Sari la conținut

Hai Sa Ne Cunoastem!


MIB
 Share

Postări Recomandate

salut, sunt vasy, 22, carnetul l-am luat in februarie anul asta. calaresc un suzuki gs 500 e negru. stau in bucuresti dar sunt din zona barajului vidraru (super zona) poate si plimbarici pe acolo.

 

 

asfalt uscat....

post-37607-1210349896_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

respect..

sunt Bogdan (Boby ) din bucuresti

sunt fost membru al "reisarilor" (cand aveam 125..apropo daca e cineva care da xt de 125 mai mult ca mine pe o roara ( in afar de Mori) ii dai ce vrea el :lol:) )

Akm din pacate nu mai locuiesc in Romania m-am mutat in America si m-am dat pe clasa regina 1000 cc.

Sper sa vin cat mai curand inapoi( dupa ce imi scot actele) ca sa ma alaturi prietenilor pe 2 roti.

 

P.S Sasser you suck!!!!!!!!!!!:lol:) sper ca piesele ce ti le-am trimis au ajuns cu bine...

poze: nu cred ca am nevoie dar am sa pun mai tarziu..

Bafta si asfalt uscat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

sunt Mircea, din Oradea.

Stau pe forum din ianuarie anul acesta, insa am omis sa ma prezint aici pana acum :)

Am un CB500, primul meu motor. Am A-ul din vara lui 2007, iar B-ul il am de 8 ani.

Am facut deja vreo 7000 km pe 2 roti (incepand din ianuarie 2008 pana in prezent)

Am si cazut odata insa fara urmari grave; nici pentru mine, nici pentru motor.

 

Asfalt uscat (sau dupa preferinte) tuturor :(

 

 

post-18488-1210681706_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, sunt Alex din Sfantu Gheorghe. Am permis pt moto din 2006 octombrie, peste o luna a venit si motocicleta, un ETZ 250.

In prezent incerc sa fiu mai mult pe doua roti decat pe forum, dar nu e intotdeauna posibil... :(

Vreme buna si asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal ma cheama Tony am perims Moto de vreun an am un R6 de vreo 3 luni (Am aproape 19 ani) .....primul meu motor...nu am avut probleme cu el sau ccidente si sper sa nu am:D incantat de cunostinta >:rolleyes:<

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

-Cristi P, Zalau, 26 ani (aproape)

-permis din 2007 (cat.A,B )

-Suzuki GsxR model 98` achizitionata din 14 Feb 2008 (de ziua indragostitilor, sunt incepator ca e prima la mine)

-bunicel in IT WebMaster WebDesign s.a.m.d.

 

sa va prezint pe iubita mea ... Suzi

post-33684-1211232436_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Alexandru 25 de ani, total irecuperabil cand e vb de motoare. A-ul il am din 2007 mai (cred), am o kawasaki zx9r model 95'; motoru fuge de rupe, il am din decembrie 2007; iar eu probabil ca o sa ajung sa-l forjez la adevarata lui putere cam peste un an...pana atunci adun kilometri...kilometri...kilometri

 

Ne mai vedem pe la Arc pe la intalniri....salutare

 

 

Alexandru 25 de ani, total irecuperabil cand e vb de motoare. A-ul il am din 2007 mai (cred), am o kawasaki zx9r model 95'; motoru fuge de rupe, il am din decembrie 2007; iar eu probabil ca o sa ajung sa-l forjez la adevarata lui putere cam peste un an...pana atunci adun kilometri...kilometri...kilometri

 

Ne mai vedem pe la Arc pe la intalniri....salutare

post-14298-1212654603_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari colegi pe 2-ua rotzi.Numele meu este Radu Florea, sunt din Bucuresti (sos.Stefan cel Mare) am 29 ani si sunt de meserie ing.de sunet/compozitor.Imi plac motoarele, instrumentele muzicale (cant intr-o trupa rock), imi place mancarea romaneasca din Bangladesh si adidasii mei pt ca-mi pun ochii-n evidentza.Decocamdata calaresc un scooter tunat (3,4 ponei putere) si ma pregatesc sufleteste sa trec la motoare...(Yamaha YBR250 dupa care Kawasaki ER6-N).

 

Sa salut cu respect....ne auzim pe mess sau ne scriem "acilishea"

 

 

 

:) - foarte tare prezentarea ta - tocmai cand ma presa cerul ce-mi picase in cap...prietenii stiu ...de unde pana unde cerul pe mine

Editat de iollele
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

-Stefan , Ialomita , Tandarei , 19 ani

-permis din 2007 (decat categoria A)

-motocicleta mea este un Voshod 3M (mai am si un Hoinar ... prima mea motoreta)

-elev...viitor student

-id: Sir_Fanes2007

post-29307-1213646728_thumb.jpg

post-29307-1213646812_thumb.jpg

post-29307-1213646872_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Vizitator Painkill3r

Cica eu ma ocup de trnuri pe la CFR.... a dat nebunia in mine la 36 ani sa imi iau motor. Sincer nu-mi pare rau... cat de mult am pierdut .... dar am un singur sfat ptr voi.. cand va urcati pe motor sa o FACETI CU CAP

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari colegi pe 2-ua rotzi.Numele meu este Radu Florea, sunt din Bucuresti (sos.Stefan cel Mare) am 29 ani si sunt de meserie ing.de sunet/compozitor.Imi plac motoarele, instrumentele muzicale (cant intr-o trupa rock), imi place mancarea romaneasca din Bangladesh si adidasii mei pt ca-mi pun ochii-n evidentza.Decocamdata calaresc un scooter tunat (3,4 ponei putere) si ma pregatesc sufleteste sa trec la motoare...(Yamaha YBR250 dupa care Kawasaki ER6-N).

 

Sa salut cu respect....ne auzim pe mess sau ne scriem "acilishea"

 

 

Ai si o casca ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Sunt Dragos, 30 ani, Dr. Inginer in constructia de masini

Permis din 1996, cat A,B,CE,DE si permis de navigatie.

Momentan After Sales Maneger la Suzuki Romania.

Pasionat de motociclete vechi, posesor de MZ 250 gat de lup din '62.

In rest....astfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma bag si eu cu japca in teritoriul vostru !

 

Nicolae Rares , 19 ani , viitor student , liber-profesionist

Ma inscriu in clubul motociclistilor XXL ( 185 cm , si 100 kg ) .

Astept sa imi rezolv problemele cu BAC/Adimiterea la facultate

Mai prind cate un ciubuc printre picaturi , ca de , tre' sa traim cu totii !

Astept viza de flotant pe judetul Ilfov sa pot sa ma apuc de scoala de soferi A+B

Dupa ce ma inscriu la facultate , e timpul pentu un job serios si un credit sau strans tare din partea dorsala sa imi iau si eu ceva mobra acolo ...

Pasionat de motoare cam de sase ani , bolnav de unul , unii imi zic ca sunt obsedat/maniac dar sunt doar invidiosi !

Si cam atat ... sunt pustiul ala fara motor si tare-n gura !

 

Bafta maxima si sanatate sa o intreaca !!!

 

 

 

Asta e moaca mea , la o chermeza ...

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am studiat trupa ...de aici , putine fete, eu din timispara , recent carnet, recent motor , un CBR Honda 600 F2... si e tot ce mi-am dorit .

cele mai misto intimplari cand dau casca jos ...e super ..cand stau toti gura casca :kiss: , oricum asflat uscatla toata lumea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am studiat trupa ...de aici , putine fete, eu din timispara , recent carnet, recent motor , un CBR Honda 600 F2... si e tot ce mi-am dorit .

cele mai misto intimplari cand dau casca jos ...e super ..cand stau toti gura casca :kiss: , oricum asflat uscatla toata lumea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut la toata lumea ,numele meu este Marius , prieteni imi spun Sica sau BA :crack: .

 

Am 16 ani si-o vara , am gatat clasa a X-a ... nu am permis moto ci doar un curs de legislatie , merg pe al doilea scuter Aprilia sr model pe care am strans mai multe de 17 000 de km :laugh:

 

Bag si 2-3 poze !

 

Numai bine ! :laugh:

post-14493-1216586571_thumb.jpg

post-14493-1216586600_thumb.jpg

post-14493-1216586613_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut sunt Dan ,am 54 ani si vin sa completez randul vostru cu un Suzuki GS 500.O misesem sa spun ca am mers pe aproape toate comunistele inca din 1972.

Editat de daniel1954
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...