nu e broblem. a, si ofer cadou o cagula care ma strange :( .

 

 

Sar`na ... atunci ma bazez pe tine.

Raman datoare :P :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...