Sari la conținut

Zona Crangasi - Giulesti & 1 Mai - Grivita


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

sal , si io tot pe constructorilor , vecin cu ice as cold , baiatul cu transalp si altii... si daca voi vreti un bar pt intalnire cel mai bun ar fi POTCOAVA , si in aer liber ar fi pe dig.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal , si io tot pe constructorilor , vecin cu ice as cold , baiatul cu transalp si altii... si daca voi vreti un bar pt intalnire cel mai bun ar fi POTCOAVA , si in aer liber ar fi pe dig.

 

uelcom :D

astazi ramanem la varianta kaya. pe viitor, vedem unde ne strangem. deci te asteptam astazi la 19.30 la kaya :cheers: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pina la urma vine cineva?!?

 

Pai bineinteles! Eu vin, Merenptah vine, foxdesert va fi si el acolo, Filos, sad_angel, cu o mica intarziere va ajunge si shadowrider.. Asta ce s-a confirmat clar pana in momentul de fata! De anuntat s-au anuntat mai multi..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu locurile ne descurcam noi.. daca e nevoie ne tinem in brate :cheers:

Vii cu mobra, sau fara? Ca gasim o solutie.. Eventual da un add la amimagz in YM!..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost beton....tziment chiar! :D

Mi-a placut intalnirea! :bounce:

"Ti-ai dreaq cu motoarele voastre!" :moto:

:peace:

 

 

Confirm, ma bucur ca v'am cunoscut.

Pacat ca la sfarsit unii si'au dat in petec si, profitand de faptul ca sunt medici veterinari si'au turat motoarele deranjand vecinii. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eheeee... parca a fost placut asa.. :-L Super oameni!!! :(

Din punctul meu de vedere, clar ne vom mai vedea!! Acum poate o sa fie cineva care ma va contrazice :D Da' nu e problema.. Chiar daca a fost grup de Crangasi, Giulesti, Grivita, 1 Mai, au fost foarte ok si cei din Breaza :peace: Si acum, Merenptah cred ca se tavaleshte de ras :lol:

Felicitari celor care au venit: Merenptah, Hellryder, COLD AS ICE, IraSciBil, Baiatu` cu Transalp`, shadowrider, foxdesert, Sniky, si Alex... Pe restul va asteptam pe viitor.. Daca sunteti la fel cum au fost cei care ne-am cunoscut azi e de vis!! :bounce:

Toate cele bune! :cheers: si..... terminati mah cu prostiile :moto:

 

 

ne vedem in jur de 8 :D

 

Unde? :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eheeee... parca a fost placut asa.. :lol: Super oameni!!! :D

Din punctul meu de vedere, clar ne vom mai vedea!! Acum poate o sa fie cineva care ma va contrazice :D Da' nu e problema.. Chiar daca a fost grup de Crangasi, Giulesti, Grivita, 1 Mai, au fost foarte ok si cei din Breaza :peace: Si acum, Merenptah cred ca se tavaleshte de ras :(

Felicitari celor care au venit: Merenptah, Hellryder, COLD AS ICE, IraSciBil, Baiatu` cu Transalp`, shadowrider, foxdesert, Sniky, si Alex... Pe restul va asteptam pe viitor.. Daca sunteti la fel cum au fost cei care ne-am cunoscut azi e de vis!! :bounce:

Toate cele bune! :cheers: si..... terminati mah cu prostiile :moto:

Unde? :(

 

 

Pt joia viitoare propun sa ne vedem la mine in cartier, e o pizzerie misto.Ce ziceti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu aia de pe Petru Maior, aia e in cartier la doctoru' Quin.

La Breaza!

 

Eeeh... la asta a lu' Dr. Quinn ma gandeam :cheers: Joi... la Breaza, cam greu pt mine... dar o pizza pe la 22:00 nu strica :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SALUT!

Eu,din pacate acum am vazut topicul,ce ziceti primiti si Giulestiul?De multa vreme imi doream sa v-a cunosc pe toti, joia este ziua mea libera....iar in familie suntem trei motociclisti asa ca o sa venim in gasca! :bounce:

Si eu ma gandeam tot la Potcoava si dig. :cheers: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SALUT!

Eu,din pacate acum am vazut topicul,ce ziceti primiti si Giulestiul?De multa vreme imi doream sa v-a cunosc pe toti, joia este ziua mea libera....iar in familie suntem trei motociclisti asa ca o sa venim in gasca! :bounce:

Si eu ma gandeam tot la Potcoava si dig. :cheers: :D

 

 

Clar!

 

Apropos, dedicatie pt cei de dupa pod :

post-8494-1175807674_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SALUT!

Eu,din pacate acum am vazut topicul,ce ziceti primiti si Giulestiul?De multa vreme imi doream sa v-a cunosc pe toti, joia este ziua mea libera....iar in familie suntem trei motociclisti asa ca o sa venim in gasca! :bounce:

Si eu ma gandeam tot la Potcoava si dig. :cheers: :D

 

au fost si din giulesti azi :(

 

Clar!

 

Apropos, dedicatie pt cei de dupa pod :

 

zmor io daca esti intreg :peace: :moto: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah da buna intziativa topicul asta , suntem atatia din cartier , mai ales giuleshti crangasi care pt mine este unul singur , si nu ne cunostem decat 2 ,3

 

 

Clar!

 

Apropos, dedicatie pt cei de dupa pod :

 

oi sta in giuleshti da simpatizez steaua , orcum nu sunt microbist , un amic de-al meu a zis ceva intzelept , hai draq sa le dam la toti jucatorii cate-o minge sa fie toti multumti sa nu mai alerge toti dupa una singura

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, da, intalnirea a fost super :cheers: :D .

 

p.s. bai, satanistilor, ce dreacu va turati atata motoarele alea, vreti sa pareti interesanti, sa deranjati lumea la unshpe noaptea :bounce:

 

@amimagz and @cold_as_ice: aseara dupa ce am ajuns acasa mi-am adus iar aminte de faza aia, you know, radeam de una singura :peace: :moto: . super tare :D

 

p.s. rog un admin. sa schimbe denumirea topicului in "Crangasi - Giulesti & 1Mai - Grivitza".

 

a, grataru. cum ramane cu grataru. luni?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...