Sari la conținut

Suzuki Intruder 1500


ravenshield
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 537
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

II pun Motul 15/50...este cel mai adecvat..nu consuma gram de ulei pe sezon si racirea e super buna. Recommand..iubesc motocicleta asta din ce in ce mai mult...serios..si misto e ca nu ma sunat nimeni sa o cumpere...dupa inima mea..sper sa nici nu ma sune!Pupa Jean

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 100 la ora..consumul il am de 5,7.punct. motocicleta nu mai e de vanzare. Punct. Nu o mai vand..am cascaval destul pt ce vroiam..hehehe..pupa Jean.punct.:)))

 

La 100 la ora..consumul il am de 5,7.punct. motocicleta nu mai e de vanzare. Punct. Nu o mai vand..am cascaval destul pt ce vroiam..hehehe..pupa Jean.punct.:)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare ! Astazi 21.05 ajung in Buc si stau pana maine dupamiaza ... daca aveti timp si chef sa ne gasim la bere ( fara alcool) :cheers: ... dati un semn la 0743.789.124 / 0724.629.169 si vedem cum facem.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Baieti, va cer ajutorul...!...care aveti cheia de la capacul ptr alimentare modelul rotund?...le-am pierdut pe amandoua!!!...mai nasol e ca incuietoarea de la mine nu este modelul asta din poza...ci unul cilindric...o sa pun o fotografie ulterior...rugamintea mea este care aveti acel model de incuietoare dati-mi un mesaj

post-53440-0-20006400-1402218388_thumb.jpg

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca in prima poza cu cheie obisnuita.

 

 

ca sa inlocuiesti.... din pacate tre sa dai gaura cu bormasina :( dar cu grija sau sa deschizi incuietoarea cu forta cu surubelnita/patent/etc.... sa nu deschizi capacu cu forta ca spargi/indoi capacu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma uitam pe net poate gasesc vreo rezolvare cu cheia si ia uitati peste ce am dat...mie mi se pare ca arata bine...un pic de Boss Hoss ?...oricum mi se pare mic acel fals rezervor in comparatie cu restul motocicletei...estetic, ma refer

http://www.h-b-motorcycle.de/bikes/vl1500bigtank/vl1500bigtank.html

post-53440-0-17815800-1402394824_thumb.jpg post-53440-0-65618400-1402394854_thumb.jpg post-53440-0-98309400-1402394932_thumb.jpg post-53440-0-33339200-1402394949_thumb.jpg

post-53440-0-47465500-1402394965_thumb.jpg post-53440-0-51936600-1402394980_thumb.jpg

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SAMBATA AM FOST LA INTRUNIREA CELOR DE LA VALAH MOTORS DIN TARGOVISTE SI AM VAZUT UN SUZUKI DE 1800 C CU UN REZERVOR A CARUI FORMA SI MARIME M-A IMPRESIONAT. GIGANT MI SE PARE SI CAUCIUCUL DE PE SPATE . E CU O CLASA MAI SUS DECAT ALE NOASTRE CELE DE 1500.

O SENZATIE TARE PLACUTA.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alin: am calarit 2 luni un 1800C .... SUPERB... MINUNAT..... EXTRAORDINAR... ETC . m-a durut inima cand ii am dat inapoi, zici ca eram in doliu de vreun un an. numai suparare si bocit.

 

tu zici senzatie... io zic FABULOS de SENZATIE! :)

 

 

Rommel: ai rezolvat ceva?

 

Mariane: Pas! poate vii la M.A.N.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rommel:> ma bucur, sa stapanesti sanatos.

 

aaaa hmmm .... rezervorul asta sus, sincer? nu prea imi place... baza de jos e prea lat, partea de sus e ok.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

pe la Constanta nu v am vazut deloc..sa simtit Intruderul meu singur..vine cineva la intrunirea de la BG de la Russe sambata..e aici aproape si e f misto. Mariane am fost cazat doua nopti la hotel in Mamaia..deh..nevasta mea..fitze!:). Motocicleta mere brici..imi place tot mai mult..era cat pe ce sa o dau sapt trecuta si sa mi iau un Harly..da m am dezmeticit in ultimu moment si mi am dat seama ca faceam o prostie..ride safe..dragilor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand Intruderul! 4290euro disc. Si fac un pariu cu voi..in max doua sapt il dau...hehe.. am un proiect de restaurare de indeplinit...azi mi am indeplinit un vis! sunt fericit! nu mai am nevoie de nimic..nici macar de Intruder.! va pupa Jean

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...