Sari la conținut

Suzuki Intruder 1500


ravenshield
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 537
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Nup, Mareane..ala i pt drumuri lungi si cu vant din fata..hehe..anu asta nu am prins nici ploaie si nici vant deloc ..lasa ca nu cere de mancare..il pun cand o sa ma intepe reumatita!da la banii aia era pacat sa nu il iau...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.hydramold.com sau cauta pe cineva la Facultatea de Mecanica din Iasi - Ingineria materialelor si suprafetelor. Daca exista ceva in zona, apoi ei vor sti cu siguranta

Nu e din pacate , am intrebat mai multe personae ... ce ar trebui sa vad pe site-ul asta ca nu imi dau seama...sunt doar piese hidraulice...dezvolta te rog...mariane daca gasesti ceva prin Bucuresti da-mi un semn si iti trimit tie piesa ... Toate bune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incredibil, frate..ditamai orasu si sa nu existe nimic unde sa cromezi!In alta ordine de idei..maine ma duc sa fac RCA ul.. mi a expirat si mai sunt vreo opt zece sapt pana la prima zapada!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Au iesit bine protectiile spate Mariane ... se putea si mai bine dar una peste alta sunt multumit...fata de cum erau. nu am apucat sa urc poze aici si nici nu cred ca voi mai avea timp ..pe 2 decembrie tre sa plec din tara ptr vreo 2 luni ... apropos de ce discutam la intalnirea pe care am avut-o...dar ...ne mai intalnim pe aici...Toate bune la toti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Va salut ! Sunt nou posesor de vl 1500 si sunt din Pitesti. Motocicleta mea e din 2003 . Tocmai am schimbat uleiul si bateria care si-a terminat misiunea. Astept cu nerabdare sa vina vremea buna pt a o scoate la plimbare. In curand voi posta poze cu noua mea achizitie de care sunt mandru ca si voi. Cu respect, Alin din Pitesti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SAUTARE TUTUROR!

CEEA CE M-A FĂCUT SĂ ALEG ACEST MODEL DE MOTOR A FOST PRIETENIA SI SINCERITATEA VOASTRĂ ARĂTATĂ PE SCRST FORUM, DREPT PT CARE M-AM HOTĂRÂT SĂ MĂ ALĂTUR VOUĂ.

IATĂ POZELE CERUTE

post-81757-0-95664900-1390461741_thumb.jpg

post-81757-0-59731500-1390461768_thumb.jpg

post-81757-0-50653700-1390461810_thumb.jpg

post-81757-0-20789100-1390461860_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...